Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 05.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема строители на съвременна Българиянови  
Автор сийка ()
Публикувано26.08.99 13:35



будки, лавки, будчици, сергии със и без навеси, покрити с найлон, брезент и др....навсякъде. грозни, в най-различни форми и цветове, зарешетени...навсякъде. понякога ми се струва, че това не може да е реално, че един средно интелегентен управляващ не би допуснал такова нещо. а иначе взривяваме това - онова. да не ни напомня къде сме били. добре. сергийките ще ни напомнят къде сме.та такива ми ти работи. лош ден ми е днес. като имам такъв ден, почвам да се вбесявам и първото, за което се сещам, са будките. нали все са ми пред очите. да живее българският предприемачески дух!

Тема строители на съвременна Българиянови [re: сийка]  
Автор Vladoo ()
Публикувано26.08.99 15:29



И аз Сийке съм за махането на тия грозилища дето повече от сигурно показват къде се намираме (Ориента) и какви сме (ориенталци). Но нали и ти си наясно каква врява биха дигнали хилядите им собственици - вземали им хляба от ръцете, те 2 деца хранели и нямали нищо друго и т.н. простотии... И ще вземат да дават акъл - те самите също знаели били, че будките са им грозни, но като тръгнел да ги маха кмета първо да им намерил друга работа и ..... Какви крясъци и разправии стават при малкото опити да се махнат някои и други сергии и да се пооправят пазарите.... и всеки път се оказва, че някой от общината бил корумпиран и за някои имало място в новия пазар , а за други не... едните били го подкупили, а другите били честни и затова останали на сухо.... че има нещо вярно - има, но като ги гледам тия по сергиите и будките изобщо не ми е лесно и да съм на тяхната страна.... А иначе, никъде по т.н. цивилизовани страни не можеш да видиш такова струпване на коя от коя по-грозни и задължително живописно разкривени будки, сергийки с и без найлони.... Точно сега и точно от Софиянски и подчинените му няма как да очакваш подобен героизъм - просто да направят това, което трябва ;o((

Тема строители на съвременна Българиянови [re: сийка]  
Автор VASKO ()
Публикувано26.08.99 16:00



tAKIVA NIAMA, I NIAMA I DA IMA V CKORO VREME. V MOMENTA CAMO CE PAZPRODAVA I PUSHI OCTANA- LOTO,ZA KOETO NE MOJE DA SE VZEMAT 10% OT CHINOVNICITE I POLITICITE V BULGARIA. ZA MOMENTA IMA SAMO KRADCI NA SAVREMENNA BULGARIA.

Тема строители на съвременна Българиянови [re: сийка]  
Автор RP ()
Публикувано26.08.99 22:32



Май в България са повече разрушителите отколкото хората с творчески и градивен ум. Важното е бързата печалба, на кого му пука хубаво ли е, грозно ли е за околните. Никой кмет, общинар и т.н. не може да промени изцяло нещата ако самите хора не се осъзнаят и не започнат да обръщат внимание на това. А то и без това отговорните лица сега са заети с рушене, пък след изборите не ги търси...

Тема строители на съвременна Българиянови [re: Vladoo]  
Автор предприемач ()
Публикувано27.08.99 01:49



ти си пълен идиот и мамино синче

Тема строители на съвременна България [re: RP]  
Автор birdy ()
Публикувано27.08.99 09:55



Taka e RP i tova e edna udivitelno razrushitelna naglasa - da izbutame sega, pyk tija sled nas da mu misliat. Ne stava taka. Tuk se seshtam za angliiskija gradinar, koito popitali kak se syzdavat krasivite angliiski livadi. Mnogo prosto, otgovoril toi, kosish i polivash - i taka 100 godini.

Тема Браво !нови [re: предприемач]  
Автор Vladoo ()
Публикувано27.08.99 12:57



Моите поздравления предприеМАЧО, А ще бъдеш ли така великодушен да ми разкриеш как точно стигна до това заключение?

Тема Браво !нови [re: Vladoo]  
Автор предприемач ()
Публикувано03.09.99 22:51



Ти си ясен бе приятелю ти си от тези дето им викат новопромитите мозъци т.е. седесар.Какво будките ли пречат сега на Костов? Пречат защото хората вместо да се бутат в големите свръхскъпи супермаркети собствениците на които пълнят гушата на Костов са решили да си купят за месеца 1 или 2 кила месо повече пазарувайки от будките.Ти виждал ли си как оцеляват пенсионерите бе копеле майчино тези дето не са реститутки мислиш ли че за удоволствие пътуват от Люлин до Младост пътуват защото разликата в цените между будката и супера му е един хляб и ако не го спести утре няма какво да яде.Толкова ли вече се задоволи търсенето в София че будките пречат.А знаеш ли колко е разликата в наемите между една обикновена ламаринена и една ламаринена будка направена по образец.И знаеш ли кой обикновено прави новите? Ами ще ти кажа вързаното синче на някои министър като Краус или на някои друг министър източва пари от държавата защото нв знае друг начин да ги изкара.А пък такива като тебе дето не са свикнали да мислят ги гледат в устата и им вярват или сигурно и ти си закачил нещо от делаверата. Но вече ви се вижда края и вас ще ви изритат хората като Жан Виденов защото сте същите боклуци чв и по лоши


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.