Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 11.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Я си изберете едно желание...  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано14.11.99 15:28



Нещо днес съм в добро настроение! Та реших малко предсрочно да Ви изпълня по едно желание. Стига само са ми викали "червена бабичка", е, дядо де.... Така че, напишете желанийце, мейлче и...... ще си го получите :)) Ваш: Дед Мороз

Тема Я си изберете едно желание...нови [re: Дядо Мраз]  
Автор Член1 ()
Публикувано14.11.99 16:24



Я искам да карам McLaren F1 GTR , дедо къде мога да си го получа.

Тема Хммм......нови [re: Член1]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано14.11.99 20:00



Дедовото, тази пущина не я знам каква е! Една шейна с елени не те ли устройва?

Тема Хммм......нови [re: Дядо Мраз]  
Автор Член1 ()
Публикувано15.11.99 12:57



Ами Дедо то зиме идва , па дай тас шейна .

Тема ickam..нови [re: Член1]  
Автор ++++------ ()
Публикувано15.11.99 15:07



Edno biletse i viza za 7-14 dni za USA...Da ti kaza kak da mi gi izpratis?

Тема ickam..нови [re: ++++------]  
Автор Член1 ()
Публикувано15.11.99 16:54



Като стана на въпрос - къде да си получа еленското ?

Тема ickam..нови [re: Член1]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано15.11.99 21:38



Ех, деца, деца........ билетчета, шейнички, еленско...... А вие слушахте ли? Михте ли си редовно ушите всяка вечер? Я кажете /и покажете/ на Дяда си Мраз :)

Тема ickam..нови [re: Дядо Мраз]  
Автор Caleb ()
Публикувано15.11.99 21:58



Ia, konkurenzia na moiata zlatna ribka:) Emi, dede, az sum tradizionalist chovek, niama da te zatormoziavam s trudni jelania. Dai $10 mln. i da si stiskame ruzete. Kude da ostavia chorapcheto?

Тема ickam..нови [re: Caleb]  
Автор Djulia ()
Публикувано16.11.99 00:13



Chovek vinagi iska, a kakwo dawa ot sebe si za da poluchi podarak? Nad tova mislite li? Diado Koleda nezabravia vseki poluchava po neshto..dano da vi se sbadnat mechtite.Vse pak e hubavo da si mechtaee chovek, a kakvo shte poluchi to e drug waros.Pojelavam uspeh na vsichki v kluba i veseli praznici!!! Az neiskam nishto sega..

Тема ickam..нови [re: Djulia]  
Автор Член1 ()
Публикувано16.11.99 01:22



Eй дедо хайде да се разберем така- От мен мацките и шампанското от теб еленското и Макларъна.

Тема искам Дядо Мразнови [re: Дядо Мраз]  
Автор jynx ()
Публикувано16.11.99 14:12



Ако изпълняваш желания през цялата година, то тогава си ми пръв на списъка с желанията! Между другото...а твоите желания какви са? (и разбира се ще се сбъднат, ако си си мил ушите и ти :) )

Тема искам и Снежанканови [re: jynx]  
Автор jynx ()
Публикувано16.11.99 14:30



Ммм, размислих... (Обещавам, че ще ти я връщам по Нова година, тогава така и така съм на разпивка.)

Тема искам и Снежанканови [re: jynx]  
Автор jynx ()
Публикувано16.11.99 14:31



Ммм, размислих... (Обещавам, че ще ти я връщам по Нова година, тогава така и така съм на разпивка.)

Тема Снежанка не може...нови [re: jynx]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано16.11.99 22:14



... в момента е заета :) Аз също не съм за публична консумация! Какво ще кажеш за едно от джуджетата - най-малкото или най-голямото, по избор! А? :)

Тема за Caleb-чонови [re: Caleb]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано16.11.99 22:17



Дедовото, то за твоето "скромно" желание е нужно не чорапче, а цяло банково трезорче :)) И после...... след това по теб ще плъпнат цяла сюрия дебеловрати приятелчета. А, не! Не мога да ти причиня това - ти изглеждаш добро момче :) Какво ще кажеш за играта "Монополи"? В лъскава опаковка.... под елхата!

Тема Не подхождат...нови [re: Член1]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано16.11.99 22:20



Нещо не ми се връзват еленско<------->шампанско и мацки<------>Макларън. А и Дядо ти Мраз, както е известно, нито пие нито по жени ходи...... /Снежанка не се коментира/

Тема Раздаваме визи за друго мястонови [re: ++++------]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано16.11.99 22:23



Дядовото, какво ще правиш в пустите Щати? Я да ти спретнем една виза за Сибир....опс.../пляска се през устата/...за Лапландия, де :)))

Тема Неочакван подарък!нови [re: Djulia]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано16.11.99 22:26



Джули, скъпа, ти така разнежи старческото ми сърце, че получаваш безапелационно една роза..... червена! Само не ме бъркай с Дядо Коледа - аз съм онзи другият дядо - дето идваше до 1989 г. и у нас, и в СССР.....к`во да правиш съдба! :)) И най-вече - весели празници и на теб / в аванс/ :))

Тема kolko si star vsyshnost? vrystnik na Jesus?нови [re: Дядо Мраз]  
Автор jynx ()
Публикувано17.11.99 01:12



Az obeshtavam da ne te konsumiram publichno i niama da jelaia mnogo. Inache neshto djudjetata, elenchetata, sheinata i starite ti drehi ne me blazniat. Osven tova imam smytnoto useshtane, che se opitvash da se otyrvesh ot pokyshninata si i tochno predi Nova godina da duhnesh sys Snejankata naniakyde...

Тема kolko si star vsyshnost? vrystnik na Jesus?нови [re: jynx]  
Автор Член1 ()
Публикувано17.11.99 13:39



Ей Дедо къде мога да си получа елените и шейната? каква гаранция даваш че елните летят

Тема я да видимнови [re: Дядо Мраз]  
Автор Арчи ()
Публикувано17.11.99 15:36



...я да видииим..... Ей дядо Мразе, много те обичах едно време...(((-8)..само тия стихотворения под елхата...надявам се тая година да ме пощадиш... ...а подаръка си за новото хилядолетие вече съм го поръчал (обаче е тайна, не мога да се провикна публично, щото няма да се случи..(((-9)...), ...но ти разбира се го знаеш (такава ти е професията хо хо), и вярвам ще го изпълниш...(((((-8).. ...а който много е слушкал, може ли повече от един подарък?..(((-9).. ...Арчи...(((-8)..

Тема За Дедетонови [re: Дядо Мраз]  
Автор Caleb ()
Публикувано17.11.99 20:25



Що така, бе деде? Аз много слушкам (мама и Heavy metal), редовно папкам, чипкам се на през ден и си мия ушичките... Пък Монополи си имам. Ако те притесняват размерите на чорапчето може да ми пуснеш в него само номерчето на банковата сметчица. А ако не искаш да ми оставяш толкова много пари в ръцете... ох... нали гледам да не те затруднявам, но ако наистина се притесняваш... уф... Я ако искаш ми подари едно островче (без човекоядци, ей!) някъде в южните морета и едно малко самолетченце.

Тема kydeee... bilo tova trezorche kazvate?нови [re: Дядо Мраз]  
Автор naostril ushi ()
Публикувано18.11.99 14:44



.

Тема Я си изберете едно желание...нови [re: Дядо Мраз]  
Автор пипи ()
Публикувано19.11.99 14:43



Искааам искааам

Тема Гаранция нема......нови [re: Член1]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано19.11.99 21:15



Всъщност, ако ги пуснеш от шестия етаж летят....ама не много..... :)))

Тема Арчи, Арчи....нови [re: Арчи]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано19.11.99 21:22



....Моето момче, Знам че ти си от най-добрите деца тук! Отдавна те наблюдавам / и се усмихвам под мустак/ И за желанийцето ти знам / и се усмихвам под двата мустака/. Виж за второто........ я си го помисли по-ясно :))) Жив и здрав да си ми!

Тема Оппа.....нови [re: naostril ushi]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано19.11.99 21:26



...... и ти ли си мераклия за трезорче, дедовото? Или си просто професионален касо..... трезороразбивач? :))

Тема ЪЪъъъ?нови [re: пипи]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано19.11.99 21:29



Ама какво точно....... Пипилота Виктуалия Транспаранта Ментолка Ефраимова или.... Пипи Дългото Чорапче! Може би ново чорапче? Или кукла Барби? :)))

Тема За тази година няма....нови [re: Caleb]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано19.11.99 21:35



..... остана вакантно само едно място за Робинзон Крузо и три за Петкановци..... Толкоз! Има и едно мъъъничко самостоятелно хавайско островче, ама то е за слушатели на Кондьо и Сашка Васева..... сори :)))

Тема ne ne az profilaktichno :)нови [re: Дядо Мраз]  
Автор georgig ()
Публикувано19.11.99 23:09



.

Тема То и аз....нови [re: georgig]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано20.11.99 00:59



.... профилактично да предупредя, че за това дават над 15-годишна награда :))

Тема едно желание...нови [re: Дядо Мраз]  
Автор госпожа Смърт ()
Публикувано20.11.99 01:48



искам: - да съм отдавна умряла. и погребана.

Тема super :)) kupuvam iaнови [re: Дядо Мраз]  
Автор georgig ()
Публикувано20.11.99 10:49



.

Тема ами ти бе Дядо....(((-8)..нови [re: госпожа Смърт]  
Автор Арчи ()
Публикувано20.11.99 12:52



...Ех`къв добър старец! (((-8) Всичко разбира, всичко изпълнява....затова си го обичкаме... ...ами ти бе Дядо Мразе, имаш ли си желание за новогодишен подарък? Айде кажи си, и Арчи се ангажира да те изненада на прага на новото хилядолетие...((-9)...... ...Арчи...((((-8)..

Тема Искам, искам.....много искам!нови [re: Арчи]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано20.11.99 15:32



Една ТРЕЩЕРИЦА......но много моля, да бъде ОНАЗИ. Ех, старчески неволи.....разнежих се! :))

Тема Страшничко - побиха ме тръпки!нови [re: госпожа Смърт]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано20.11.99 15:37



Уважаема, ама бива ли така? Аз, както е известно, съм един весел и засмян старец - с червени бузки и нос /къде от студа, къде от друго нещо.../. А Вашето желание най-добре да адресирате към сценариста на "Кошмарите на Елм Стрийт".... N-та серия :) Не плашете добрите дечица, моля!

Тема Място за получаване.....нови [re: georgig]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано20.11.99 15:40



......Централен софийски затвор, секция "касоразбивачи", 15 килия.... Честито :))))

Тема mersi mersiнови [re: Дядо Мраз]  
Автор shtastliv sobstvenik ()
Публикувано20.11.99 18:07



.

Тема Що е то?нови [re: Дядо Мраз]  
Автор Арчи ()
Публикувано22.11.99 17:15



Що е то Трещерица? Къде вирее? (((-9) Да не е `Тре-тата ве-щерица` ? ...Арчи...(((-8)..

Тема Я си изберете едно желание...нови [re: Дядо Мраз]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано23.11.99 04:38



ДЯДО МРАЗ - АЗ СИ ПОЖЕЛАВАМ ТВОЯТА ШАПКА ! ЩЕ МИ Я ДАДЕШ ЛИ ?

Тема Ех, младите...нови [re: Арчи]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано23.11.99 05:56



... четете повече детска класика. Астрид Лингрен, например! Е, в случая на мен ми трябва "малко" по-различна трещерица, ама....тя си знае :)) Живи здрави!

Тема Със сигурност!нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано23.11.99 06:02



За палавите, но добри момиченца може ли една шапка да ми се досвиди? :)))

Тема Добреееенови [re: Дядо Мраз]  
Автор Арчи ()
Публикувано23.11.99 11:13



Добреееее Дядо! ...Ще я питаме трещерицата дали си слушкал през цялата година и може би ще си го получиш желанийцето....(((-8(.. ..Арчи.......

Тема Я си изберете едно желание...нови [re: Дядо Мраз]  
Автор Nansi ()
Публикувано26.11.99 08:49



Бих искала да мога да творя-да рисувам или пиша книги...

Тема Със сигурност! Дядо Мразнови [re: Дядо Мраз]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано30.11.99 00:39



БЛАГОДАРЯ ТИ ! ТИ СИ МНОГО МИЛ ДЯДО !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.