Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 25.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ПРЕЗЕРВАТИВИТЕнови  
Автор ДРАКОНЧО ()
Публикувано21.07.99 19:56



НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ ИМА ЛИ РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ - ИЛИ ВСИЧКИ СА ЕДИН СТАНДАРТ ?

Тема Отг: ПРЕЗЕРВАТИВИТЕ [re: ДРАКОНЧО]  
Автор Jiro ()
Публикувано21.07.99 21:46



Ami ima edin nachin da razberesh stavat li ti... Probvai na miasto kato kupuvash....

Тема Дупл: Отг: ДО Jiroнови [re: ДРАКОНЧО]  
Автор ДРАКОНЧО ()
Публикувано21.07.99 22:34



АЗ ПИТАМ СЪВСЕМ СЕРИОЗНО !

Тема Отг: Дупл: Отг: ДО Jiroнови [re: ДРАКОНЧО]  
Автор Jiro ()
Публикувано21.07.99 23:08



Ami dobre, brato, stom e seriozno.... Znam che ima razlichno golemi ama ne me pitai kak se opredelia. Spomniam si naprimer che na edin kupon edin fen se usamoti s edna madam i sled minuti izhvrakna navan i pita niakoi ima li prezervativ stoto toia mu bil tesen. Dadohme mu drug i vsichko beshe OK.... Izvoda si pravi sam, ama pak ti kazvam - nai dobre probvai koi ti stavat i kupuvai pak ot sashtite ;)

Тема за Дракончонови [re: ДРАКОНЧО]  
Автор Карлсон (от покрива) ()
Публикувано21.07.99 23:12



Пич, ти надувал ли си презерватив ? по добре се надува от детско балонче!!!! ЗА КАКВИ РАЗМЕРИ ГОВОРИШ??????ако рече, мацката ти може да ти го нахлузи на главата!!!! имам предвид горната !!!! ама ти си бил сериозен шегаджия !!!! :-))))

Тема Отг: ПРЕЗЕРВАТИВИТЕнови [re: ДРАКОНЧО]  
Автор z ()
Публикувано21.07.99 23:23



Abe i az tva se pitam, se mi malki kaputite. Kofti rabota.

Тема Дупл: Отг: ПРЕЗЕРВАТИВИТЕнови [re: ДРАКОНЧО]  
Автор Toni ()
Публикувано22.07.99 00:11



Ей, как пък все на вас са ви тесни? Да не ги перете, че да се свиват? Направо ще получа комплекси, щото на мен американските и европейските не ми стягат. Освен да си намеря някои азиятски, че и аз да се хваля като вас как не ми стават.

Тема Отг: Дупл: Отг: ПРЕЗЕРВАТИВИТЕнови [re: ДРАКОНЧО]  
Автор Hate ()
Публикувано22.07.99 05:03



Ako naistina e seriozno,ei ti seriozen otgovor . Imat razmeri.koito se opredeliat ot pazara za koito sa prednaznacheni. DUREX ,naprimer proizvejdat 3 razlichni vida, za evro-amerikanskiat pazar, za azia i za afrika. Seahtai se koi sa nai golemi. Ako izkash da niamash problemi,kupuvai ot skapite marki. Abe nai veche gi izpolzvai, che vij kva stana tia, neznaesh ot kade kakvo moje da si lepnesh. Az lichno izpolzvam DUREX ELITE i do sega ne sam imal problemi s tiah, koeto ne moga da kaja za niakoi koreiski gumi.

Тема ПРЕЗЕРВАТИВИТЕнови [re: ДРАКОНЧО]  
Автор front ()
Публикувано22.07.99 12:15



ima vsiakakvi po razmer, cviat, miris i forma. prodavat naj-malko po 10 vida vyv vsiaka sebeuvazavashta se apteka. ne si kupuvai aziatski, ima goliama veroiatnost da sa ti malki, razmera e oznachen na samata opakovka, t.e. diametyr i poniakoga dylzina. obiknoveno problemyt e v diametyra, a ne v dylzinata kato govorim za aziatskite. imashe navremeto edni kitajski, deto mnogo gi bivashe. v momenta durex sa mnogo dobri. vnimavaj za spukani fabrichno, zashtoto kato se skysa po vreme na upoterba, napravo se razpada celia. i naj-vaznoto, izobshto ne se razbira, che se e skysal, dokato ne si izvadish instrumenta i ostatyka visi na nego s dosta obezkurazavasht vid

Тема Отг: ПРЕЗЕРВАТИВИТЕнови [re: ДРАКОНЧО]  
Автор ДРАКОНЧО ()
Публикувано22.07.99 22:26



БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО ПРИЕХА ПРОБЛЕМА МИ СЕРИОЗНО. ОСВЕН ДУРЕКС- ЕЛИТ КАКВИ ДРУГИ ПОДХОДЯЩИ МАРКИ МОГА ДА ИЗПОЛЗВАМ /с по-голям диаметър / !


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.