Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 27.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема шератонско циганче  
Автор сийка ()
Публикувано12.08.99 17:17



не бях минавала отдавна в този район, но вчера ми се наложи. учуди ме, че просячето искаше от хората стотинки. после обаче установих, че обикновено те нямат монети и дават банкноти. но направо изумях, като го видях да ги прибира в малка чантичка-колан. е, поне я беше скрило под тениската си. по колко пари изкарват тези деца на ден, според вас? след като са оборудвани даже с чантички?

Тема шератонско циганченови [re: сийка]  
Автор soft` ()
Публикувано12.08.99 17:58



na mesec poveche ot maika mi.......... za tova ne ima davam....

Тема шератонско циганченови [re: soft`]  
Автор Vladoo ()
Публикувано12.08.99 18:54



Siike, Nali si gledala "Cigansko vreme" na Kosturica? A chela li si "Iztochni noveli" na Margiorit Iursenar, mislia che beshe? Ima edin mnogo pokazatelen razkaz za edna ciganska "maiika"... Tam nameri i otgovorite na tvoia vapros.... Saglasen sam sas `soft - tezi chervei targuvat s neshtastieto na decata si manipuliraiiki vrodenoto chuvstvo za sastradanie u vseki ot nas.... Te sa mnogo po-jestoki ot nas - tezi, koito gi podminavame bez vnimanie

Тема шератонско циганченови [re: Vladoo]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано12.08.99 20:19



Циганите на сапун!

Тема шератонско циганченови [re: Григорий Нанев]  
Автор SS ()
Публикувано12.08.99 21:17



От циганин сапун не става. Но виж вакса- по може!:))))

Тема шератонско циганченови [re: Григорий Нанев]  
Автор Borislav ()
Публикувано12.08.99 21:41



Mnogo shte mirishe.

Тема СИЙКАнови [re: Borislav]  
Автор LOKUMCHO ()
Публикувано12.08.99 23:46



ТИ НЕ ГИ МИСЛИ ЦИГАНИТЕ ТЕ колкото и пари да събират винаги ще бъдат такива мръсни ,миризливи и пълни с вируси.А за чантичката,кой знае къде я е намерило...

Тема шератонско циганченови [re: сийка]  
Автор photon ()
Публикувано13.08.99 01:31



Бъдете добри, бе хора! И не бъдете расисти! И аз не обичам циганите, но това са ДЕЦА! Деца, които са принуждавани да работят тази мръсна работа и колкото и да изкарват, нищо не виждат от тези пари. Колко от вас имат деца, а? Аз имам синче на година и половина. Така, че следващият път като минете покрай тях им дайте една баничка вместо пари - поне ще ги нахраните!

Тема sheratonsko cigancheнови [re: photon]  
Автор The Joker ()
Публикувано13.08.99 02:25



A v banichkata siarna kiselina. Ha ha ha.

Тема sheratonsko cigancheнови [re: The Joker]  
Автор photon ()
Публикувано13.08.99 08:18



Е, ще ти се наложи по-твърда отрова да сложиш - сярната киселина ще разяде и баничката и пръстите ти, умнико!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.