Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:23 11.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Независимост и свобода  
Автор Емануела ()
Публикувано27.07.99 05:48



Като четох писанията на повечето от мъжете тук,не останах особено очарована от мнението им за жените.Е,какво пък ,много важно,че например ГР.Н.харесва жените,но смята,че те могат само да говорят глупости по телефона и не ставали за отговорни длъжности.А всъшност е съвсем ясно,че нито мъжете могат без жените,нито жените без мъжете. Но аз се отплеснах от идеята,която имах :"Независимост и свобода"-относително и илюзорно? Вие как чувствате свободата си-имате ли я, търсите ли я,харесвате ли я.?

Тема Отг: Независимост и свободанови [re: Емануела]  
Автор Borislav ()
Публикувано27.07.99 06:38



kakvo razbirate pod "nezavisimost" i "svoboda" ? tova sa mnogo otvlecheni ponjatija. Za da si nezavisim, trjabva da si mnogo bogat. "Svoboda" v dnesho vreme njama. S "Novijat red na zemjata" vsichki shte badem robi.

Тема Отг: Независимост и свободанови [re: Емануела]  
Автор VADER ()
Публикувано27.07.99 09:17



ne sam ia tarsil (svobodata) imam ia katoceli , i ne mi haresva mnogo!

Тема Отг: за Емануеланови [re: Емануела]  
Автор NEWCOMER ()
Публикувано27.07.99 10:48



Всички мъже (нормални) обичат жените. Спорът е в това кой да има интелектуално надмощие. И откровено казано най-лошото качество на жената е кариеризма. Когато реши да се изкачва "по стълбицата" наистина е способна на всякакви подлости. И не признава чуждо мнение. Но стига толкова за жените. Ако искат да ги обичаме да не стават "мъже", нека си останат жени. Ти би ли желала мъжа до теб да бъде "женчо". А по въпроса за свободата - няма абсолютна свобода. Може би парите дават донякъде усещането за независимост, което обаче не е 100% свобода. Свободен можеш да бъдеш само в мечтите си. Там можеш да бъдеш всичко, което желаеш и ставаш свободен.

Тема за VADERнови [re: Емануела]  
Автор VASSIL ()
Публикувано27.07.99 12:52



А теб какво те дразнят жените, които правят кариера? Или идеалът ти за жена е някаква мърла да стои в къщи до тиганите и да бърше сополите на женчото, който освен че се смята за по- висш интелектуално, все има нужда някой да го дундурка. И защо се говори въобще за интелектуално надмощие? Хайде по- демократично!

Тема Отг: за VADERнови [re: Емануела]  
Автор VASSIL ()
Публикувано27.07.99 12:58



VADER, извинявай. толкова се ядосах на изявленията на NEWCOMER,че ми падна перде пред очите и адресирах отговора си към теб! Прощавай!

Тема За бай Василнови [re: Емануела]  
Автор NEWCOMER ()
Публикувано27.07.99 13:06



Бай Василе нещо май не си разбрал. Дразнят ме жените кариеристки, а не жените които правят кариера. И не харесвам жени, които миришат на пържени картофи и лук. Ако ти си женчо това си е твой проблем. И първо чети хубаво и не стягай толкова. Или може би си под чехъл, а? Харесва ли ти? Предпочитам жената да стои полуразголена на дивана и да пие кафе, отколкото да ми говори за конвертируеми облигации и фискална дефлация или пък да е с ролки на главата и в скъсан пеноар. Щом и ти опираш нещата до науката горко им на жените - ако мислят само за кариера никога няма да получат други удоволствия.

Тема nezavisimost & svobodaнови [re: Емануела]  
Автор front ()
Публикувано27.07.99 17:12



haj-loshoto e, che mozem da imame samo niakakyv skapan zamestitel na tezi inache hubavi abstraktni poniatia. koeto samo po sebe si e hubavo, zashtoto ni podskazva, che ziveem v realen sviat

Тема Отг: nezavisimost & svobodaнови [re: Емануела]  
Автор mermaid ()
Публикувано01.08.99 19:12



Едва ли тези две неща са притежание на някой в чистия си вид. Аз лично понякога се чуствам свободна, понякога не. За едни неща съм независима, а за други не...няма абсолютна свобода, нито между хората, нито в природата... И понеже, не знам защо пак се намесват жените, тиганите и кариерите искам да кажа на NEWCOMER: Купи си надуваема кукла!!!Ще ти седи на дивана по цял ден поразголила гумено краче, няма да се вмирисва на лук и пържени картофи, защото PVC-то не се вмирисва, а като ти писне ще си вземеш нова...


Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.