Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 18.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как да се борим с кучетата.нови  
Автор Muu. Muu. Muuuu ()
Публикувано14.08.99 04:06



ТЕОРЕТИЧНИ ОСНОВИ НА БОРБАТА СЪС СОФИЙСКИТЕ ПСЕТА (КУЧЕТА) (ЧАСТ I) Сигурно са ви направили впечатление непрестанните опити на софиянци, а и не само на тях, да се отърват от софийските кучета (К). Досега тези опити бяха неуспешни и хората (Х) бяха принудени да страдат. Този нерешен проблем ме амбицира и след анализ на създалата се ситуация открих причината за досегашните неуспехи. Досегашните опити за разрешаване на проблема исхождаха от допускането че в София водят борба за съществуване два вида, този на (К) и този на (Х). За съжаление нещата не са толкова прости. Аз открих още един вид, този на природозащитниците (П). Отношенията между видовете са следните: МРАЗЯТ И ХАПЯТ (К) ---------------> (Х) <-------------- СТРАХУВАТ СЕ ОТ НЕ ПОДОЗИРАТ ЗА ИЛИ ГИ МИСЛЯТ ЗА (Х) (Х) ---------------> (П) <--------------- МРАЗЯТ И СМЯТАТ ЧЕ СВЕТЪТ ЩЕ Е ПО-ДОБРЕ БЕЗ ОБИЧАТ и ЗАЩИТАВАТ (П) ----------------> (К) <---------------- ПИКАЯТ НА Както се вижда от схемата борбата на (Х) с (К) допълнително се усложнява от наличието на (П), които на пръв поглед са напълно неотличими от обикновените (Х). Ето какво става когато в София се получи напълно естествен сблъсък между (Х) и (К): СХЕМА А. | (К) |/| GRRR. DIEEEEE!!! o O (Х) ___/[] ----------------> |/| / / <---------------- | MORTAL KOMBAT!!! / ^ | YOU ARE (Х) | | LIKE ME. | | HELP ME! | | STOP!!! | | MAKE LOVE,| | NOT WAR!!!| | | | | V О (П) /| | / Както се вижда от схемата, критична е способността на (П) да се дегизират като (Х). Поради тази причина (Х) не могат да се отбраняват и отношенията се израждат до: СХЕМА Б (К) GRRR. DIEEEEE!!! ___/[] ----------------> O (Х) / / <--------------- /| NOOOO. SOMEONE, | |^ HELP ME!!!!!! / GRRR. || YOU'RE || NEXT! || || || GOOD || DOGGIE!!! V| O (П) /| | / Както се вижда от схема Б причина за неуспеха на (Х) е подценяването от негова страна на (П), като действащ фактор. Едно непосредствено решение е нанасянето на превантивен удар по (П) от страна на (Х). Следващите три схеми показват развитието на събитията при този вариант: СХЕМА В1 (Х) /| || TO ERR IS HUMAN. (П) O o TO FORGIVE IS NOT O /|/| OUR POLICY!!! /| | -----------------> | / <----------------- / AAAARGH, YOU SAVED THE WORLD THIS TIME, BUT I'LL BE BACK!!! СХЕМА В2 (К) THE DAY OF RECKONING | (Х) HAS ARRIVED!!! |/| ____/[] <--------------- o O / / ---------------> |/| ARRHG!!! SEE YOU | IN HELL!!! / ^ | | | NO ONE I'M DEAD!!! | | CAN STOP | | ME NOW! | | | V \__O (П) / / СХЕМА В3 .--------. |THERE CAN | BE ONLY / ONE!!!/ `-----' О (К) о I'M DEAD!!! . (Х) /__/ -----------------> О [] <----------------- /| RIP (REST IN PIECES) | / ^ | | | | | I'M DEAD!!! | | RIP | | | | | | | V \__O (П) / / Както се вижда от схеми В1, В2 и В3 този метод има предимството, че позволява на (Х) да победят без да водят война с повече от един противник едновременно. Средствата за унищожаване на противника (П) и (К) са предмет на изследване. В момента авторът смята за подходящи (без разбира се да се ограничава на тези средства): а) стрихнин. б) пехотни мини. в) огнестрелно оръжие. Разбира се може да се прилагат и произволни комбинации от горните три средства. Очаквайте втора част.

Тема Proba.нови [re: Muu. Muu. Muuuu]  
Автор Muu. Muu. Muuuu. ()
Публикувано14.08.99 04:22





Тема Proba2.нови [re: Muu. Muu. Muuuu.]  
Автор Muu. Muuu. Muuuuu. ()
Публикувано14.08.99 04:23



1 2 3 4

Тема Ти си много тъп(а).нови [re: Muu. Muuu. Muuuuu.]  
Автор питбул териер ()
Публикувано14.08.99 10:59



ти си най-тъпото същество което е минавало в тези клубове и ти пожелавам да умреш от бяс или да те изядат бездомните кучета в някой краен квартал

Тема Егати сложната теория.нови [re: Muu. Muu. Muuuu]  
Автор Азчо ()
Публикувано14.08.99 13:20



Абе ти не знаеш ли че никой няма време да ти изчете дългия теоремен текст. Камоли да вниква в него. Я по-добре драсни едно резюме!

Тема Как да се борим с кучетата.нови [re: Muu. Muu. Muuuu]  
Автор Borislav ()
Публикувано14.08.99 20:13



Zachto ne osadite kmeta? Edno ot osnovnite zadalzenia na gradskata uprava e da se darzi chistota v grada. Nai-lesno i nai-udobno e da se osadi kmetstvoto.

Тема Как да се борим с кучетата.нови [re: Borislav]  
Автор mimi ()
Публикувано15.08.99 18:41



Лично мнение!Какво ви(им) пречат кучетата!Лаят,пикаят и от време на време хапят някого.Много задьлбочени и едновремено с това извисяващи с простотата си занимания!Аз предлагам да изтребим пенсионерите,хлебарките и циганите!По многоброини са,повече цапат и определено са заразни! (завьршвам с ! всяко изречение не само заради патоса,но и защото не мога да намеря точката)

Тема Как да се борим с кучетата.нови [re: Muu. Muu. Muuuu]  
Автор селянин с двуцевка ()
Публикувано15.08.99 21:09



Събираш всички П и ги караш да разучават на семинарни занаятия теорията. След третия семинар ще остане само Едвин Сугарев, щото е далече. И така, елементът П отпада и тогава с двуцевката : +1пам = - 1К, следователно, колкото К, толкова пам-пам и накрая 0К, т.е. не о-кей, а нула К. А ББ гола да ми дойде - нея нито с двуцевката, нито с кожената ми едноцевка, бабишкерът му с бабишкер...

Тема Как да се борим с кучетата.нови [re: селянин с двуцевка]  
Автор Б.Б. ()
Публикувано15.08.99 21:43



Простак.........

Тема Вярно, ББ не е ВВнови [re: Б.Б.]  
Автор селянин с двуцевката ()
Публикувано16.08.99 15:45



Извинявай, имах предвид френската ББ, т.е. ВВ. Ти сигурно не си бабишкер, така, че си друг случай... Въпреки, че твоята състрадателност малко свирепа ми се вижда...Що не събереш всички кучета, па си ги гледай, не натрисай своята състрадателност на останалите хора, баби, малки деца и т.н. Откъде накъде те ще патят, щото ти състрадаваш. Не обичаш ти хората, колкото и гледайки се пред огледалото да си казваш "Ах, колко съм добра, ах колко съм състрадателна, ах колко съм възвишена..." Със здраве - селянин, прост, абе направо простак...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.