Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 22.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: chlen1]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано21.11.99 16:48



дУбре

Тема И още как, днес убих двама идиотинови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор Доберманът Пенчо ()
Публикувано21.11.99 17:21



Колко простотия по белия свят. Днес се сбъдна една моя мечта да видя българин, на когото са се сбъднали мечтите. Моята мечта е да убия (духовно) всички идиоти в България и кретените, които пускат подобни постинги.

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Hate ()
Публикувано21.11.99 18:17



K'vo e stanalo be Nanev? CGO /stolichnata goliama obshtina/ da ne bi da izbi po osobenno machitelen nachin bezdomnite kucheta v Mladost ta da si shtastliv po taia prichina? Ili pak voinichkata deto si ia spretnaha snarodnicite ti v Kavkaz te veseli tolkova?

Тема basi t'va e gadno :)нови [re: Доберманът Пенчо]  
Автор kreten ()
Публикувано21.11.99 18:41



.

Тема ne,ne,ne...нови [re: kreten]  
Автор ++++------- ()
Публикувано21.11.99 19:04



ne ce cbudvat...nikoga...no az vqrvam ,tse cte ce cbudnat ne vsitskite ,no tezi koito zavicqt ot men -da:-]

Тема до BRAVEHEARTнови [re: BRAVEHEART]  
Автор jynx ()
Публикувано21.11.99 19:39



same here...тези, за които се боря. или както ми каза един приятел навремето - да не чакам да ми падне нещо от небето... Поздрави.

Тема моите са големинови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор vvv ()
Публикувано21.11.99 22:31



и когато мечтите ти започнат да се сбъдват ти започваш да си мечтаеш за разни невероятни неща, които няма начин да се сбъднат. всички ние да сме щастливи. е как я мислиш. първо че е невъзможно. второ че е опасно. я си представи всички да са щастливи. ще бъде нещо страшно. а моите мечти са големи и няма да се сбъднат никога. иначе ако вземат да се сбъднат после за какво ще живея ? ще трябва да си измислям нови още по-големи. за това и не се боря за тяхното сбъдване. просто си живея с тях. определено не съм щастлив.

Тема >>> vvvнови [re: vvv]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано21.11.99 23:46



хехех само да те чуе Диди ;)) Интересно, кои са ти великите мечти? Изброй първите 3.

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор laugh ()
Публикувано22.11.99 11:31



никога но това ме амбицира още повече да мечтая::)))

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: laugh]  
Автор Caleb ()
Публикувано22.11.99 11:52



Аз виждам, желая Да бъда, да имам Непрестанно мечтая И вечер заспивам Със мисъл за нещо Добро и красиво Но кафето горещо Го сутрин отмива От моите мисли Докато накрая... "Какво става, спиш ли?" "Не, човече, мечтая!" Какво ми остава? Аз нищичко нямам За пари или слава Мечтите си давам Но никой не иска От мен да купува Май мечтите ми Нищо не струват...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.