Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:36 07.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Робска психика  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано20.09.99 09:35



"российский" е понятие от последните 7 год. (РФ), аз лично предпочитам "руский", както е било в годините, когато родината се е наричала Империя Империя като звучене ми харесва повече от Федерация, както и "руский" повече от "российский" Вижте, принципно робската психика на българите слабо ме интересува в момента, и кой ще е "фил" и кой "фоб" си е ваша работа. Както гласи една стара индийска поговорка: "Без значение дали 2 слона правят любов или се бият, тревата под тях винаги е смачкана". Тъй че на която и страна да сте, винаги сте губещи, въпросът е да сте по-малко губещи. За съжаление под "загуба" нискоинтелигентните твари разбират единствено "загуба на материални ценности", придържайки се към това тълкование българите от велика империя със свръхразвита култура се превръщат в нищожна държавица, за която на никой не му пука (освен на нас, може би, доскоро) Нима не разбирате, че арийците са агресивни варвари, диваци, чиято единствената цел е избиване на беззащитни хора и унищожаване на култури? Защо за няколко гроша приемате да сте едни от тях? Защо за трохи продавате душата си на дявола?

Тема ti za kakvo govorish izobshtoнови [re: Григорий Нанев]  
Автор georgig ()
Публикувано20.09.99 13:07



i kakvo obshto ima razlikata mejdu imperia i federatsia s tova che arijtsite bili varvari ili s tova kak se chukat slonovete :) chak smeshno zvuchi :o)

Тема ti za kakvo govorish izobshtoнови [re: georgig]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано21.09.99 00:53



Тази тема не е започната от мен. Моля, хората от dir.bg да вземат мерки.

Тема ti za kakvo govorish izobshtoнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Aлиса ()
Публикувано21.09.99 11:49



Направи ми впечатление, че стилът е не-григориев... Извини, Нанев, но темата е смислена въпреки това или поради него, не зная... Иначе, разбира се, е неприемливо използването на чуждо име... Алиси тук се намират няколко и това - ясно, но едва ли звучното име Григорий Нанев се споделя от няколко индивида, та да е било непредумишлено използвано...

Тема Информациянови [re: Григорий Нанев]  
Автор Администратор ()
Публикувано21.09.99 17:13



Това е изказване на автор "Руский гражданин" от 18.06.99 00:46 по тема "Краят е неизбежен" от 17.06.99 22:22. По-късно автор "Руский гражданин" се идентифицира като автор Григорий Нанев. Изказването е Pastнато.

Тема Информациянови [re: Администратор]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано21.09.99 20:48



Без съмнение, изказването е мое, от преди доста време. Въпросът е, че НИКОЙ не бива да се представя за мен,а ако иска да ме цитира, да напише изрично "Цитат" и "край на цитата", като съответно темата е подписана от цитиращия. Така че, бъдете добри и унищожете нишката. Ако държите на доброто си име.

Тема Робска психиканови [re: Григорий Нанев]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано22.09.99 21:20



ЗАЩО НЕ Е ИЗТРИТО???

Тема Робска психиканови [re: Григорий Нанев]  
Автор Роб ()
Публикувано23.09.99 14:41



А бе Григоре, да не би да се срамуваш/страхуваш от това което си написал??

Тема >>> Робнови [re: Роб]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано23.09.99 20:18



Глупости, сега си го препрочитам и му се кефя, звучи доста логично. За съжаление е сложено доста не на място от някой анонимен (по всяка вероятност -слабоумен администратор) За твое сведение ще спомена, че е написано преди 3-4 месеца във връзка с българската подкрепа на НАТО. Ненавиждам анонимноста, но що ли се впрягам, аз май съм единствения който се легитимира тук.

Тема наистина ли се впрягаш ?нови [re: Григорий Нанев]  
Автор vvv ()
Публикувано23.09.99 23:08



много е гадно някой да ти използва името, а после да се представя веднъж като Администратор, веднъж като Роб. именно поради тази причина вероятно повечето хора не се легитимират. що за образ ще е тоя дето го е срам да си сложи истинският ник ? и с какво толкова си го раздразнил ? наистина е крайно време да има защита на никовете. а ти ще трябва да си сменяш името :)

Тема знаеш как енови [re: vvv]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано23.09.99 23:56



Василе, познаваме се доста време и знаеш, че държа на честта си. За това ми е адски гадно, когато някое копеле, скрито зад солидната стена на анонимността, започне да ме плюе, независимо дали тук или някъде другаде. Не веднъж съм призовавал особено агресивните типове за среща на 4 очи, ама те се оказват агресивни само на думи...

Тема знаеш как енови [re: Григорий Нанев]  
Автор Роб ()
Публикувано24.09.99 14:41



Кой те плюе бе Григоре? Имаш някакви проблеми? Ами почини си. Прочети някоя книга... Стига с тая мания за преследване.

Тема ia vzemi si napishi egn-to naj-dobre :o)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор georgig ()
Публикувано25.09.99 09:28



.

Тема Робска психиканови [re: Григорий Нанев]  
Автор Парцаливия ()
Публикувано17.10.99 14:56



Честно казано, Нанев е онизи тип, наистина комплексирани от собственото си нищожество и малодушие (знам го от личен опит), хора, които не могат да говорят за себе си на фона на останалите, а говорят за тях като за нещо отделно (да не го цитирам, че ми писна от тьпи изказвания). И така му звучи "Робската психика" все едно, че той не е от робите, а сигурен сьм, стои на чело на робската класация.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.