Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 01.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема detstvotoнови  
Автор karry ()
Публикувано01.10.99 00:44



Kak mislite koga si otlita detstvoto na chovek? Istina li e , che vav vseki chovek ima chastichka ostanala ot deteto koeto e bil niakoga? (spored men da) Izcialo ot choveka li zavisi koga shte stane zriala lichnost ili ot obstoiatelstvata i vlaiznieto na vanshni promeni...i vazdeistvia? Blagodaria na badeshtite uchasnici v temata

Тема detstvotoнови [re: karry]  
Автор pzp ()
Публикувано01.10.99 01:54



Vav vseki -/absolutno sam ubeden/ ima nesto detinsko.Prosto jivota e taka ustroen che individa se stremi da se razviva i za svoia sapostavka ima vinagi niakoi koito e po-napred i fizicheski i umstveno. :-)) Eh ako niakoi magiosnik mojeshe da promeni tezi stremlenia....-Goliama detska gradina ste stane-i vse v 1-va grupa ste se tikame He-he :))

Тема detstvotoнови [re: pzp]  
Автор Романтичка ()
Публикувано01.10.99 16:37



1.Всичко е част от романтиката ! 2.Никога не е късно човек да има щастливо детство !

Тема detstvotoнови [re: karry]  
Автор byly ()
Публикувано01.10.99 17:14



А трябва ли да си отива детството от човека ?

Тема detstvotoнови [re: byly]  
Автор Форест_Гъмп ()
Публикувано01.10.99 18:12



Според мен, детството свършва, когато се налага човек сам да си изкарва хляба.Тогава се среща само с хора, които вече не се деца....

Тема ne e tochno takaнови [re: Форест_Гъмп]  
Автор georgig ()
Публикувано01.10.99 19:48



.

Тема ISTINATA [re: georgig]  
Автор Alfa ()
Публикувано02.10.99 03:21



MLADOSTA E FIZICHESKO SASTOIANIE NA DUHA respektirashto i detstvoto,ne e vazno chovek na kolko e godini ami e vazno kak se chustva t.e kak si nalaga na sebe si da se chustva. Zastoto neznam dali ste usestali no naprimer Stasliv e chovek samo kogato toi sam iska da e stasliv'

Тема ISTINATAнови [re: Alfa]  
Автор Романтичка ()
Публикувано02.10.99 12:28



Точно това е важното ! Да запазим детският си дух , а това означава да съхраним способността си да се учудваме и радваме на малките неща . Да приемаме с любопитство различията , а не да ги отричаме , защото не ги разбираме . Аз съм щастлива , тъй като знам ,че дори и на 50 ще запазя детското в мен . Но познавам хора на 20 които са остарели и разсъждават по консервативно и от баба ми ! Съжелявам ги , но ако те сами не си помогнат , никой друг друг няма да може да направи Щастливи !

Тема MOETO MNENIEнови [re: karry]  
Автор FAN ()
Публикувано25.10.99 17:22



DETSTWOTO E PERIOD OT CHOWESHKIJA JIWOT, KOJTO WSEKI SWARZWA S RAZLICHNI SPOMENI, EMOZII I STRASTI, KADE POLOGITELNI, KADE NE TOLKOWA. TO MOJE DAIZIGRAE ROLJA W PO-NATATASHNIJA JIWOT NA CHOWEK DOTOLKOWA DOKOLKOTO MU SE POZWOLI. NE BIWA DA SE OBJASNJAWAT PROWALI ILI USPEHI S USLOWIJATA NA DETSTWOTO. WAJNO E DA SE IZWADJAT POUKI OT PREJIWJANITE SITUAZII, ZASHTOTO NESHTATA SE POWTARJAT I PRI WAZRASTNITE. NA MOJATA PRIJATELKA KARRY ISKAM DA SE IZWINJA ZA NJAKOI NEIZDARJANI TEKSTOWE OT DRUGI MESTA I DA I POJELAJA PO-GOLEMI USPEHI W NEJNOTO PROUCHWANE NA MNENIJA. WASH FAN


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.