Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 02.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано21.11.99 00:51



Бих искала да изкрещя ,че съм щастлива . Че най - неочаквано се сбъдват мечтите ми , дори и тези , за които не съм посмяла да мечтая ! Бих искала да изкрещя ......но ще го прошепна тихичко , защото съм малко суеверна .Мечтая вие всички да сте щастливи , колкото мен ! Е , КАЖЕТЕ МИ ...СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор Diddl ()
Публикувано21.11.99 00:56



Не!

Тема Diddlнови [re: Diddl]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано21.11.99 01:06



А ТИ ПРЕДИЗВИКВАШ ЛИ ГИ - ЗА ДА СЕ СБЪДНАТ ?

Тема Палаватанови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор Diddl ()
Публикувано21.11.99 01:22



Не знам!...Много интересно! Над това не се бях замисляла!...Сигурно не ги предизвиквам,щом не се сбъдват! Ти как мислиш?

Тема Палаватанови [re: Diddl]  
Автор Лена ()
Публикувано21.11.99 01:36



Всеки се стреми към тях, но рядко има смелостта да ги предизвика

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор soft` ()
Публикувано21.11.99 10:23



ne...

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано21.11.99 13:03



Напоследък да :) Състоянието ми е подобно на твоето ;)

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: Григорий Нанев]  
Автор chlen1 ()
Публикувано21.11.99 14:00



Малко намали дозата и ще се управиш.

Тема до ПАЛАВАТАнови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано21.11.99 14:16



Кажи моля те, какво толкова ти се е сбъднало. Да не си получила взаимственост на чувствата, от момчето, в което си тайно влюбена още от детската градина? Или е нещо от професионалната сфера? При мен се сбъдват тези мечти, за които се боря. Малко неща съм получил даром.

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Al ()
Публикувано21.11.99 14:44



Da ne si otslabnal?

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: chlen1]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано21.11.99 16:48



дУбре

Тема И още как, днес убих двама идиотинови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор Доберманът Пенчо ()
Публикувано21.11.99 17:21



Колко простотия по белия свят. Днес се сбъдна една моя мечта да видя българин, на когото са се сбъднали мечтите. Моята мечта е да убия (духовно) всички идиоти в България и кретените, които пускат подобни постинги.

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Hate ()
Публикувано21.11.99 18:17



K'vo e stanalo be Nanev? CGO /stolichnata goliama obshtina/ da ne bi da izbi po osobenno machitelen nachin bezdomnite kucheta v Mladost ta da si shtastliv po taia prichina? Ili pak voinichkata deto si ia spretnaha snarodnicite ti v Kavkaz te veseli tolkova?

Тема basi t'va e gadno :)нови [re: Доберманът Пенчо]  
Автор kreten ()
Публикувано21.11.99 18:41



.

Тема ne,ne,ne...нови [re: kreten]  
Автор ++++------- ()
Публикувано21.11.99 19:04



ne ce cbudvat...nikoga...no az vqrvam ,tse cte ce cbudnat ne vsitskite ,no tezi koito zavicqt ot men -da:-]

Тема до BRAVEHEARTнови [re: BRAVEHEART]  
Автор jynx ()
Публикувано21.11.99 19:39



same here...тези, за които се боря. или както ми каза един приятел навремето - да не чакам да ми падне нещо от небето... Поздрави.

Тема моите са големинови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор vvv ()
Публикувано21.11.99 22:31



и когато мечтите ти започнат да се сбъдват ти започваш да си мечтаеш за разни невероятни неща, които няма начин да се сбъднат. всички ние да сме щастливи. е как я мислиш. първо че е невъзможно. второ че е опасно. я си представи всички да са щастливи. ще бъде нещо страшно. а моите мечти са големи и няма да се сбъднат никога. иначе ако вземат да се сбъднат после за какво ще живея ? ще трябва да си измислям нови още по-големи. за това и не се боря за тяхното сбъдване. просто си живея с тях. определено не съм щастлив.

Тема >>> vvvнови [re: vvv]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано21.11.99 23:46



хехех само да те чуе Диди ;)) Интересно, кои са ти великите мечти? Изброй първите 3.

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор laugh ()
Публикувано22.11.99 11:31



никога но това ме амбицира още повече да мечтая::)))

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: laugh]  
Автор Caleb ()
Публикувано22.11.99 11:52



Аз виждам, желая Да бъда, да имам Непрестанно мечтая И вечер заспивам Със мисъл за нещо Добро и красиво Но кафето горещо Го сутрин отмива От моите мисли Докато накрая... "Какво става, спиш ли?" "Не, човече, мечтая!" Какво ми остава? Аз нищичко нямам За пари или слава Мечтите си давам Но никой не иска От мен да купува Май мечтите ми Нищо не струват...

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: Caleb]  
Автор Anarhist ()
Публикувано22.11.99 19:31



Predstaviam si Palavata hm hm .... Sbadnati mechti hmm hmm... Bilito Clintona poseshtava Bg hm...hm... Palavata zapochva da mi se izbistria v predstavite kato Monica hm..

Тема da da hm hmнови [re: Caleb]  
Автор Anarhist ()
Публикувано22.11.99 19:31



Predstaviam si Palavata hm hm .... Sbadnati mechti hmm hmm... Bilito Clintona poseshtava Bg hm...hm... Palavata zapochva da mi se izbistria v predstavite kato Monica hm..

Тема Diddlнови [re: Diddl]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано22.11.99 23:24



Мисля , че трябва по- често да ги предизвикваш и най неочаквано те ще се сбъднат !

Тема Ленанови [re: Лена]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано22.11.99 23:30



ДА ! ВСЪЩНОСТ НАИСТИНА Е НЕОБХОДИМА СМЕЛОСТ ЗА ДА ПРИЕМЕШ ВСЯКО СЛЕДВАЩО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО !

Тема до BRAVEHEARTнови [re: BRAVEHEART]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано23.11.99 02:36



И АЗ СЕ БОРЯ ЗА МЕЧТИТЕ СИ И ТО С ЦЕНАТА НА ВСИЧКО !

Тема da da hm hm Anarhistнови [re: Anarhist]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано23.11.99 04:30



ХИ ХИ ХИ ХИ ХИ ХИ ХИ ХИ ХИ ХИ ХИ УЖАСНО МЕ РАЗСМЯ ! ГОТИН СИ !

Тема da da hm hm Anarhistнови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор Anarhist ()
Публикувано23.11.99 06:36



Da i to ujasno sam gotin .. jiveia v Aliaska karam Pikaptrack i skimobile I jiveia v Iglu po religia sam Morman no ne praktikuvam ...

Тема da da hm hm Anarhistнови [re: Anarhist]  
Автор Член1 ()
Публикувано23.11.99 08:43



Ей идеалния мъж. Направо немам думи.

Тема до ПАЛАВАТАнови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано23.11.99 08:52



Не отговори на въпроса ми!!!

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор марийка ()
Публикувано23.11.99 10:41



никога.

Тема предимно ......нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор Арчи ()
Публикувано23.11.99 11:26



...Сбъдват се, но предимно реалистичните ((((-9)..... всъщност това си е майсторлък- да мечтаеш разумно.......... ...Арчи...((((-8)..

Тема предимно ...... Арчинови [re: Арчи]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано24.11.99 00:26



ОПИТАЙ ДА МЕЧТАЕШ НЕРАЗУМНО ... И ВИЖ КАКВО ЩЕ СЕ ПОЛУЧИ !

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор photon ()
Публикувано25.11.99 22:04



Палавата, правиш ли разлика между мечти и цели примерно, скъпа? Какво според тебе е мечта?

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: laugh]  
Автор Nansi ()
Публикувано26.11.99 08:12



Колко хубаво-оказва се,че не само моите мечти не се сбъдват.А вече се страхувах и мразех думата...Значи,нормално било... И тук си личи кой на колко е.

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор Tsvetelina ()
Публикувано27.11.99 07:30



Da be sbudvat se na kukovo ljato.Zjal zivot na opaki mi varvi.A realno poglednato bi trjabvalo da sum shtastliva,mnogo hora biha iskali da sa na moe mjasto,a az neblagodarnitsata pak se oplakvam. E dano pone vashite mechti se sbudnat,pozelavam vi go to vse surtse!

Тема СБЪДВАТ ЛИ СЕ МЕЧТИТЕ ВИ ?нови [re: Tsvetelina]  
Автор Готвача ()
Публикувано27.11.99 10:45



Наистина ли не се обичаш? И какви са всъщност мечтите ти? Ако искаш , сподели - освен че може да ти олекне, току виж, нещо взело, че се сбъднало.

Тема По-добре недоволен чожек, отколкото доволна свиня.нови [re: Доберманът Пенчо]  
Автор Bagger ()
Публикувано28.11.99 12:52



Не го приемайте лично, не съм го измислил аз. Я погледнете Ричард Марчинко "Свирепия 8", последната глава.

Тема до photonнови [re: photon]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано28.11.99 17:58



РАЗБИРА СА ЧЕ ПРАВЯ РАЗЛИКА ! НЕ ИСКАХ ДА СПОМЕНАВАМ ..НО МИСЛЯ ЧЕ ВЪРВЯ В ПРАВИЛНАТА ПОСОКА И ЦЕЛИТЕ МИ СЪЩО СЕ СБЪДВАТ ...НЕ САМО МЕЧТИТЕ !

Тема до photonнови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор photon ()
Публикувано28.11.99 18:26



Дали? Я дай пример за цел и за мечта - според твоите разбирания, плс!

Тема до photonнови [re: photon]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано05.12.99 01:03



ЕДНА ОТ ЦЕЛИТЕ МИ Е ДА СЕ ДИПЛОМИРАМ ....А МЕЧТИТЕ МИ СА ТВЪРДЕ ЛИЧНИ ЗА ДА ГИ СПОДЕЛЯ ТУК !

Тема до photonнови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор photon ()
Публикувано05.12.99 12:25



Похвално! Но така не мога да разбера дали правиш разлика - и двете се нещо което човек гони и към което се стреми, но според мен, ако една мечта се сбъдне, тя не е била мечта, а цел и вече е постигната. Ти как мислиш?

Тема до photonнови [re: photon]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано06.12.99 01:25



СПОРЕД МЕН ЦЕЛИТЕ СА НЕЩО РЕАЛНО КЪМ КОЕТО СЕ СТРЕМИШ , А МЕЧТИТЕ СА ПОЧТИ НЕВЪЗМОЖНИ - И КОГАТО СЕ СБЪДНАТ БЕЗ ДОРИ ДА СИ ОЧАКВАЛ , НО СИ НАПРАВИЛ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ЗА ДА ГИ ПРЕДИЗВИКАШ - ТОГАВА СЕ ЧУВСТВАШ ПРЕКРАСНО . СЯКАШ НЕ СИ В ТОВА ИЗМЕРЕНИЕ !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.