Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема жени :)нови  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано18.07.99 21:21



В кръга на шегата В един от големите всекидневници, прочетох за задълбочено научно "изследване" на американски "учени", според което жените били толкова умни колкото и мъжете:) Та относно този казус: някой от вас виждал ли е жена програмист, примерно? Или жена-пилот? Или жена-ракетен конструктор?:)))

Тема Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор черноглед циник ()
Публикувано18.07.99 21:55



Е и какво? Да не би за теб професиите програмист, пилот или ракетен конструктор да са "извор на мъдростта"?

Тема Отг: жени :) [re: Григорий Нанев]  
Автор ФЕН НА ЧОВЕКА ()
Публикувано18.07.99 22:26



Готин адски си прав да ти кажа и във връска случая да ти кажа нещо: ЕДНА ЖЕНА ПРЕСИЧАЛА УЛИЦАТА И ЕДНА КОЛА Я БЛЪСНАЛА! въпрос: КАКВО ПРАВИ ТАЗИ ЖЕНА ТАМ? отговор: КОЙ ГО Е ГРИЖА ЗАЩО НЕ Е В КУХНЯТА.

Тема ОТг.: За Фен на човеканови [re: Григорий Нанев]  
Автор Клер ()
Публикувано18.07.99 22:34



НЕ искам да бъда груба, ама като си толкова остроумен, защо поне не си оправиш правописа?

Тема Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор NIKITA ()
Публикувано18.07.99 22:36



А ти не забравяш ли все пак колко векове наред жените не са били изпозлвани за нищо друго освен да раждат деца. Нямали са право да учат, да гласуват и т.н. И въпреки че вече се смятаме за едно либерално общество, на жените продължава да се гледа с пренебрежение и то не защото са по-тъпи или нещо такова , а просто защото са жени и един мъж не може да се "унижи" да бъде командван от жена. Всичко опира до възможностите за изяви, които се дават на жените, а те са мноогоо малко. Колкото до това дали съм виждала жена програмист, или ракетен конструктор, не съм виждала но съм сигурна че има. P.S. :) А ти виждал ли си мъж секретарка? Или мед.сестра? :)) Професиите не са кой знае какво, но това трябва да ти говори нещо...в края на краищата мъжете винаги са искали да бъдат 'отгоре' във всички отношения и именно затова ни тъпчат и не искат да ни дадат да станем нещо повече от тях, но това не означава че не можем! За вас ние винаги ще си останем 'слабия' пол, който не бива да се бута там където не му е работа. Е, честно ли е това?!

Тема Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Клер ()
Публикувано18.07.99 22:39



Няма да коментирам примерите на г-н Цанев, но между другото аз съм една от жените, които, без да съм феминистка, харесвам това, че съм жена. Мисля, че се сравнява този, който се чувства непълноценен спрямо обекта на сравнението. Мъжете и жените са различни - и слава богу! До скоро жената беше потискана и се бореше за правата си, като на всяка цена искаше да докаже, че е равна и дори по-добра от мъжете. Плаши ме фактът, че сега мъжете почнаха да се самодоказват, като се сравняват със жените!

Тема хмммнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано18.07.99 22:53



това е бъзик, не го взимайте насериозно, момичета:) На Клер бих препоръчал да се научи да чете първо. NIKITA, за секретарка и мед. сестра, съгласи се, не е нужен много акъл:)) Още нещо весело: ОРИГИНАЛНИЯТ текст на една от божиите заповеди: "Не пожелавай овцете, жената и другия добитък на съседа" :) това наистина е оригинален текст

Тема Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Емануела ()
Публикувано18.07.99 22:53



Григорий,ти видял ли си мъж да ражда...щото аз не. Така че ,я се прибери вкъщи, и помисли по-сериозно за смисъла на живота, и най-вече за отношението ти към Жената. Аз познавам и жена-програмист,и много жени,далеч по-интелигентни от заобикалящите ги мъже. Както вече казах,полът не може да бъде определящ. При някого,може да е предимство,за други недостатък принадлежността им към определен пол. При теб е Недостатък това,че си Мъж(Или поне името ти само говори за това)

Тема Дупл: Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано18.07.99 23:24



МОМИЧЕТА НЕ РАЗБИРАТЕ ЛИ ЧЕ ИНДИВИДА ОТ МЪЖКИ ПОЛ ПОДХВАНАЛ ТАЗИ ТЕМА СЕ ТЕРЗАЕ ОТ КОМПЛЕКСИ И ЧУВСТВО ЗА МАЛОЦЕННОСТ . ОСВЕН ТОВА ЦЕЛТА МУ Е ДА НИ ДРАЗНИ . НЕ МУ СЕ ВРЪЗВАЙТЕ ! ТАКИВА КАТО НЕГО С ЛОПАТА ДА ГИ РИНЕШ ! ТОЛКОВА Е ДОСАДНО ПОВЕДЕНИЕТО МУ ...ЧЕ НЯМАМ ЖЕЛАНИЕ ДА СИ ПРАВЯ ТРУДА ДА МУ ОТГОВАРЯМ . ОСТАВЕТЕ ГО ДА СИ ЖИВЕЕ НА СПОКОЙСТВИЕ ВЪВ ВСЕЛЕНСКОТО СИ ЗАБЛУЖДЕНИЕ. ГОРКИЧКИЯТ ...НАЛИ И ТОЙ ТРЯБВА ДА ИМА НЯКАКВО САМОЧУВСТВИЕ - ИНАЧЕ ЗАКЪДЕ Е ?

Тема Дупл: Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Toni ()
Публикувано18.07.99 23:38



А бе, пич, колкото по-скоро разбереш, че мъжете сме обслужващ персонал, толково по-скоро ще престанеш да се тормозиш с дилеми като "кой е по-". Всичко, което правим го правим за жените. Смятам, че и при теб е така, но не си го признаваш (освен ако не си обратен). Жените може и да са по-слаби от нас в квантовата механика, ама в манипулирането ни скриват топката. Сигурно ще кажеш, че женските мозъци са по-малки, обаче количеството неврони е еднакво. Стига си излагал мъжката част с такива повърхностни твърдения. Виж ако кажеш, че жените са коварни и егоистични ще се съглася. П.П. Американските военовъздушни сили отдавна иснесоха данни от изследванията си, че жените-пилоти имат по-бърз рефлекс, ориентират се по-бързо в пространството и работят по-добре в синхрон с ескадрилата. Обаче имат слаби инстинкти за убиване, щото имали някакви майчини инстинкти. Във въздушния транспортен флот обаче е бъкано със жени пилоти.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.