Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 01.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ОБИЧАМ ГО,нови  
Автор ВЛЮБЕНА ()
Публикувано26.11.99 20:58



А ТОЙ ДОРИ НЕ МЕ ЗАБЕЛЯЗА, ИСКАМ ДА УМРА...

Тема ОБИЧАМ ГО,нови [re: ВЛЮБЕНА]  
Автор A az q obicham. ()
Публикувано27.11.99 04:16



A mislish li che moje i da ne te zaslujawa ? Kakwo te priwlicha i hareswash w nego ?

Тема ОБИЧАМ ГО,нови [re: ВЛЮБЕНА]  
Автор Deny ()
Публикувано27.11.99 11:59



Не се отказвай, ако наистина го обичаш. Направи така, че да те забележи. Говори с него, та било то и за времето...

Тема ОБИЧАМ ГО,нови [re: Deny]  
Автор ++++------ ()
Публикувано27.11.99 13:32



Nedei da se samoizmutsvas ...znaq kakvo e da obitsas nqkoi tolkova mnogo i to mnogo dulgo vreme.Mutsitelno e,no ocven tova te promenq ,ctavas po-claba,po-razseqna,po-nervna.Ne moses da pravis nisto kato xorata,kato tseli sa te octavili sama na kraq na cveta.Ne cum ot vlubtsivite i v tova mi e problema,kogato obitsam nqkoi ne mislq za sledvastiq ,a mu davam vsitsko ot sebe si.Pomicli dali naistina si zasluzava da stradas.

Тема >>> ВЛЮБЕНАнови [re: ВЛЮБЕНА]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано27.11.99 13:36



Относно умирането - мога да предложа няколко интересни метода за самоликвидация.

Тема ОБИЧАМ ГО,нови [re: A az q obicham.]  
Автор Влюбена ()
Публикувано27.11.99 13:50



Той е прекрасен, имам чувството че винаги съм го познавала, може би в някой друг живот, знам ли? Но около него е навалица и той не ми обрища никакво внимание. Много съм зле, Не мога да престана да мисля за него. Обичам го.

Тема ОБИЧАМ ГО,нови [re: Deny]  
Автор Влюбена ()
Публикувано27.11.99 13:52



Благодаря ти, опитах вече ,но като го видя се гипсирам тотално

Тема ОБИЧАМ ГО,нови [re: ++++------]  
Автор Влюбена ()
Публикувано27.11.99 13:57



Страхувам се че аз съм тази, която не го заслужава

Тема за ВЛЮБЕНАнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Vladoo ()
Публикувано27.11.99 18:06



Недей много много да мислиш - ще сгрешиш! Направи нещо, дори и да е глупаво ... само не му говори за времето и такива глупости разни... ... иначе , и на мен нещо пак ми се умира... но почти съм сигурен че няма да стане....

Тема RE:за ВЛЮБЕНАнови [re: Vladoo]  
Автор Влюбена ()
Публикувано27.11.99 18:28



Защо ти се умира?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.