Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 10.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема vapros  
Автор karry ()
Публикувано10.08.99 20:12



Vegetarianec li ste? i zashto? Az ne iam chesto meso, ne mi haresva...ima celi meseci v koito ne vlusvam meso. Poniakoga se pitam kakvo li mi prodavat vmesto kaima ;)

Тема vaprosнови [re: karry]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано10.08.99 20:27



Ако поне 1 ден не хапна месце не съм на себе си. Месото е ЖИЗНЕНОВАЖНА храна. Съществуват редица ензими, които организмът на хищника не може да произвежда сам и се налага да ги набавя наготово с месото. Доколкото знам продължителното лишаване от месо довежда до дегенративни изменения в мозъка и кръвта и до атрофия на мускулите.

Тема vaprosнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Jordan ()
Публикувано10.08.99 23:58



Нанев, Сега разбрах що си толкова безкрайно тъп.

Тема vaprosнови [re: Jordan]  
Автор AquaNuda ()
Публикувано11.08.99 01:35



Jordan-е,к'во обшо има месото с тапотата бе??? Аз не ям месо ама пак сам си тъп и то много.

Тема vaprosнови [re: karry]  
Автор VADER ()
Публикувано11.08.99 10:25



ne sam!!!! iam i meso, i vsicko!!! :-) (nesto kato prase) i se cudia na ti ahora deto tova ne harsvali, onova ne haresvali! da ne govorim za hranata v kazarmata! ami, mnogo si bese hubava! (e, malko prekaliavaha sas kiseloto zele), ama imase nekakvi kapizni! oriz sas domati!!! mmmmmmm.... strahotno! a te ne!!! i hodiat da iadat sandvici!!! bunaci! :-)))))

Тема vaprosнови [re: VADER]  
Автор сийка ()
Публикувано11.08.99 15:35



оризът с домати си е супер ядене.

Тема vaprosнови [re: сийка]  
Автор VADER ()
Публикувано11.08.99 16:22



ohhhhh. kak mi se iade sega takav!!!!!!! ama, takav hubav bob praveha!!!!!!!!!!!! nikade ne ste iali takav!!!!!!!! vie kakvo iskate!!!! katoceli, vinagi obiadvate v Sheraton!!!!!!

Тема vaprosнови [re: karry]  
Автор Borislav ()
Публикувано11.08.99 21:40



Kachestvoto na mesoto e edno, nuzdata ot meso e drugo. Malkite deca triabva nepremenno da iadat meso za pravilnotot razvitie na mozaka. Ima veshtestva v mesoto (ne si spomniam tochno kakvo), koito ne se sadarzat v druga hrana. Vazrasten chovek moze da bade vegetarianec, no vinagi lipsvat tezi veshtestva. Ne zabraviaite, che narodi s vegetarianski naklonnosti (India) nikoga ne se razvivat kakto normalnite strani. Vsichki kultove nalagat malko ili nikakvo meso za chlenovete, za da podtiskat misleneto. Vseki rezim, koito se nuzdae ot pokornost, namaliava kolichestvoto na meso za horata. Znam, che mnogo vegetarianci shte me psuvat, no tova e istinata. Imashe niakakva teoria navremeto, che iadeneto na meso e razvilo choveka.

Тема Евала на Борислав!нови [re: Borislav]  
Автор Св. Скромни ()
Публикувано11.08.99 22:57



Днес това, което Борислав пише, е теория, подплатена от био-химични анализи. Преди стотина години е било хипотеза. Но хората и тогава са разбирали нещо по въпроса, от натрупани наблюдения. Чарлз Дикенс споменава мненията на разни изверги, че за да управляваш покорен приют не трябва да храниш децата с месо... Евала на Борислав за смелостта да изрази такава "неудобна" теория!

Тема :)))нови [re: Св. Скромни]  
Автор karry ()
Публикувано11.08.99 23:09



Ako ste cheli poveche shtiahte da se overite, che ima zamestiteli na mesoto i nagovite "veshtestva" :) ne iskam da obijdam niakoi ot vas, cenia tova che si kazvate mneniata svobodno, pravete go i za napred.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.