Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 21.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема РЕЗУЛТАТИТЕ ...нови [re: 1971]  
Автор Любопитна ()
Публикувано04.10.99 00:52



Анализ ще направя , след като ми отговорите и на 5-те тестчета , които съм ви приготвила ! Естествено трябва да сте искренни и да имате желание да ми отговорите на въпросчетата ! Благодаря ви !

Тема Ето едно малко тестче ..........нови [re: Любопитна]  
Автор Nansi ()
Публикувано04.10.99 09:44



Обичам малките паячета,защото са малки и нежни,интересни са ми да ги наблюдавам...Освен това,винаги когато видя паяк спускащ се по паяжина ми идва обичан гост или поне получавам вест от скъп за мен човек.

Тема Ето едно малко тестче ..........нови [re: Любопитна]  
Автор Zak ()
Публикувано04.10.99 12:02



Любимото ми животно е ЧОВЕКА, защото с него никога не е скучно, винаги ще измисли нещо, винаги ще те изнанада (приятно или неприятно) Zak

Тема Praseto !!!!!нови [re: Любопитна]  
Автор Obichliv ()
Публикувано04.10.99 13:04



Zastoto e mnogo vkusno!

Тема >>> нанев, нанееееев...нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Deny ()
Публикувано05.10.99 11:52



Da, be, glupako, ti i taka si si dobre!!!!

Тема Ето едно малко тестче ..........+Алфанови [re: Любопитна]  
Автор Deny ()
Публикувано05.10.99 12:06



Тигър - силен, красив, величествен. Заек - пухкав, беззащитен, бърз. Алфа, може и да имаш право. Уважавам Фройд - за доста неща е краен, поставяйки в основата на всичко сексуалността, но пък за много други смятам, че е прав, базирайки се на собствения ми опит и наблюдения. Любопитна, ти какво ще кажеш по въпроса??? Поздрави: Дени

Тема Denyнови [re: Deny]  
Автор Любопитна ()
Публикувано05.10.99 21:41



Аз ще кажа само това , че любимото ти животно отразява твоята същност . И по това което си написал мога да предположа , че в теб живеят 2 личности - активна и пасивна . Всяка от тях си има своите положителни черти . Обичаш да демонстрираш сила и величие , но дълбоко в себе си криеш нежност и беззащитност. Красив си и енергичен ! Познах ли ?

Тема >>> Denyнови [re: Deny]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано05.10.99 23:28



Ти не беше ли оня, гнусния, мръсен, вонящ, грозен, слузест, обрасъл, дрипав наркоман(ка)?

Тема искам и азнови [re: Любопитна]  
Автор Aurora ()
Публикувано06.10.99 21:33



Моля те, Любопитна да ми направиш тестче и на мен:) Любимите ми животни са КОН и КУЧЕ. Кон - свобода, независимост, волност Куче - любов, преданост, приятелство

Тема TECT 1нови [re: Любопитна]  
Автор npocmak ()
Публикувано08.10.99 02:15



Жената - може да си говорим след тежката нощ >;-)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.