Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 27.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема мъжете са страхотнинови  
Автор Тя ()
Публикувано25.07.99 21:09



Аз съм доста нова тук и с риск жените в клуба да ме намразят и оплюят искам да заявя мнението си по въпроса за мъжете. Обичам мъжете! Във всеки един смисъл! Но нека да поясня: Винаги най-добрите ми приятели са били мъже! Защото не са ми завиждали за красота, ум или възможности във всякакъв смисъл на думата Възможност! А "приятелките" ми жените все са правили опит да ми забият нож в гърба. Защото толкова мразиме някой да ни превъзхожда в нещо. А и тази злоблива завист...Никога не я срещнах в мъж и затова мога да разчитам на моите приятели - мъже. Това е Но не искам да упреквам жените в нищо, защото аз самата съм жена, с много недостатъци и кусури. Не искам и някои мъже в клуба да си помислят, че се подмазвам или търся някаква себеизява. Но и приятелството между жени толкова бледнее пред мъжкото и това какво е способен да направи един мъж за приятеля си. Пиша доста разпиляно наистина и моля да простите за неподредените ми мисли. А и тези теми за феминизъм - това е глупаво и ненужно нещо. Аз съм ПРОСТО ЖЕНА, мога да го кажа ей така, мога да се кача на някой висок покрив и да го изкрещя оттам! И няма да скрия (нещо толкова истинско, което обаче малко жени си признават), че имаме нужда от мъжете, че те са страхотни и каквото и да правим, правим го за да им се харесаме, или за да се чувстват ТЕ добре с нас и да ги спечелиме, че ...по дяволите, нека си признаеме, че имаме нужда от това да ни ухажват, да ни целуват, да ни чукат и да ни карат да летиме. Ако някой има мнение по въпроса, независимо дали подкрепя моето или не, нека го сподели тук, тъй като компютърът не е мой и не мога да оставя адрес.

Тема нРЦ: ЛЗФЕРЕ ЯЮ ЯРПЮУНРМХнови [re: Тя]  
Автор Jiro ()
Публикувано25.07.99 21:43



Bulka, po vaprosa za priatelstvoto mezhdu mazhete i tova mezhdu zhenite si absoliutno prava - chuval sam go i ot drugi zheni no ti si parvata, koiato go kazva tuk. Obache mezhdu mazh i zhena priatelstvo niama. Pone ne v smisala koito mazhete vlagat v nego. Edin mazh mozhe da uhazhva zhenata, da mu e priatna neinata kompania ili da iska nesto ot neia. Obiknoveno v takiva sluchai se stiga do liubov, omraza ili seks. Za drugo ne se seshtam. No kakvoto i da stane nikoga ne prodalzhava dalgo. A mazhete sa priateli za tsial zhivot. I to bezuslovno. A inache mazhat bez zhena ne e mazh. Tolkoz ot men po vaprosa.

Тема Отг: мъжете са страхотнинови [re: Тя]  
Автор toi ()
Публикувано25.07.99 23:20



sum suglasen s tova za priyatelite. no i golyama chast ot deistviyata na myjete sa motivirani ot jeni. ta v tozi smisul - i jenite sa strahotni :))

Тема мъжете са страхотнинови [re: Тя]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано25.07.99 23:28



жените също:)

Тема Дупл: Отг: мъжете са страхотни:Za VoxHumanaнови [re: Тя]  
Автор Badesht emigrant ()
Публикувано26.07.99 00:26



Choveche, razpraviali sa mi i takiva raboti, razbira se. Tova obache ne znachi che sme koi znae kakvi priateli. Prosto e razlichno, kogato go kazhesh na chovek ot drugia pol. Chovek ima nuzhda i ot tova. Obache triabva da ti kazha che za moite priateli moga da napravia bukvalno vsichko bez mnogo da mu mislia. Podobno neshto za zhena moga da napravia samo ako sam vliuben inache prosto niama nachin. A otkrovenno kazano niama hubava zhena, s koiato da ne iskam da pravia seks. Ako priatelkite ti sa grozni mozhe, ama inache ne mi se viarva vaobste da ne izpitvash nikakvo zhelanie "da gi chukash".

Тема Дупл: Отг: мъжете са страхотнинови [re: Тя]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано26.07.99 00:30



И на мен красиви момичета са ми казвали, че имат за приятели само момчета. И обикновено казват, че са имали преди приятелки, но са се скарали заради някое момче. При момчетата това не става, защото те винаги избират да си запазят приятеля, пред това да изживеят някаква любовна авантюра, която може да продължи и само 3 дни. А за няколко дни да съсипеш дългогодишно приятелство не си струва(поне така си мисля). И вие момичетата трябва да започнете да разсъждавате така. По принцип не е невъзможно да има приятелство между двата пола. На мен някои момичета са ми просто приятелки.

Тема Отг: мъжете са страхотни za Badesht..нови [re: Тя]  
Автор VoxHumana ()
Публикувано26.07.99 03:40



OK,ti iavno po dobre snaesh dali imam ili nimam priatelki i dali mi se chuka s tiah ili ne, NP. Otdavcna sam minal perioba na sporeneto za samiat spor, prosto imah mnenie za kazvane i vse oshte darja na nego.

Тема hmmm... i kakvo znachenie ima pola tukнови [re: Тя]  
Автор georgig ()
Публикувано26.07.99 10:33



vsmisyl kakvo prechi dvama myje da sa priateli i edinia da iska da chuka drugia :-) hihi

Тема Започвам да се замислям сериозно...нови [re: Тя]  
Автор Алиса ()
Публикувано26.07.99 11:39



Чета напоследък из тази дискусия и започват да ме обхващат едни съмнения мъгляви... Жена ли съм? Не съм ли? Подведени от някои външни белези, повечето биха ме причислили към този именно пол. Обаче... От прочетеното установих следното: Приятелство не може - по ред причини - да съществува : 1. Между две жени 2. Между мъж и жена. Пък аз да си помисля, че момичето, с което сме израстнали заедно, с което се виждаме през ден от повече от десет години насам, това същото искрено момиче с невероятно чувство за хумор, с което никога не съм се карала... да взема да реша, че ми е приятелка... Наивно, нали? Приятелство между две жени... Приятелството между мъж и жена, дето и него го няма... И за него ще да съм се заблудила... младежът, на чиято сватба бях не по-малко щастлива от булката, ще да е имал някакви по-други намерения спрямо мен... Глупаво някак се чувствам - толкова много заблуди... та ми минава през главата... може пък да не съм жена, а? Това би обяснило... Жените явно нямат приятели. А иначе да... мъжете са страхотни, виж по този въпрос колебания нямам...

Тема Отг: за Алисанови [re: Тя]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано26.07.99 13:40



Първо: Съвсем не всички тук твърдят, че не може да има само приятелство между двата пола. Второ: Никой не е казал, че не може две жени да са приятелки. Но това, че си има жени, които се разбират почти само с мъже е 100% истина. Обратният вариянт е доста по-рядко срещан. Трето: Ако някой твърди, че приятелство между мъж и жена и жена и жена не съществува. Ти спокойно можеш да го обориш като му покажеш колко хора искат да се запознаят с теб и то от двата пола. Стига да натисне два пъти бутончето "По стари теми" :-)))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.