Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 01.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема Приказка без край...(продължение)нови  
Автор Caleb ()
Публикувано20.07.99 18:57



Понеже, лично не мен, ми писна да разгръщам десетина страници назад всеки път когато искам да разбера накъде отиват работите около онзи замък, а интересът към приказката май все още не е изчезнал та за това си позволих да преместя последното мнение тук. Име: front Дата: 19.07.99 20:10 ...твърде неприятната гледка на една размазана и набучена с хиляди парчета стъкло черна пантера, покрита с кебапчета, решетка от скара, тънък слой мазнина и пяна от бира. Това беше със сигурност един от най-неуспешните й скокове в живота. Дълго време всички гледаха тъпо. Накрая някой се обади: - Ъъъъъ, вие съвсем, ама съвсем сигурни ли сте, че това е петия елемент? Щото на мен ми се струва, че ако е така, много сме го загазили, момчета.

Тема Отг: Приказката е към своя край...нови [re: Caleb]  
Автор 3ЕВС ()
Публикувано27.07.99 10:15



...В този момент ковчежето, привързано със златна верижка към шията на пантерата се отвори, и от него изпадна нещо, което приличаше на кристален шперц с хиляди плоскости и зъбчета, хвърлящи странни отблясъци на всички посоки. Ото се хвърли напред и грабна в ръцете си скъпоценната вещ. - Това ли е ключът към Тайната?-изкрещя зад гърба му Старецът - Не знам, но е ужасно горещ, и сигурно струва много пари! - изпищя Ото, прехвърляйки си кристала от ръка в ръка. - Ееееее, Вашия живот е към своя край...-дочуха благия глас на Магьосника зад гърба си- ...Вие вече изпълнихте своята роля да освободите Силата, и можете да поемете към Вселенските ловни полета...-и добродушната усмивка на сър Ричард ставаше все по широка-...Казах!- Рязкята промяна в интонацията направо проряза съзнанието им... ...В този момент Гари усети остър недостиг на въздух, като че ли дробовете му щяха да експлоадират (но пиротехниците искаха твърде голяма сума за кървавия взрив) и той се строполи хрихтящ на земята..."-Не забравяйте Идеята, приятели!"- дочуха втрещени останалите... ..."Трябва да Го задържа и баламосам за миг!.."-помисли си най-стария от тримата оцелели- "...и да дам време на Ото да избяга..." и Старецът вдигна ръка. "- Оооо, Премъдри, каква е Силата на Идеята и Идеята във Силата?" ...Този въпрос тресна сър Ричард директно между очите и той загуби говор и картина за няколко много ценни секунди...

Тема Дупл: Отг: Приказката е към своя край...нови [re: Caleb]  
Автор front ()
Публикувано28.07.99 12:45



през които се случиха няколко неща. първо, пред очите им се появиха две странни фигури, обвити в кълбета дим. второ, сър ричард глътна езика си и започна убедително да се гърчи на пода. трето, гари изтина с още 0,2 градуса целзий. едната от фигурите каза: - кой смее да изрича името ми? аз съм Силата! другата фигура, макар, че нямаше такова нещо като очи, някак си успя да я изгледа с отвръщение, и добави: - и кво от това, аз пък съм Истината! старецът гледаше с оценка 12 по десетобалната скала на глупостта. - ъъъъъ, извинете, така и така сте тука, какъв е отговорът на въпроса ми тогава. не че ме вълнува, но от чисто любопиство все пак... този път и двете фигури се обърнаха към него. заговориха почти едновременно: - отговорът е, че ти губиш играта! те вдигнаха нещото, което заменяше ръцете им, нагоре и над главите им започнаха да се струпват искри. събитията се развиха доста бързо. ярка светлина блясна и ослепи всички за миг, после ужасен гръм разтърси земята, когато мълнията изпари около 2 кубични метра от каменния под на мястото на стареца. и почти никой не забеляза, че старецът се беше шмугнал с отчайваща скорост в близкия коридор. почти никой....

Тема Края на Приказката?нови [re: Caleb]  
Автор Аrchi ()
Публикувано31.07.99 21:04



...Дематериализацията на приказката продължаваше със сериозна скорост (екшъна беше леко кървав), отвора в земята се разширяваше все повече и повече, като хищна паст той захапа и глътна Магьостника (Шон Конъри вече имаше договор с друг филм) и последните му думи бяха " Силата е в Истинатааа"... ...В това време Ото усети особен прилив на Сила, дължаща се вероятно на кристалния шперц, който продължаваше да държи в ръка, и направи страхотен скок над бездната (нещо като скока на Батман от върха на кулата) и се затича към проблясващия Пентаграм пред входа на Двореца. "Силата е в Иситанатааа" -продължаваше да ехти в съзнанието му предсмъртния вик на сър Конъри. "А ДАЛИ НЕ ТРЯБВАШЕ ДА ГО ПРИЕМЕ СЪВСЕМ БУКВАЛНО?"- проряза съзнанието му Спасителна мисъл. В ръцете си той държеше Силата, а дали Пентаграма не беше машината на Истината? С треперещи пръсти Ото пъхна ключа в странния отвор на върха на Пентаграма, от който до тогава излизаха проблясъци на всички страни... ..И Оооо, Чудо! Пентаграмът и Ключът се сляха в едно цяло ...(едва сега Ото забеляза, че те са от еднакъв материал и че сценаристите му махат ожесточено зад камерата)... ...Машината на Истината (защото това наистина беше тя) се разтресе Силно, заблестя Силно и започна да боботи Силно след многовековния си сън. При тая сцена Тед Търнър, Мърдок-младши, г-н Рихтер от Вац и останалата пасмина производители на `НОВИНИ` започнаха да си скубят косите и да пеят антична погребална песен (на санскрит), защото повече нямаше да могат да пълнят изданията, каналите и мрежите си с ЛЪЖИ! ...На сцената се появиха и (двойниците на) няколо президенти, крале, министър-председатели и емири и започнаха да се гърчат в апоплектични чупки. Те никога повече нямаше да могат да манипулират Нациите си чрез политикастване, `дипломация` и лъжи... ...Истинският екшън обаче настана, когато на сцената се появиха няколко мастити бизнесмени, (като Бил Гейтс и целия топ 40 от `Wallstreet Jyrnale`) и започнаха да се пръскат като гнойни балони с гръм и трясък. /тази сцена беше заснета сравнително лесно с помоща на група ислямски фундаменталисти и техните руски инструктори./ Те никога повече нямаше да могат да управляват огромните си империи и СВЕТА със тайната сила на парите... ...Сцената подейства Пречистващо и предизвика бурни ОВАЦИИ и ОТЗИВИ при предпремиерното излъчване на рекламните клипове по Интернет... ...НА този фон се появи добре познатия от холивудските филми надпис `HAPPY END`и края наистина бе добър и щастлив...(((-8).. ...С ПОЗДРАВЛЕНИЯ КЪМ МНОГОБРОЙНИЯ ЕКИП, НАПИСАЛ СЦЕНАРИЯ НА ТОЗИ ВИРТУАЛЕН ЕКШЪН (и надеждата, че няма да бъде линчуван) ВАШ АРЧИ...(((-8).. ..Р.S. Кво ще кажете за нова приказка на друга тематика? Арчи има и Конструктивното Предложение за КУПОН по повод завършването на Настоящата приказка и Обмисляне сценария за Следващата...(((-8)..

Тема ARCHIнови [re: Caleb]  
Автор front ()
Публикувано02.08.99 10:44



da chuem konstruktivnoto predlozenie ;))) az sym za

Тема поздрави от продуцентанови [re: Caleb]  
Автор Caleb ()
Публикувано02.08.99 16:11



Сърдечни благодарности на всички участници в писането на тази история. А аз си мислех, че бюджетът е свършил и тя ще си остане недовършена. Бюджетът на следващата ни приказка се очертава около $200 000 000 тъй, че започвайте смело.

Тема caleb [re: Caleb]  
Автор front ()
Публикувано03.08.99 15:49



obache sled kupona, obeshtan ot archi ;)) inache ne mi rabotiat dobre mozychnite kletki

Тема calebнови [re: front]  
Автор Bagira ()
Публикувано05.08.99 01:33



Kraiat naistina si struva da bade poliat:))


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.