Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 22.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "Загорка" -- Вечная памят ;(  
Автор Capt. Beerheart ()
Публикувано27.08.99 16:54



И "Загорка" развалиха. Едната "Ариана" остана (докога ли?)

Тема "Загорка" -- Вечная памят ;(нови [re: Capt. Beerheart]  
Автор front ()
Публикувано27.08.99 17:10



da si priznaia, fen sym samo na hubavata bira, deto ima i hubava cena, no obiknoveno pia kamenitza ili astika. zagorkata ne e losha, no arianata si e napravo gadna (za mene de)

Тема "Загорка" -- Вечная памят ;(нови [re: front]  
Автор Карлов ()
Публикувано27.08.99 21:54



От нашата бира става Каменицата. Загорката изобщо не се пие, а Ариана не съм пил от детските си години, но тогава както знаете стават много грешки :) front написа: ------------------------------- da si priznaia, fen sym samo na hubavata bira, deto ima i hubava cena, no obiknoveno pia kamenitza ili astika. zagorkata ne e losha, no arianata si e napravo gadna (za mene de)

Тема malkata astika moje da se pie, maj :) hihiнови [re: Карлов]  
Автор 24 chasa ()
Публикувано28.08.99 00:45



.

Тема браво, Карлов :)нови [re: 24 chasa]  
Автор birdy ()
Публикувано28.08.99 22:38



Така де, като си е гадна бирата, гадба си е. Ариана -брррр. Каменица рулез.

Тема Винаги Кока Кола :)))нови [re: birdy]  
Автор Gateto ()
Публикувано30.08.99 12:13



Аиде да не казвам мнението си за бирата. Хей , ама тва са да не ви пречи да си пиете ! Аз просто не й харесвам вкуса , тва обаче не ми пречи да си седя с женичката на една маса и сервитьора да ми носи бирата на мен а колата на жена ми.... после да се чуди защо се хилим кат крави на сабор ! Таааа , това което исках да кажа е : ЗА ВАС БИРА ЗА МЕН СЕКИРА .. хъх .. маи не тва исках да кажа ... Ааааха - За вас бира за мен aways coca cola !

Тема Има и другинови [re: Capt. Beerheart]  
Автор else ()
Публикувано30.08.99 19:51



Защо не пробваш "БОЛЯРКА" оригинално или лукс? Заслужава си да опиташ! ;)))))

Тема "Загорка" -- Вечная памят ;(нови [re: Карлов]  
Автор Daniel ()
Публикувано30.08.99 21:54



Бе незнам колко сте фенове на хубавата бира щом споменахте думата "Каменица"..............

Тема Винаги Кока Кола :)))нови [re: Gateto]  
Автор ПУРИТАН ()
Публикувано30.08.99 23:06



Вие младежо не ми харесвате. Подозирам, че сте от онези заблудени типове, които не лизват алкохол, в частност и бира. Кока-Колата както и няколко други неща са я измислили американците с цел да измъкнат паричките на хората, които не пият и не пушат и докато тези две категории си дават паричките с кеф, то заблудените си ги дават защото просто няма какво да правят докато примерно другите си пият бирата с кеф и поради тази причина те се наливат с кока-кола. Ама какво изречение стана - ще си го запиша като особено ценно :) Да продължа - ако зависи от мен на хората които не пият бира бих им разрешил да работят само в селското стопанство. Представете си да работите в един офис с колега дето не употребява. Викате му "Аре да ударим по бира?" той ви отговаря - "Мерси, но тази вечер имаме среща на феновете на кока кола и ще се надпиваме с любителите на пепси такава". На мен не може да ми се обърне езика да кажа на някой "Айде да идем да изпием по една кола" :))) Звучи ми като "Дай да решим по една кръстословица" или "Искаш ли да си наредим по един пасианс" :)) Подобни хора развалят атмосферата в колектива и не бива да се толерират. Обратно - на любителите на бирата трябва да се дават поощрения. Между другото - как е пепсито тази година ? Струва ми се, че вече не е същото :) ? Вие как мислите ?

Тема Мразим Пепси !нови [re: ПУРИТАН]  
Автор Gateto ()
Публикувано01.09.99 14:06



Бе и тая и миналата година .. и по по миналата .. пепсито "сакс" Да ти кажа .. пиа Кола и от това ми е кеф. Не е като да се фукам с това !!! Просто някои хора харесват бирата някои харесват кока кола. Аз лично сум от тея дето алкохола хич ама хич не им харесва. Ще си кажеш : Еиии гаси газарчето .. Пък аз ще ти отговоря : тцък не е баш тъй ! Аааа помежду-другото не пуша .. а па и по жени не ходя .. ( хехехехе - не бееее женен съм ) Може и да си мислиш че такъв живот е гаден ... не е ! Даже ме кефи. Да не говорим че това което става с хората които пият алкохол по повечко направо ме кара червата да ми се преобръщат ! Мразя пиани хора , било то жени или мъже ! Е .. жените са друго нещо хехе. Абе зарежи ! Аиде че почват да ме навяват мрачни мисли !


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.