Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 31.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Znaete li za kakvo zhiveete?  
Автор Jiro ()
Публикувано25.07.99 02:21



Poniakoga, kato sedia noshtem na tamno pred kompiutara i pochvam da si mislia dosta stranni raboti..... Naprimer sega si mislia che 1/3 ot zhivota mi mai e minal i ne e iasno za tui vreme kakvo sam napravil. Kato se zamislia pochti nishto..... Ako niakoi ima iasna ideia kakvo e tui neshto deto pravi zhivota tolkova tsenen - molia kazhete mi.....

Тема Отг: Znaete li za kakvo zhiveete?нови [re: Jiro]  
Автор NIKITA ()
Публикувано25.07.99 02:29



Това са само и единствено мечтите! Без мечти не може да се живее! Поне с мен е така...именно те ме карат да искам да съм най, най, най. Именно заради тях живея, за да ги осъществя и наистина правя всичко възможно! Някои биха казали "И като ги осъществиш, какво? Ако и зобщо го направиш..." Ами..след това ще се наслаждавам на успеха си, на живота и ще знам че не съм си го пропиляла и не съм живяла напразно! Има само още едно нещо освен мечтите....любовта....търсенето на истинската, чиста, вечна, неповторима любов! За съжаление тя е (почти) неоткриваема С обич N.

Тема Дупл: Отг: Znaete li za kakvo zhiveete?нови [re: Jiro]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано25.07.99 02:53



Чудесна тема - поздравявам те! На мен ми се иска да направя нещо наистина значимо. Не знам точно какво, но трябва да е запомнящо се, историческо. П.П. И аз много често съм се питал кое е най-ценното в живота. Призовавам всеки да напише мнението си на тази тема.

Тема priateliteнови [re: Jiro]  
Автор georgig ()
Публикувано25.07.99 17:27



.

Тема Отг: Znaete li za kakvo zhiveete?нови [re: Jiro]  
Автор Caleb ()
Публикувано26.07.99 00:01



Като се замисля целият ми живот минава в опити да избягам от реалността- чрез книги, филми, музика, виртуални забавления или потопен в света на собствените си разкази. Тъпо е като се замислиш... аз затова и избягвам да мисля :) Честно казано наистина не мога да разбера за какво живея (Но ти не разбирай, че мразя живота/ Напротив, напротив...), но се надявам рано или късно да науча... Точно в момента се опитвам да извлека всички възможни наслади от младостта си, утешавайки се, че когато достигна зряла възраст (30? 40? 50?) ще се стегна и ще направя нещо стойностно... Дано...

Тема За Calebнови [re: Jiro]  
Автор NIKITA ()
Публикувано26.07.99 00:06



Хм...обожавам Никола Вапцаров, невероятен е... :) N.

Тема Отг: За Calebнови [re: Jiro]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано26.07.99 00:35



Стягай се още от сега. Ако не побързаш и на 50 ще си викаш, че има време. Не че искам да те поучавам, но като свикнеш с някакъв начин на живот е трудно изведнъж да се промениш.

Тема Отг: Znaete li za kakvo zhiveete?нови [re: Jiro]  
Автор sj ()
Публикувано26.07.99 14:21



Ne

Тема Дупл: Отг: Znaete li za kakvo zhiveete?нови [re: Jiro]  
Автор sj ()
Публикувано26.07.99 14:34



Ne se sheguwam! Ne wijdam smisyl w zhivota. 1. Prijatelite se smenjat. Ot prijatelite si ochakwame da sa chestni s nas i winagi da ni kazwat kakwo misljat za nas, no towa uslowie udowletworjawat wsichki tezi koito objawjawame za wragowe. Towa e citat (netochen) i ne pomnja awtora. 2. "Ljubowta" e newerojatno hitrija metod na Majkata Priroda da prodylji razmonojavaneto na jiwotinskiat wid Homo Sapiens. Dali ne jiweem samo zaradi Jiwotinskiqt si instinkt za ocelqwane?

Тема Отг: Znaete li za kakvo zhiveete?нови [re: Jiro]  
Автор СИЙКА ()
Публикувано26.07.99 15:07



АЗ НАПРИМЕР ЖИВЕЯ ЗАРАДИ ДЕТЕТО СИ НАПРИМЕР. И СИ ЗАСЛУЖАВА, ДА ВИ КАЖА ЧЕСТНО. И ЗА СЕБЕ СИ, РАЗБИРА СЕ - ТРЯБВА ДА СЪМ ДОБРЕ, ЗА ДА Е ДОБРЕ И ТО.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.