Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 01.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Изповеднови  
Автор Различна ()
Публикувано18.11.99 19:57



Нямам ли смелост да отстоявам чувствата си? Това би довело до съмнение в искреността им.Не искам да се боря да ги доказвам или показвам пред Тях.Срамно ли е да обичаш?Не.Страхувам се да демонстрирам любовта си към един човек пред група хора и то не заради негови или мои недъзи.А заради самите хора-"симпатията е взаимна"-ограничени са.Не е ли обидно за тях?Не ги ли подценявам?100% истината винаги излиза на бял свят-вярвам в това.Заради кое играем добрата стара криеница?(Интересното е,че не се питам дали си заслужава)Те,хората са преднамерени към мен.Когато някой не те е виждал (или те е виждал)и е знае =>мисли само лоши неща за теб,той не е виновен,че е бил манипулиран.Аз не мога да лазя с изплезен език в старанието си да променя нечие мнение или да да умилостивя някого...Мога да играя с открити карти.(Защо ли не го направих от самото начало-страххх!)С цената на всичко.Защото съм искренна.Защото обичам.Защото това е неконтролируемо за мен.Защото съм страдала заради това.Мислила съм много.Опитвала съм всичко.Знам,че става така,защото така искаме.Знам кое е най-лошото което може да ми се случи-да бъда отхвърлена от близките си и да играя ролята на "краставата жаба".Е?Все някога някой ще го зачовърка съвестта и като е сгрешил ще иска прошка... Виновна ли съм?Ако да-в какво?Изкупва ли се тази вина? Сложни неща...Аз не вярвам,а знам,че съществуват любовта и щастието.Бих се жертвала заради тях.

Тема Изповеднови [re: Различна]  
Автор Воланд ()
Публикувано18.11.99 21:37



Страхът погубва разума. Никога не се страхувай да отстояваш позицията си - по-късно ще се наложи да я отстояваш при по-лоши условия. Успех!

Тема >>> Различна [re: Различна]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано18.11.99 21:39



хмм... да Малко ти е объркан словореда. Лично аз ценя искренноста и откритостта повече от от другите положителни качества на характера. И ненавиждам лицемерието.

Тема Изповеднови [re: Различна]  
Автор Dru-drun ()
Публикувано18.11.99 22:58



O-o-o- Shut up !

Тема Изповеднови [re: Различна]  
Автор Алиса ()
Публикувано19.11.99 10:24



Kaквото и да направиш, ще сгрешиш... ние сме хора. Някои грешки обаче си заслужават, има грешки, които не бих поправила дори и да можех...

Тема Изповеднови [re: Различна]  
Автор Стамен ()
Публикувано19.11.99 10:52



Кое ти е различното впрочем? Да не искаш да ни кажеш, че само ти имаш подобни проблеми/въпроси?

Тема Изповеднови [re: Различна]  
Автор Член1 ()
Публикувано19.11.99 12:41



Давай само напред.

Тема Изповеднови [re: Стамен]  
Автор Различна ()
Публикувано19.11.99 14:40



Точно това,което е основното и не е написано ми е различното,защото рядко се случва.Дори и тук се срамувам да го кажа. :( Ако все пак много искаш да знаеш дай един e-mail за да ти го напиша лично.Ок?

Тема Изповеднови [re: Различна]  
Автор Стамен ()
Публикувано19.11.99 14:58



1lev@dir.bg пиши ми. чакам.

Тема за различнанови [re: Стамен]  
Автор Константин ()
Публикувано19.11.99 16:21



моля те да ми кажеш за нещото, което те кара да си мислиш, че си различна. това може да се окаже излишно волнодумство. в света, в който живееш може да си такава, но кибера е огромен, там са всякъкви. различните са много. пред тях ти, дошла от малкия си свят , спрямо който се имаш различна, може да се окажеш банална. аз, тъй като подозирам, че май съм банален до смърт, изпитвам някаква сляпа привързаност към различните. затова те моля - обясни ми тази различност.... ще съм ти задължен


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.