Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 06.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема за мъжа  
Автор Sagapo ()
Публикувано19.07.99 12:14



Кокетен ли е българския мъж?

Тема Отг: за мъжанови [re: Sagapo]  
Автор front ()
Публикувано19.07.99 13:56



ako e pedal, moze i da e. inache ne vizdam s kakvo sme po-razlichni ot drugite myze po sveta

Тема Отг: за мъжанови [re: Sagapo]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано19.07.99 14:27



Престанете с тези теми. Не може да поставяте всички мъже или жени под един знаменател. Глупав ли е българският мъж? Умен ли е? Грозен ли е? Образован ли е? На въпроси от този род не може да се отговори еднозначно. Има и умни, и глупави, и грозни, и красиви.

Тема Кокетност и елегантностнови [re: Sagapo]  
Автор Перла ()
Публикувано19.07.99 14:36



Ако говорим за кокетност в смисъл елегантност, то бих казала, че се определя до голяма степен от близкото женско присъствие, от майката, съпругата, приятелката. Но както и при жената елеганстността е великолепен нюх, даже някои казват, че тя е вродена и много трудно се придобива. Има си някои знаци, по които определям дали един мъж е кокетно-елегантен или не, приятен или не, но все пак външността не е най-важното. Поздрави

Тема Отг: Кокетност и елегантностнови [re: Sagapo]  
Автор Дани ()
Публикувано20.07.99 04:34



Не знам дали кокетен трябва или може да значи елегантен... Според мен става дума за суетност, от което страда/не съвсем точна дума/ не само българския мъж, а пък и не само мъжете.Ще избегна баналното "всичко е суета"/макар,че явно не го избегнах/ и мисля че в суетата няма нищо лошо, стига да е с мярка, както повечето неща. Освен това мисля, че "българският мъж" отскоро е започнал да проявява суетността си без страх, че това ще навреди на мъжествеността му или че ще го сметнат за педал /вж. по-горе/ и с това става по .... някак си привлекателен./а защо това е друга и малко по-дълга тема/

Тема Дупл: Отг: Кокетност и елегантностнови [re: Sagapo]  
Автор ''' ()
Публикувано20.07.99 05:56



На кого му пука какъв е българския мъж? Като, че ли се свършиха жените, че ще гледам дали б. мъж бил 'нам к'ъв си...

Тема Отг: за мъжанови [re: Sagapo]  
Автор Натали ()
Публикувано27.07.99 17:32



Повечето мъже,които познавам са безумно кокетни.И все пак не са педали.Имам едно приятелче,дето ужасно държи на външния си вид.Като влязъл в мъжката баня на Рибката мъжищата се разбягали.Ами то къносани коси,татуировки,обици,пръстени,гривни и подобни,лак на ноктите на ръцете и краката,депилирани крака и да не забравя-огромен несесер пълен с чудни шампоани,балсами,гелове и мазила.Вярвайте ми-не е педал.И всички жени лудеят по него.Режат вени,бръснат глави и прочее.Той е най-якият мъж дето познавам.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.