Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 21.09.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема я да видимнови [re: Дядо Мраз]  
Автор Арчи ()
Публикувано17.11.99 15:36



...я да видииим..... Ей дядо Мразе, много те обичах едно време...(((-8)..само тия стихотворения под елхата...надявам се тая година да ме пощадиш... ...а подаръка си за новото хилядолетие вече съм го поръчал (обаче е тайна, не мога да се провикна публично, щото няма да се случи..(((-9)...), ...но ти разбира се го знаеш (такава ти е професията хо хо), и вярвам ще го изпълниш...(((((-8).. ...а който много е слушкал, може ли повече от един подарък?..(((-9).. ...Арчи...(((-8)..

Тема За Дедетонови [re: Дядо Мраз]  
Автор Caleb ()
Публикувано17.11.99 20:25



Що така, бе деде? Аз много слушкам (мама и Heavy metal), редовно папкам, чипкам се на през ден и си мия ушичките... Пък Монополи си имам. Ако те притесняват размерите на чорапчето може да ми пуснеш в него само номерчето на банковата сметчица. А ако не искаш да ми оставяш толкова много пари в ръцете... ох... нали гледам да не те затруднявам, но ако наистина се притесняваш... уф... Я ако искаш ми подари едно островче (без човекоядци, ей!) някъде в южните морета и едно малко самолетченце.

Тема kydeee... bilo tova trezorche kazvate?нови [re: Дядо Мраз]  
Автор naostril ushi ()
Публикувано18.11.99 14:44



.

Тема Я си изберете едно желание...нови [re: Дядо Мраз]  
Автор пипи ()
Публикувано19.11.99 14:43



Искааам искааам

Тема Гаранция нема......нови [re: Член1]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано19.11.99 21:15



Всъщност, ако ги пуснеш от шестия етаж летят....ама не много..... :)))

Тема Арчи, Арчи....нови [re: Арчи]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано19.11.99 21:22



....Моето момче, Знам че ти си от най-добрите деца тук! Отдавна те наблюдавам / и се усмихвам под мустак/ И за желанийцето ти знам / и се усмихвам под двата мустака/. Виж за второто........ я си го помисли по-ясно :))) Жив и здрав да си ми!

Тема Оппа.....нови [re: naostril ushi]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано19.11.99 21:26



...... и ти ли си мераклия за трезорче, дедовото? Или си просто професионален касо..... трезороразбивач? :))

Тема ЪЪъъъ?нови [re: пипи]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано19.11.99 21:29



Ама какво точно....... Пипилота Виктуалия Транспаранта Ментолка Ефраимова или.... Пипи Дългото Чорапче! Може би ново чорапче? Или кукла Барби? :)))

Тема За тази година няма....нови [re: Caleb]  
Автор Дядо Мраз ()
Публикувано19.11.99 21:35



..... остана вакантно само едно място за Робинзон Крузо и три за Петкановци..... Толкоз! Има и едно мъъъничко самостоятелно хавайско островче, ама то е за слушатели на Кондьо и Сашка Васева..... сори :)))

Тема ne ne az profilaktichno :)нови [re: Дядо Мраз]  
Автор georgig ()
Публикувано19.11.99 23:09



.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.