Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:21 27.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Я виж тинови  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано21.08.99 22:14



в. 24 часа Ревнивците са по-добри в кревата, доказаха френски психолози, цитирани от сп. "Фам актюел". Въпреки, че ви досажда с непрекъснатите разпити, ревнивецът не е за изпускане, съветват жените специалистите. Тези мъже са по-емоционални и дават всичко от себе си в кревата, а са и лесни за манипулиране. :)) Какво мислите за мнението на френските специалисти? :) И още нещо: обновена ми е страницата, има снимки от лятото - http://come.to/nanev

Тема Я виж тинови [re: Григорий Нанев]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано21.08.99 23:40



Остави ти тая работа. Не ми се вярва да са по-добри в леглото. Според мен дали си добър или не се определя от други фактори. Но дори и да са добри не си струва, защото повечето ревнивци не само не много разпитват, но и пошляпват. А аз искам да попитам, как така някои жени спят с мъже, които ги бият и дори с години не предприемат нищо. Защо?

Тема Егати шибаната страница имаш!нови [re: BRAVEHEART]  
Автор thomas ()
Публикувано22.08.99 02:30



Докато я чаках да се зареди, успях да си направя кафе в кухнята.Ти май нищо не си чел за ВЕБ-дизайн ?

Тема 1' 25" i e prazna :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор georgig ()
Публикувано22.08.99 11:05



.

Тема Я виж тинови [re: Григорий Нанев]  
Автор NeONeL ()
Публикувано22.08.99 21:42



я се стегни

Тема Егати шибаната страница имаш! [re: thomas]  
Автор front ()
Публикувано23.08.99 09:27



stranica kato stranica, shto be!

Тема Я виж тинови [re: Григорий Нанев]  
Автор замислена ()
Публикувано23.08.99 13:28



Нещо трябва да ти кажа. Преди малко както си седях си мислех за теб и си се чудех: дали Г.Н. трябва да се чете като Голяма Неприятност или като Голямо Недоразумение. И нищо де. исках само да ти кажа, че си мислех за тебе.

Тема Я виж ти - Григо!нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Парцаливия ()
Публикувано17.10.99 15:11



Нанев, ако прочета още нещо от този ... сорт, окончателно ще се убедя, че нещо ти има.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.