Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 01.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Честито затъмнениенови  
Автор Caleb ()
Публикувано11.08.99 16:08



Ха да ви е честито последното за века пълно слънчево затъмнение. И да сме живи и здрави да видим и следващото ;)

Тема Честито затъмнениенови [re: Caleb]  
Автор VADER ()
Публикувано11.08.99 16:17



az vikam, dokato doide vreme za sledvastoto, da sme se naucil ivece da si premestvame lunata nasam natam! ta koga ni skimne da se zatamniavame! :-))))))

Тема Честито затъмнениенови [re: VADER]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано11.08.99 17:02



Пълно разочарование. Нито стана достатъчно тъмно и призрачно, нито пък жвотните реагираха особено. Просто стана мрачно за момент (като че ли е облачно) и това е.

Тема Честито затъмнениенови [re: Caleb]  
Автор сийка ()
Публикувано11.08.99 18:10



благодаря! и краят на света се отложи и въобще - хубав ден...интересни времена случихме.хайде, пък за следващото дано се и видим!

Тема Хайде де! Слънцето е прескочило България!нови [re: сийка]  
Автор Св. Скромни ()
Публикувано11.08.99 22:50



Така подразбрахме тук от нашите ТВ канали. От всичките. Затъмнението е започнало от към Канада, минало е над Англия, Франция, Германия, Унгария, Румъния, и от там Турция, Иран, и прочие. Чухме и репортажи от споменатите страни. Нито дума за България. Разните ЕнБиСи, СиЕнЕн, ЕйБиСи, и останалите (имаме кабел, та превключихме на доста канали!) - всичките нито дума за България. Поне съпругата и аз не чухме. Не се досетихме да включим местния обществен канал. Може той да е споменал за слънце и слънчево затъмнение над България. Нещо като световното по футбол в САЩ. След мача България - Германия видяхме репортажи от германските градове. Видяхме репортаж и от... Белград. Иначе честито! За още много затъмнения!

Тема malka popravkaнови [re: Св. Скромни]  
Автор karry ()
Публикувано11.08.99 23:19



V Canada zatamnenie ne e imalo. Moje da se kaje, che e imalo predi da izgree slaceto tam...ako razbirate nameka mi.

Тема Честито затъмнениенови [re: VADER]  
Автор VADER ()
Публикувано12.08.99 09:56



e.... vidiahte li, snimanoto ot MIR i pokazano savsem, ama savsem za ktarko po BNT!!!! kak se mestese siankata na lunata po zemiata.... e, tova bese mai interesno...

Тема А на Шабла стана ... [re: Григорий Нанев]  
Автор Vladoo ()
Публикувано12.08.99 19:00



... истинска нощ.... пък макар и само за около 2 минутки. Дори (в момента на 100% припокриване) гледах за малко и без очила и (да чукна на дърво) - все още нищо ми няма ;o))

Тема Хайде де! Слънцето е прескочило България!нови [re: Св. Скромни]  
Автор Боби ()
Публикувано14.08.99 22:19



Свети Скромни, темата, която подхващаш е много обширна и аз мога да взема отношение , но в момемнта ми е късо времето. Често гледам новини, това е единственото, което гледам общо взето, и е изключително трудно да избягаш от пропагандата по СНН, АБС и който и да било друг канал. Та по повод твоето изказване ще разкажа какво гледах ден преди затъмнението. Дават карта на Балканите и един се опитва да разясни къде ще се види най-добре затъмнението , на картата името на БГ липсва, та значи оня каза , затъмнението ще бъде най-удобно за наблюдаване в района м/у Румъния и Истанбул. А знам, че принц Чарлз специално за затъмнението е в БГ; човека му казали че там най-добре ще се вижда. Да не ти казвам колко пъти ми е увисвало ченето по събитията около Косово. Има нещо, нещо ни се гласи, едно обезличаване се получава, не знам чии цели преследва.Имам някои предположения в резултат на някои статии , които прочетох напоследък, но това е друга тема, и сега не ми се говори за това.

Тема Честито затъмнениенови [re: Caleb]  
Автор GEORGE CVETCOV ()
Публикувано03.09.99 23:45



Toe gotino no ga go gledash na givo kato mene na'' BLACK SAE''


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.