Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 18.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "Загорка" -- Вечная памят ;(  
Автор Capt. Beerheart ()
Публикувано27.08.99 16:54



И "Загорка" развалиха. Едната "Ариана" остана (докога ли?)

Тема "Загорка" -- Вечная памят ;(нови [re: Capt. Beerheart]  
Автор front ()
Публикувано27.08.99 17:10



da si priznaia, fen sym samo na hubavata bira, deto ima i hubava cena, no obiknoveno pia kamenitza ili astika. zagorkata ne e losha, no arianata si e napravo gadna (za mene de)

Тема "Загорка" -- Вечная памят ;(нови [re: front]  
Автор Карлов ()
Публикувано27.08.99 21:54



От нашата бира става Каменицата. Загорката изобщо не се пие, а Ариана не съм пил от детските си години, но тогава както знаете стават много грешки :) front написа: ------------------------------- da si priznaia, fen sym samo na hubavata bira, deto ima i hubava cena, no obiknoveno pia kamenitza ili astika. zagorkata ne e losha, no arianata si e napravo gadna (za mene de)

Тема malkata astika moje da se pie, maj :) hihiнови [re: Карлов]  
Автор 24 chasa ()
Публикувано28.08.99 00:45



.

Тема браво, Карлов :)нови [re: 24 chasa]  
Автор birdy ()
Публикувано28.08.99 22:38



Така де, като си е гадна бирата, гадба си е. Ариана -брррр. Каменица рулез.

Тема Винаги Кока Кола :)))нови [re: birdy]  
Автор Gateto ()
Публикувано30.08.99 12:13



Аиде да не казвам мнението си за бирата. Хей , ама тва са да не ви пречи да си пиете ! Аз просто не й харесвам вкуса , тва обаче не ми пречи да си седя с женичката на една маса и сервитьора да ми носи бирата на мен а колата на жена ми.... после да се чуди защо се хилим кат крави на сабор ! Таааа , това което исках да кажа е : ЗА ВАС БИРА ЗА МЕН СЕКИРА .. хъх .. маи не тва исках да кажа ... Ааааха - За вас бира за мен aways coca cola !

Тема Има и другинови [re: Capt. Beerheart]  
Автор else ()
Публикувано30.08.99 19:51



Защо не пробваш "БОЛЯРКА" оригинално или лукс? Заслужава си да опиташ! ;)))))

Тема "Загорка" -- Вечная памят ;(нови [re: Карлов]  
Автор Daniel ()
Публикувано30.08.99 21:54



Бе незнам колко сте фенове на хубавата бира щом споменахте думата "Каменица"..............

Тема Винаги Кока Кола :)))нови [re: Gateto]  
Автор ПУРИТАН ()
Публикувано30.08.99 23:06



Вие младежо не ми харесвате. Подозирам, че сте от онези заблудени типове, които не лизват алкохол, в частност и бира. Кока-Колата както и няколко други неща са я измислили американците с цел да измъкнат паричките на хората, които не пият и не пушат и докато тези две категории си дават паричките с кеф, то заблудените си ги дават защото просто няма какво да правят докато примерно другите си пият бирата с кеф и поради тази причина те се наливат с кока-кола. Ама какво изречение стана - ще си го запиша като особено ценно :) Да продължа - ако зависи от мен на хората които не пият бира бих им разрешил да работят само в селското стопанство. Представете си да работите в един офис с колега дето не употребява. Викате му "Аре да ударим по бира?" той ви отговаря - "Мерси, но тази вечер имаме среща на феновете на кока кола и ще се надпиваме с любителите на пепси такава". На мен не може да ми се обърне езика да кажа на някой "Айде да идем да изпием по една кола" :))) Звучи ми като "Дай да решим по една кръстословица" или "Искаш ли да си наредим по един пасианс" :)) Подобни хора развалят атмосферата в колектива и не бива да се толерират. Обратно - на любителите на бирата трябва да се дават поощрения. Между другото - как е пепсито тази година ? Струва ми се, че вече не е същото :) ? Вие как мислите ?

Тема Мразим Пепси !нови [re: ПУРИТАН]  
Автор Gateto ()
Публикувано01.09.99 14:06



Бе и тая и миналата година .. и по по миналата .. пепсито "сакс" Да ти кажа .. пиа Кола и от това ми е кеф. Не е като да се фукам с това !!! Просто някои хора харесват бирата някои харесват кока кола. Аз лично сум от тея дето алкохола хич ама хич не им харесва. Ще си кажеш : Еиии гаси газарчето .. Пък аз ще ти отговоря : тцък не е баш тъй ! Аааа помежду-другото не пуша .. а па и по жени не ходя .. ( хехехехе - не бееее женен съм ) Може и да си мислиш че такъв живот е гаден ... не е ! Даже ме кефи. Да не говорим че това което става с хората които пият алкохол по повечко направо ме кара червата да ми се преобръщат ! Мразя пиани хора , било то жени или мъже ! Е .. жените са друго нещо хехе. Абе зарежи ! Аиде че почват да ме навяват мрачни мисли !

Тема Има и другинови [re: else]  
Автор Читател ()
Публикувано03.09.99 13:20



Виж какво пише Lukie Star за Търново. Тя и бирата е такава.

Тема Има и другинови [re: Читател]  
Автор LUKIE STAR ()
Публикувано03.09.99 22:12



ПРАВ СИ СЕГА ЩЕ ТИ РАЗКАЖА ЗА БИРАТА ИМ ЦЯЛОТО ОБОРУДВАНЕ НА ЗАВОДА Е ЧЕШКО КОГАТО ИЗЛЕЗЛИ ПЪРВИТЕ ПАРТИДИ НЕ БИЛИ КАЧЕСРВЕНИ И ЗАТОВА ПОВИКАЛИ ЧЕХИТЕ НА ПОМОЩ ПРЕГЛЕДАЛИ ЧЕХИТЕ ТЕХНОЛОГИЯТА-ВСИЧКО Е НАРЕД ВЗЕЛИ ХИМ ПРОБИ И УСТАНОВИЛИ ГОЛЯМО КОЛИЧЕСТВО ОЦЕТНИ ДРОЖДИ ПОПИТАЛИ ДАЛИ ПРЕДИ ТОВА В ЗАВОДА НЕ СЕ Е ПРАВИЛ ОЦЕТ ДИРЕКТОРА ИМ КАЗАЛ ЧЕ ОЦЕТ СЕ ПРАВИ В ВИНПРОМ КОЙТО Е НА 100 МЕТРА ПО ПРАВА ЛИНИЯ ТОГАВА ЧЕХИТЕ ЗАЯВИЛИ АКО ИСКАТЕ ДА ПРАВИТЕ КАЧЕСТВЕНА БИРА ЦЕХА ЗА ОЦЕТ ТРЯБВА ДА СЕ ИЗНЕСЕ НАЙ МАЛКО НА 2 КИЛОМЕТРА ОТ ТУК ТЪЙ КАТО ОЦЕТНИТЕ ДРОЖДИ ВЛИЯЯТ ЗЛЕ ВЪРХУ ФЕРМЕНТАЦИЯТА НА БИРАТА КАКТО МОЖЕШ ДА СЕ СЕТИШ ЦЕХА ОЩЕ Е ТАМ И РАБОТИ ПЕРИОДИЧНО ЗАТОВА И БИРАТА ИМ Е ТАКЪВ БОКЛУК ТОВА Е КОЛКОТО И ХУБАВО ДА Е НЕЩО ПОПАДНЕ ЛИ В РЪЦЕТЕ НА МЪРЛЯЧИТЕ ТОЕСТ ТЪРНОВЦИТЕ НЯМА СПАСЕНИЕ НАЙ-ЛОШОТО Е ЧЕ ЗА ТОВА ОБОРУДВАНЕ СА ПОХАРЧЕНИ ХИЛЯДИ ДОЛАРИ И ДО МОМЕНТА СА ХВЪРЛЕНИ НА ВЯТЪРА ТЪЙ КАТО ТЪПИТЕ ТЪРНОВЦИ ВСЕ НЕ СЛУШАТ КАКВО ИМ КАЗВАТ ПО ОПИТНИТЕ ОТ ТЯХ ВСЕ СИ МИСЛЯТ ЧЕ ТЕ СА МНОГО ВЕЛИКИ И УМНИ И КАТО ТЯХ ДРУГИ НЯМА ЕВТИНИ НА БРАШНОТО СКЪПИ НА ТРИЦИТЕ КАКТО КАЗВАТ ХОРАТА. БИРАТА ИМ НЯМА ХУБАВ ВКУС А И СИПВАТ МНОГО СПИРТ В НЕЯ .ГОВОРИЛ СЪМ С СПЕЦИАЛИСТИ ТАКЪВ ВИСОК ГРАДУС АЛКОХОЛ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПОСТИГНЕ ПРИ БИРАТА ПО ЕСТЕСТВЕН ПЪТ А И ВОДАТА В РЕГИОНА Е С МНОГО ВАРОВИКОВИ СЪЕДИНЕНИЯ А ТОВА СЪЩО ВЛИЯЕ ОТРИЦАТЕЛНО НА КАЧЕСТВОТО НА БИРАТА

Тема Има и другинови [re: LUKIE STAR]  
Автор Читател ()
Публикувано07.09.99 09:45



То въобще бирата е едно питие - ум да ти зайде. Ама понякога върви. Но като пие човек рядко от това, да се трови и с "Болярка" или "Ариана" си е бела. Сам си е виновен. Каквото сам си направиш и господ не може ( може би само търновци?). Има си нещо вълшебно и то се нарича ракия със салата. Е това е тема, като ще става дума за пиене.

Тема Има и други?нови [re: Capt. Beerheart]  
Автор Capt. Beerheart ()
Публикувано08.09.99 14:43



Опитах "Каменица" и не мога да потвърдя легендарните му качества. Пих го насила, щото пари съм давал за него.

Тема Назад си с материаланови [re: LUKIE STAR]  
Автор else ()
Публикувано11.09.99 12:38



Направо не мога да ти се начудя на настървението, което изпитваш към Велико Търново. Явно искаш да видиш целия град потънал в кръв, с разрушени предприятия - без хора, къщи, а като се замисля едва ли ще искаш да остане нещо живо произлязло от там /например животни/. Проявяваш завидна информираност за града, но пропускаш нещо - в момента цялото оборудване не е чешко. От миналата или по-миналата година има пусната нова поточна линия, която е немска и произвежда много по-качествена бира имам предвид тъмното пиво. Не че преди е било лошо, но сега е определено много по-добре и няма да е лошо първо да опиташ, а после да отричаш!

Тема Нещо не си на яснонови [re: else]  
Автор LUKEWARM STAR ()
Публикувано15.09.99 02:57



тъмна бира там се произвежда поне от пет години ако не и повече поточната линия е за бутилиране т.е. отделна от ферментацията ако става въпрос за технологията на Радебоил имай на предвид че опити да се прави са правени още през 80те години не харесвам тъмно пиво единственото изключение което правя в насока нетрадиционна бира е червения гроуш опитай няма да съжаляваш

Тема Това е другонови [re: LUKEWARM STAR]  
Автор else ()
Публикувано21.09.99 10:45



Това, че не харесваш тъмно пиво не означава, че то не става. Всеки има право на личен избор, но не можеш спокойно да отричаш нещо, което не си опитал ?!?


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.