Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 12.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ЖЕНАТА НА ТРИДЕСЕТ....нови  
Автор Арчи ()
Публикувано02.11.99 17:18



Какво ще кажете за жената на(д) тридесет годишна възраст? (((-9) Според мен това са най-точните дами!!! - наясно са със себе си ; - знаят какво искат ; - знаят как да го постигнат ((-9) - имат опит в най-различни неща... - възпитанието им не би могло да се сравнява с това на следващите поколения... - не се правят на недостъпни светици... - `да`то им е да, а `не`то е не... - ценят времето (си), което остава... - и в заключение, често изглеждат по-добре от невръстните тинейджърки... козметиката им е приятелка, а не враг...(((-8).. А вие какво мислите по тоя въпрос? ...Арчи....((((-8)..

Тема ЖЕНАТА НА 20....нови [re: Арчи]  
Автор Арчи ()
Публикувано02.11.99 17:21



...Абе и жените на(д) двадесет не са за изхвърляне (((-8).., ама там често трябва да се правим на учители...(((-8)...та нещо напоследък съм очарован от дамите на(д) 30...... (((-9)

Тема Откупено!нови [re: Арчи]  
Автор Хитър 5ър ()
Публикувано02.11.99 17:54



Арчи, считай горните ти мисли за откупени. За цената ще се споразумеем. Уредник на галерия "Вечни Мисли" ПП Отивай да ги изложиш в галерията, а аз ще се поразвъртя да видя дали някой не предлага "Мъжът на(д) 30" :)

Тема ЖЕНАТА НА ТРИДЕСЕТ....нови [re: Арчи]  
Автор Жена на(д) 30 ()
Публикувано03.11.99 10:41



Падам си по теб, Арчи!

Тема ЖЕНАТА НА ТРИДЕСЕТ....нови [re: Жена на(д) 30]  
Автор Арчи ()
Публикувано03.11.99 12:05



Айде бе, не думай! (((-8) ...всъщност разсъжденията ми по-горе са леко теоретични ((-9) и е трудно да обобщаваме за всички дами, но ако желаеш да продължим дискусията може да ми се обадиш на pipetrov@hotmail.com ...... ...Арчи....(((-8)..

Тема ЖЕНАТА НА ТРИДЕСЕТ....нови [re: Арчи]  
Автор Nansi ()
Публикувано03.11.99 13:34



...."ценят времето /си/, което остава" А има толкова мили млади момичета.Явно ти, Арчи, си се поуморил. Просто възрастовата разлика не бива да е голяма...А инак обичам моите си 35,чувствам се добре с тях,сигурно щото "козметиката ми е приятелка". :-))) И пак не сме наясно със себе си, и пак не знаем какво искаме ....А ти,Арчи, знаеш ли?

Тема КАПАН ЗА ТРИДЕСЕТ....ГОДИШНИнови [re: Арчи]  
Автор ТОЧНО НА 30 ! ()
Публикувано03.11.99 19:13



Я-я-я-я-я-я, каква хубава клопка за 30-годишни умници!!! Поздравления!!! Иде ми да се затичам и да падна в капана... Само че , вече може би, сме 30 на брой 30(и над) годишни, въздишащи по този невероятен ценител? :-) Арчи, имаш ли сили за толкова ? :-) ЕГН 69 (-:

Тема ЖЕНАТА НА ТРИДЕСЕТ....нови [re: Nansi]  
Автор Nansi ()
Публикувано03.11.99 20:50



Ne znam koia li tiineidjarka tolkova go e umorila...Archi,de.Edin poznat taka se podlaga i se ojeni za mlado gadje i posle tia ne si e otjiviala,toi ymoren ...diskoteki...Ta do izvestna stepen ima rezon v tova,koeto e pisal samo ,ako e nad 30.Az pak obojavam maje na 45.Ima li takiva tuk?

Тема жена на 20нови [re: ТОЧНО НА 30 !]  
Автор Aurora ()
Публикувано03.11.99 22:40



Лелеее...тука направо не е за мене:)) То са каки, то са батковци:)) Но аз ви се кефя много и човек може да научи доста нещица от вас! Наистина ли на 30 е тоолкова хубаво, кажете ми.

Тема аханови [re: Nansi]  
Автор Арчи ()
Публикувано04.11.99 10:02



Аха, знам (((-9) ...иначе си права за възрастовите разлики и умората... Не бива разликата да е повече от трийсет години (((-8) и не бива човек да прекалява с работата... ....Арчи......((((-8)...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.