Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 27.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема `Що да не...нови  
Автор Грета ()
Публикувано17.08.99 00:18



...ми подскажете къде да отида утре вечер?Въпроса е валиден за всяка следваща вечер.Моля,отговора да е по оригинален от "...по дяволите!".И да не е "...оригинално по дяволите!"Вашият какъвто и да е(освен горе посочените)отговор може да бъде придружаван от...Абе,от к`вото ви се ще.Беше ми приятно.По-нататъшното ми състояние зависи от...по-нататък ще разбера от какво.Надявам се.Междувременно очаквам вашите ритници в избраната от мен посока.

Тема `Що да не...нови [re: Грета]  
Автор ПОТЪРПЕВШ ()
Публикувано17.08.99 00:38



Опитай да направиш купон с познати. Това като че ли е най безопасно:))

Тема `Що да не...нови [re: ПОТЪРПЕВШ]  
Автор селянин, непотърпевш ()
Публикувано17.08.99 07:09



секса с познати, на удобно място е също безопасен....

Тема `Що да не...нови [re: Грета]  
Автор Caleb ()
Публикувано17.08.99 10:50



На самотен среднощен излет на най-близката възможна планина. Добре, де ако те е страх вземи със себе си някой близък човек. Или двуцевката на тате ; ) Гарантирам ти, че няма да съжаляваш и ще се върнеш пречистена и заредена с енергия. Стига да не те срещне мечка, разбира се...

Тема `Що да не...нови [re: Caleb]  
Автор Грета ()
Публикувано17.08.99 16:06



Ако събера предложенията ви в едно си правя следния извод:кръгом и марш на планина с гадже под едната и пушка под другата мишница.Хм...Не,не,не!Що се отнася до купона...Нищо не се отнася.Домашните купони ги оставям на баба Зима.Не разбрах само,защо става въпрос за безопастност...Впрочем,за да нося пушка не ми трябва планина.Същото важи и за приятелите.Само,че без да ги нося!

Тема `Що да не...нови [re: Грета]  
Автор NeONeL ()
Публикувано17.08.99 21:02



greta, q nai-dobre si ostani tuk, pri nas, pred komputera...:)

Тема `Що да не...нови [re: NeONeL]  
Автор Грета ()
Публикувано17.08.99 22:25



Мога ли да ти откажа?И без това...Поне не ме пращаш далече.Чакай само да се снабдя с достатъчно провизии.И да се облека по топло,че скоро е зима...:)

Тема `Що да не...нови [re: Грета]  
Автор thomas ()
Публикувано18.08.99 02:07



Грета, сладуранче палаво, искаш ли да излезем някъде ? С обич : Котанчо ( thomas )

Тема само една идея ....повече или по-малконови [re: Грета]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано18.08.99 12:54



ХВАЩАШ ГАДЖЕТО СИ ПОД РЪКА , КУПУВАТЕ ДВЕ БИРИ И ОТИВАТЕ В 10 ЧАСА ВЕЧЕРТА НА ЕЗЕРОТО С ЛИЛИИТЕ В БОРИСОВАТА ГРАДИНА ! СЯДАТЕ НА ПЕЙКА И ПИЕТЕ БИРА НА ЛУННА СВЕТЛИНА ! ПО НАТАТЪК МОЖЕШ ДА ИМПРОВИЗИРАШ .... И КАКВОТО СЕ ПОЛУЧИ ! ПРИЯТНО ПРЕЖИВЯВАНЕ !

Тема само една идея .... но добра !нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор unknowN ()
Публикувано18.08.99 16:01



Идеята на ПАЛАВАТА мисля че хич не е за пренебрегване. Пробвай я. (Btw а ако си нямаш гадже и аз пия бира :))) )


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.