Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 08.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вярно, ББ не е ВВнови [re: селянин с двуцевката]  
Автор mimi ()
Публикувано19.08.99 12:17



Селянин с двуцевка!!!Да не са ти изяли диви кучета агьнцата?Безпричинната злоба е признак на незадоволена сексуалност,а за двуцевката да не говорим!У ваше село не знам как е,но ние натуралните граждани пьрво мислим после стреляме.Освен това из градинките щькат и други добитьци за избиване.Мисли!

Тема Вярно, ББ не е ВВнови [re: mimi]  
Автор селянинът-циганин ()
Публикувано20.08.99 08:33



Що си така зла към нас, ма душко...Кой мъж те обиди, та аз него с двуцевката... Абе ти да не си на бай Фройд, комшията, жена му, дето го напусна лани, щото все за световната сексуалност мислел, пък нея не поглеждал...Недей така, ма душко...Я ква си хубава...

Тема Вярно, ББ не е ВВнови [re: селянинът-циганин]  
Автор mimi ()
Публикувано25.08.99 14:43



и съм хубава и съм умна и мерси за коплимента.Не съм зла а кучелюбива човекомразка

Тема Ех,нови [re: mimi]  
Автор селянинът-циганин ()
Публикувано25.08.99 15:47



Парни драсни - друм мангела, Шокар бури - кар мангела ! или: Бела кобила - път иска, хубава булка - к.р иска ! Това го е казал циганският гений, в приблизително цитиране, не съм сигурен в произношенията...

Тема Ех,нови [re: селянинът-циганин]  
Автор mimi ()
Публикувано27.08.99 11:32



иска ама няма,а и не съм поет,български дори,да си поискам в рими.не съм и расистка, ако това имаш предвид.но и не бих спала с комшията циганин,дето смърди и прз стената и слуша български фолк с твърде слабомислено съдържание.а той има цели две кучета!!

Тема Ех,нови [re: селянинът-циганин]  
Автор mimi ()
Публикувано27.08.99 11:32



иска ама няма,а и не съм поет,български дори,да си поискам в рими.не съм и расистка, ако това имаш предвид.но и не бих спала с комшията циганин,дето смърди и прз стената и слуша български фолк с твърде слабомислено съдържание.а той има цели две кучета!!

Тема Ах,нови [re: mimi]  
Автор селянинът-нециганин ()
Публикувано31.08.99 13:04



Тъй, тъй, правилно! Трябва да се избира...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.