Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 27.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "Anti-Dog"нови  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано17.08.99 20:39



За пореден ден съм със силно главоболие, причина - недоспиване. Причина за недоспиването - влудяващият помиарски лай и вой през по-голямата част от нощта. Мисля, че сме подложени на напълно ненормална ситуация - тормоз от животни. Хора, тормозени от животни - да не сме в някоя африканска държава?! Приканвам съкварталците от Младост-4 към предприемане на енергични действия за решаване на проблема. Можем да организираме оперативен отряд, който по моя оценка, би се справил с напастта за не повече от 2-3, най-много 4 нощи. Пишете ми на мейла.

Тема "Anti-Dog"нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Б.Б. ()
Публикувано17.08.99 23:58



Я си помисли дали причината за главоболието е недоспиване! Защото като те гледам пак си прекалил с алкохола. А за това, избиването на кучета няма да ти помогне!

Тема "Anti-Dog"нови [re: Б.Б.]  
Автор Borislav ()
Публикувано18.08.99 03:09



B.B., kolko kucheta ste pribrali ot ulicata vav vashia dom ?

Тема "Anti-Dog"нови [re: Borislav]  
Автор Vox ()
Публикувано18.08.99 05:31



Aman ot temi za kucheta. Ne vi li pisma be?

Тема "Anti-Dog"нови [re: Григорий Нанев]  
Автор VADER ()
Публикувано18.08.99 09:45



taka... napalno podkrepiam!!!!!!!!!!!! trebva da se izbiat tia pseta!!!!!!!!! (e, moej i "kulturno" da se podhodi, parvo za 2sedmici praz kuckarniak,a ne kakto mu se vika "priut za bezstopanstevanni jivotni", i sled tova sas toiagata vglavata) az, ne mislia ce ima nesto neestestvenno, ili jestoko v tova!!!!!!!!!!!!!!!!!! ama, men i drugo me striaska!!!!!!!! za kakvo sa im na tia hora tia domasni kuceta!!!!!!!!! ne 1, ne 2, ami nekoi ludi imat i po povece!!!!!!!!!!!! ot razni drebni "izvrateni" porodi, do razni tam ogromni zli!!!!!!!!! i,kato edvam gi odarja po ulivcata si misli ce e goliama rabota kato e platil $300 priomerno za skapanoto pse!!!!!!!!!!! vzemi si edno, tam kakvo da e kuce, vij kolko simpaticni ima takiva!!.. odglejdai si go, hrani go, obicai go!!!...

Тема "Anti-Dog"нови [re: Григорий Нанев]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано18.08.99 13:08



ВМЕСТО ДА ПРИКАЗВАТЕ ДЕЙСТВАЙТЕ ! ОМРЪЗНА МИ И ОТ ТЕМИТЕ ЗА КУЧЕТАТА И ОТ КУЧЕТАТА И НАЙ ВЕЧЕ ОТ ТЕХНИТЕ ИЗВРАТЕНИ ЗАЩИТНИЦИ ! САМО КАТО СИ ПРЕДСТАВЯ ЧЕ ЧЕ ПОВЕЧЕТО ОТ СОБСТВЕНИЦИТЕ НА КУЧЕТА ПОЗВОЛЯВАТ НА ТЕХНИЯ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ ДА ГИ БЛИЖЕ ПО ЛИЦЕТО И ДОРИ ТОВА ИМ ХАРЕСВА ! ОТВРАТ ! КАЖЕТЕ МИ ТОВА НЕ Е ЛИ ИЗВРАТЕНО ! ? ОТИВАМ ДА ПОВЪРНА !

Тема "Anti-Dog"нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано18.08.99 20:24



"ВМЕСТО ДА ПРИКАЗВАТЕ ДЕЙСТВАЙТЕ" за това пуснах тази тема за съжаление, още нямам съмишленици

Тема "Anti-Dog" [re: Григорий Нанев]  
Автор VADER ()
Публикувано19.08.99 13:13



palavata e praav! sobstvennicite na kuceta sa pobarkani! za nanev! ami, az sam saglasen da go trepa! ama me e strah! :-)))))

Тема "Anti-Dog"нови [re: VADER]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано19.08.99 19:59



от младост-4 ли си?

Тема "Dog"нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор jujanka ()
Публикувано19.08.99 21:36



palavata-tva che ne obi4ash ku4etata si e tvoi problem,ima hora deto gi obi4at-a tva s lizaneto po liceto ne e nisto osobeno-prosto ku4eto pokazva privurzanostta si i obi4ta si kum stopanina .Imam 2 ku4eta,imala sum predi tva oste 3-4 i ne mi praviat nikakvi problemi nito povrustam ot tiah,nai-mnogo da povurna kato te slusham ili pogledna.I mai ne sum 'izvratena zastitni4ka' ili poburkana. Obi4am jivotnite i nai-ve4e ku4etata,a ti prosto ne gi obi4ash .Ima i dobri ku4eta,ima i adski zlobni.Sgurna sum che niamash ku4e i za tova taka prikazvash!!!! No vse pak triabva nesto da se napravi po vuprosa,deto horata ne spiat zaradi uli4nite ku4eta,no tva e grija na obstinata,deto ne i puka. sorry za nesvurzania tekst...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.