Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 27.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Misionerskaнови  
Автор Kaiser Soze ()
Публикувано07.10.99 05:00



Nesviknala na tezi novi formi, starata rqqzhdjasala pruzhina skqrca i se mqchi novoto da priyuti. Otdavna nikoj ne spohozhda tez pokoi, otdavna nikoj tishinata ne rushi. Edna o druga tqnkite zhelezni nishki tqrkat, stenat; o, kolko mnogo , kolko mnogo im se iska da olyushtjat vremeto nasloilo se kato rqzhda. Oshte malko, oshte malko i chistoto zheljazo otnovo shte problesne v mraka, oshte malko i pqrvata iskra....vqv zraka, kato foyerverk shte poleti. ...Samo trjabva ritqmqt da pazja trjabva ritqmqt da udqrzha.... MIsionerska zhazhda v men klokochi, krajat na sveta za malko da otsrochi. Misionerski jaham starata pruzhina, vsichki nie sme sega druzhina. Az jaham, jaham, jaham tjaloto po men... Dve figuri vkopchili se v zheljaznata si lyulka, naj-nakraja, sled tolkoz mnogo vreme, stanali edno. Kaiser Soze Okt.6. 1999, 19:59:00 Severoamerikansko Tihookeansko vreme.

Тема Misionerskaнови [re: Kaiser Soze]  
Автор Kaiser Soze ()
Публикувано07.10.99 05:04



Dosadna pechatna greshka! Vmesto: Az jaham, jaham, jaham tjaloto po men... cheti: Az jaham, jaham, jaham tjaloto POD men...

Тема Бе чета аз, пре-прочитам, чудя се...нови [re: Kaiser Soze]  
Автор Св. Скромни ()
Публикувано07.10.99 18:28



Печатната грешка много силно положение правеше. Опасна работа, бъркане на предлозите "по" с "под"! Отдавна не си бях спомнял, че в България пружините за легла бяха от плетена стоманена тел. Която винаги се отпускаше, и пружините винаги бяха леко-издънени. Отделно скърцането на телта. Браво, значи! Халал да ти е мисията!

Тема Бе чета аз, пре-прочитам, чудя се...нови [re: Св. Скромни]  
Автор Kaiser Soze ()
Публикувано08.10.99 20:31



Naistina opasna rabota...predlozite :) A inache stari bunks ima i v Amerika -- stil 'Early Salvation Army'.

Тема Misionerskaнови [re: Kaiser Soze]  
Автор arterial ()
Публикувано20.10.99 13:16



nali znaesh teoriata za greshkite ,i kak nishto ne e sluchaino. by the way,procheti ako iskash statiata "deklarazia",mislia che ima neshto obshto-razlichno s tvoiata.

Тема Misionerskaнови [re: arterial]  
Автор Kaiser Soze ()
Публикувано21.10.99 06:52



arterial написа: ------------------------------- nali znaesh teoriata za greshkite ,i kak nishto ne e sluchaino. by the way,procheti ako iskash statiata "deklarazia",mislia che ima neshto obshto-razlichno s tvoiata. Are sega, samo tova mi trjavbashe: teoritici na greshnoto i sluchajnoto da me ebavat za edna bulva ( eto, pak sgreshih: iskam da kazha bukva ) deto sym, ili propusnal ili prosto ne e izljazla. Ebati perfectionistite... ...I dokato vse-oshte imam interes, da te popitam ..za kakva statija stava duma i zashto?... I kak tazi statija mozhe da ima neshto obshto sys statija kojato nikoga ne sym pisal, shtoto prijatel, az statii ne pisha...Da ne ma barkash s nekogo?

Тема lele, Kaiser,нови [re: Kaiser Soze]  
Автор filka ()
Публикувано21.10.99 12:19



kude se zavetrja, be chovek:) ama chak pritesnenija me obzeha..tuka nito na voplite na Skromnija Svetia otgovarjash, nito po drugi mesta se pojavjavash....nikakuv te njama...sled toja erotichno- poetichen izblik, kakvo li stana (a, dali e stanalo nesto)?:))) aide, ziv i zdrav

Тема lele, Kaiser,нови [re: filka]  
Автор Kaiser Soze ()
Публикувано22.10.99 05:08



filka написа: ------------------------------- kude se zavetrja, be chovek:) ama chak pritesnenija me obzeha..tuka nito na voplite na Skromnija Svetia otgovarjash, nito po drugi mesta se pojavjavash....nikakuv te njama...sled toja erotichno- poetichen izblik, kakvo li stana (a, dali e stanalo nesto)?:))) aide, ziv i zdrav Stava, zastava i tyrsi zabava v onazi sekcija kydeto sys flekcija se poluchava erekcija za da posledva inzhekcija no vnimavaj brat: pri tazi prozhekcija da ne se poluchi infekcija! Tova, gore-dolu, otgovarja i uspokojava li vyprosite i pritesnenijata koito te obzemat, kote?...-- da udarja az s edin kur-shum -- dva zaeka. Nali znaesh - taka mi haresva! Ne be, majtapja se.... Nashta erekcija samo sled vnimatelna naturalna selekcija pravi intervencija. Ne be majtapja se... S nashta erekcija si pravim art kolekcija! A, e tova e! p.s. Ti dobro momiche li si?

Тема ei, toja tvoi rechnik...нови [re: Kaiser Soze]  
Автор filka ()
Публикувано22.10.99 19:30



maitap, maitap, ama na gol g_z si e chisto xxxne... az kolekzijata si ja pravja i bez tova...nali sum ti kazala, che izbrani proizvedenija ste si subiram... dobre de, uspokoih se...ste spja spokoino, koshmari ne sunuvam(ili mnogo rjadko:) aide, po-zdravi:) p.s. mahni go tova "kote", che hich ne go doljubvam t'va obrustenie...daze i "filke, kude si ma" zvuchi po-dobre:)

Тема ei, toja tvoi rechnik...нови [re: filka]  
Автор Kaiser Soze ()
Публикувано23.10.99 02:49



filka написа: ------------------------------- 'maitap, maitap, ama na gol g_z si e chisto xxxne...' Eh, Filke! Ot gol gyz ne me e byz! Naprotiv! Za tezi bljaskavi prostori mechtaja vseki bozhi den. Inache...majtap, majtap, no ebaneto si e s pari! A! Bez da iskam namerih otgovor za binarnija vypros na Ushev! 'az kolekzijata si ja pravja i bez tova...nali sum ti kazala, che izbrani proizvedenija ste si subiram...' Ti ne si dobre...Vseki kojto kolekcionira 'proizvedenijata' mi ili po nekakyv drug nachin gi namira 'zabelezhitelni' (kakto edna tvoja poznata se izrazi) trebva da ide na doktor da se pregleda! Ne beh go kazval do sega, zashtoto ne mi se iska da zasjagam delikatnata chuvstvitelnost na Bylgarskata dama. :) Mezhdo drugoto, s mnogo malko izklyuchenija, pochti za nishto ot tova koeto sym napraskal imam pismeno svidetelstvo. Nisho ne sym zapazil! Ti obache rabotish za men. A? dobre de, uspokoih se...ste spja spokoino, koshmari ne sunuvam(ili mnogo rjadko:) aide, po-zdravi:) p.s. mahni go tova "kote", che hich ne go doljubvam t'va obrustenie...daze i "filke, kude si ma" zvuchi po-dobre:) Eee, ti pyk...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.