Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:50 17.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Отг: Дупл: колега не се излагайнови [re: loneliness]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано25.07.99 00:45



По - добре сам, отколкото сред глупаци.

Тема Отг: liliнови [re: loneliness]  
Автор loneliness ()
Публикувано25.07.99 00:46



Предателството е само загуба на един приятел. Наистина и от него много боли. Но пак рани, пак чувства, пак нещо.

Тема Отг: braveheartнови [re: loneliness]  
Автор loneliness ()
Публикувано25.07.99 00:49



Недей така. Бързо преценяваш хората. Не може всички да са глупаци. Трябва да познаваш някого много добре за да го определиш като глупак.

Тема Дупл: Отг:lonelinessнови [re: loneliness]  
Автор NIKITA ()
Публикувано25.07.99 00:54



От предателството боли така ли? А от самотата не?? И от самотата боли, защото тази празнота е дупка, рана, а раната е причинена от някой, от нещо. Самотота си има предистория, и то болезнена! Съгласна съм с тебе, по-страшно нещо от самотата няма! Това е най-дълбоката рана!

Тема Samotataнови [re: loneliness]  
Автор karry ()
Публикувано25.07.99 01:30



Naistina e ujasna. Chovek dalgo li e samoten, toi se peomenia korenno, bez da go saznava...stava samojivec..uajs. No puk poniakoga chovek ima nujda da ostane malko sam..da razmisli...no vsiako enshto v poveche stava vredno.

Тема Отг: Samotataнови [re: loneliness]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано25.07.99 02:43



Не съм преценявал никого като глупак, не ти говоря за конкретен случай, а просто ти казвам, че е по-добре да си сам от колкото сред глупаци

Тема Отг: Самотатанови [re: loneliness]  
Автор Емануела ()
Публикувано25.07.99 02:46



Има,разбира се.Това е смъртта на близък човек. Това е безнадеждна загуба.Безвъзвратна.. Самотата носи в себе си частица надежда. Смъртта - Не. Така че,самотните хора,все пак ,въпреки празнотата ,не трябва да се чувстват нещастни. Животът е по-ценен от всичко.И трябва да се открива смисъл в дребните неща-изгревът на слънцето,залезът,песента на птиците,има толкова красотата около нас. И надеждата,че ще намериш човек, с когото да споделиш тази красотата ,не трябва да умира.

Тема Дупл: Отг: за Емануеланови [re: loneliness]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано25.07.99 02:55



Виж тема "прераждането" и ще разбереш,че смъртта може и да е за добро.

Тема Otg: Samotataнови [re: loneliness]  
Автор hmm ()
Публикувано25.07.99 03:34



Nastinkata e po-zle ot samotata. Shtoto kato si nastinal te boli glavata, nosa ti teche i kashliash, a kato si sam ne si dluzen da ga kihash, kashliash i da te boli glava (oswen ako ne si nastinal).

Тема Отг.hmmнови [re: loneliness]  
Автор Емануела ()
Публикувано25.07.99 04:04



Браво,твоят отговор много ми хареса.Успя да разведриш тягосното ми настроение..Поздравления


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.