Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 11.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема искам Дядо Мразнови [re: Дядо Мраз]  
Автор jynx ()
Публикувано16.11.99 14:12



Ако изпълняваш желания през цялата година, то тогава си ми пръв на списъка с желанията! Между другото...а твоите желания какви са? (и разбира се ще се сбъднат, ако си си мил ушите и ти :) )

Тема искам и Снежанканови [re: jynx]  
Автор jynx ()
Публикувано16.11.99 14:30



Ммм, размислих... (Обещавам, че ще ти я връщам по Нова година, тогава така и така съм на разпивка.)

Тема искам и Снежанканови [re: jynx]  
Автор jynx ()
Публикувано16.11.99 14:31



Ммм, размислих... (Обещавам, че ще ти я връщам по Нова година, тогава така и така съм на разпивка.)

Тема Снежанка не може...нови [re: jynx]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано16.11.99 22:14



... в момента е заета :) Аз също не съм за публична консумация! Какво ще кажеш за едно от джуджетата - най-малкото или най-голямото, по избор! А? :)

Тема за Caleb-чонови [re: Caleb]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано16.11.99 22:17



Дедовото, то за твоето "скромно" желание е нужно не чорапче, а цяло банково трезорче :)) И после...... след това по теб ще плъпнат цяла сюрия дебеловрати приятелчета. А, не! Не мога да ти причиня това - ти изглеждаш добро момче :) Какво ще кажеш за играта "Монополи"? В лъскава опаковка.... под елхата!

Тема Не подхождат...нови [re: Член1]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано16.11.99 22:20



Нещо не ми се връзват еленско<------->шампанско и мацки<------>Макларън. А и Дядо ти Мраз, както е известно, нито пие нито по жени ходи...... /Снежанка не се коментира/

Тема Раздаваме визи за друго мястонови [re: ++++------]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано16.11.99 22:23



Дядовото, какво ще правиш в пустите Щати? Я да ти спретнем една виза за Сибир....опс.../пляска се през устата/...за Лапландия, де :)))

Тема Неочакван подарък!нови [re: Djulia]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано16.11.99 22:26



Джули, скъпа, ти така разнежи старческото ми сърце, че получаваш безапелационно една роза..... червена! Само не ме бъркай с Дядо Коледа - аз съм онзи другият дядо - дето идваше до 1989 г. и у нас, и в СССР.....к`во да правиш съдба! :)) И най-вече - весели празници и на теб / в аванс/ :))

Тема kolko si star vsyshnost? vrystnik na Jesus?нови [re: Дядо Мраз]  
Автор jynx ()
Публикувано17.11.99 01:12



Az obeshtavam da ne te konsumiram publichno i niama da jelaia mnogo. Inache neshto djudjetata, elenchetata, sheinata i starite ti drehi ne me blazniat. Osven tova imam smytnoto useshtane, che se opitvash da se otyrvesh ot pokyshninata si i tochno predi Nova godina da duhnesh sys Snejankata naniakyde...

Тема kolko si star vsyshnost? vrystnik na Jesus?нови [re: jynx]  
Автор Член1 ()
Публикувано17.11.99 13:39



Ей Дедо къде мога да си получа елените и шейната? каква гаранция даваш че елните летят


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.