Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 17.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема GATANKA ZA VSICHKIнови  
Автор Asen ()
Публикувано09.10.99 20:59



Децата на рибарите задали на Омир следната гатанка : Липсва именно взетото, с нас е което не взехме. Омир така се затруднил, че след нияколко семици умрял от изтощение като така и не намерил отговор на гатанката, а какъв е той ?

Тема GATANKA ZA VSICHKIнови [re: Asen]  
Автор Отговор- 1 ()
Публикувано10.10.99 00:22



Това което са взели и липсва е стръвта за рибата , защото с нея е наловена самата риба , която не са взели но вече е с тях след улова !

Тема GATANKA ZA VSICHKIнови [re: Asen]  
Автор Отговор- 1 ()
Публикувано10.10.99 00:24



Това което са взели и липсва е стръвта за рибата , защото с нея е наловена самата риба , която не са взели но вече е с тях след улова !

Тема GATANKA ZA VSICHKIнови [re: Отговор- 1]  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано10.10.99 01:47



мислех да кажа същото, но нали? все пак стръвта е вътре в рибата? сигурно заради такова почесване по плешивата глава е умрял, горкият певец...:)

Тема GATANKA ZA VSICHKIнови [re: НеОНеЛ]  
Автор Kaiser Soze ()
Публикувано10.10.99 02:04



Ili...zhqlto pave go udarilo po glavata!

Тема :)нови [re: Kaiser Soze]  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано10.10.99 10:41



смей се ти, смей се... и до сега се чудя... защо ми беше това паве... най-смешното обаче е, че идеята беше веднага прегърната с 2 ръце. и сега какво с това паве? държа си каната с кафето върху него. навремето имах 1 приятел, който много искаше да живее на улицата. ама милиционерите не даваха. и си павира една стая в жилището. тротоар, бордюр, пейка, кошче за отпадъци - всичко. имаше и някакво шкафче. в долната му част си държеше отбрани книги, плочи и шишета, а отгоре в отвореното чекмедже беше посадил кактуси. подарих му 1 стар уличен фенер за рождения ден. голям зор беше, докато го завлечеме до четвъртия етаж. добре пак, че не събори кооперацията, тоя човек...

Тема ГОВОРИ МИнови [re: Отговор- 1]  
Автор АРЕАС ()
Публикувано11.10.99 05:35



Паве като паве! Я златно, я дървено! По-важно е простака да го няма, щото с почесване нищо не става. Е някои дебелеят, но си е за тяхна сметка. ЧАОЯ1!

Тема :)нови [re: НеОНеЛ]  
Автор Kaiser Soze ()
Публикувано11.10.99 06:57



Breee! Ami che to vie kato ste se lyubili v tazi staja, vse edno, che ste se lyubili na ulicata...milicioner, ili ne-milicioner... Ot druha strana -- ako nahogqt povede, podbudi i vqzbudi prijatel da napravi musolinka svojata na prijatelka -- pavirana nastilka ne e naj-podhodjashto lozhe za tazi improvizacija. Ot oshe po-druga strana pqk znaem, che na njakoj im haresva grubata lyubov! Mozhe pqk tova da e bil pod-smisqlqt na vsichko!...Znam li az.. НеОНеЛ написа: ------------------------------- смей се ти, смей се... и до сега се чудя... защо ми беше това паве... най-смешното обаче е, че идеята беше веднага прегърната с 2 ръце. и сега какво с това паве? държа си каната с кафето върху него. навремето имах 1 приятел, който много искаше да живее на улицата. ама милиционерите не даваха. и си павира една стая в жилището. тротоар, бордюр, пейка, кошче за отпадъци - всичко. имаше и някакво шкафче. в долната му част си държеше отбрани книги, плочи и шишета, а отгоре в отвореното чекмедже беше посадил кактуси. подарих му 1 стар уличен фенер за рождения ден. голям зор беше, докато го завлечеме до четвъртия етаж. добре пак, че не събори кооперацията, тоя човек...

Тема :)нови [re: Kaiser Soze]  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано11.10.99 13:06



виж сега, като казвам "приятел" имам предвид това, не "любовник". не че има значение в случая, де. по принцип си прав. подсмисълът не му го знам какъв беше, обаче. така си искаше, човекът, да живее на улицата. абе, сега като си помисля... нещо не задържаше много-много гаджета наоколо си... то и жена му избяга с някакъв... бе, де да знам:) н.

Тема :)нови [re: НеОНеЛ]  
Автор Kaiser Soze ()
Публикувано12.10.99 08:15



Abe, prava si! Razbiram te.. Za da bqdat lyubovnici, dvama (ili poveche!!...) ne trebva da bqdat prijateli, nali taka. Ne e neobhodimo! A inache...mi shtom zhena mu izbjagala, mi.. prav i pqt! Sqdvata pravi mesto za golemata lubof! Taka trebva da se gleda na teja neshta! Kaiser НеОНеЛ написа: ------------------------------- виж сега, като казвам "приятел" имам предвид това, не "любовник". не че има значение в случая, де. по принцип си прав. подсмисълът не му го знам какъв беше, обаче. така си искаше, човекът, да живее на улицата. абе, сега като си помисля... нещо не задържаше много-много гаджета наоколо си... то и жена му избяга с някакъв... бе, де да знам:) н.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.