Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 30.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема жени :)  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано18.07.99 21:21



В кръга на шегата В един от големите всекидневници, прочетох за задълбочено научно "изследване" на американски "учени", според което жените били толкова умни колкото и мъжете:) Та относно този казус: някой от вас виждал ли е жена програмист, примерно? Или жена-пилот? Или жена-ракетен конструктор?:)))

Тема Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор черноглед циник ()
Публикувано18.07.99 21:55



Е и какво? Да не би за теб професиите програмист, пилот или ракетен конструктор да са "извор на мъдростта"?

Тема Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор ФЕН НА ЧОВЕКА ()
Публикувано18.07.99 22:26



Готин адски си прав да ти кажа и във връска случая да ти кажа нещо: ЕДНА ЖЕНА ПРЕСИЧАЛА УЛИЦАТА И ЕДНА КОЛА Я БЛЪСНАЛА! въпрос: КАКВО ПРАВИ ТАЗИ ЖЕНА ТАМ? отговор: КОЙ ГО Е ГРИЖА ЗАЩО НЕ Е В КУХНЯТА.

Тема ОТг.: За Фен на човеканови [re: Григорий Нанев]  
Автор Клер ()
Публикувано18.07.99 22:34



НЕ искам да бъда груба, ама като си толкова остроумен, защо поне не си оправиш правописа?

Тема Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор NIKITA ()
Публикувано18.07.99 22:36



А ти не забравяш ли все пак колко векове наред жените не са били изпозлвани за нищо друго освен да раждат деца. Нямали са право да учат, да гласуват и т.н. И въпреки че вече се смятаме за едно либерално общество, на жените продължава да се гледа с пренебрежение и то не защото са по-тъпи или нещо такова , а просто защото са жени и един мъж не може да се "унижи" да бъде командван от жена. Всичко опира до възможностите за изяви, които се дават на жените, а те са мноогоо малко. Колкото до това дали съм виждала жена програмист, или ракетен конструктор, не съм виждала но съм сигурна че има. P.S. :) А ти виждал ли си мъж секретарка? Или мед.сестра? :)) Професиите не са кой знае какво, но това трябва да ти говори нещо...в края на краищата мъжете винаги са искали да бъдат 'отгоре' във всички отношения и именно затова ни тъпчат и не искат да ни дадат да станем нещо повече от тях, но това не означава че не можем! За вас ние винаги ще си останем 'слабия' пол, който не бива да се бута там където не му е работа. Е, честно ли е това?!

Тема Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Клер ()
Публикувано18.07.99 22:39



Няма да коментирам примерите на г-н Цанев, но между другото аз съм една от жените, които, без да съм феминистка, харесвам това, че съм жена. Мисля, че се сравнява този, който се чувства непълноценен спрямо обекта на сравнението. Мъжете и жените са различни - и слава богу! До скоро жената беше потискана и се бореше за правата си, като на всяка цена искаше да докаже, че е равна и дори по-добра от мъжете. Плаши ме фактът, че сега мъжете почнаха да се самодоказват, като се сравняват със жените!

Тема хмммнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано18.07.99 22:53



това е бъзик, не го взимайте насериозно, момичета:) На Клер бих препоръчал да се научи да чете първо. NIKITA, за секретарка и мед. сестра, съгласи се, не е нужен много акъл:)) Още нещо весело: ОРИГИНАЛНИЯТ текст на една от божиите заповеди: "Не пожелавай овцете, жената и другия добитък на съседа" :) това наистина е оригинален текст

Тема Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Емануела ()
Публикувано18.07.99 22:53



Григорий,ти видял ли си мъж да ражда...щото аз не. Така че ,я се прибери вкъщи, и помисли по-сериозно за смисъла на живота, и най-вече за отношението ти към Жената. Аз познавам и жена-програмист,и много жени,далеч по-интелигентни от заобикалящите ги мъже. Както вече казах,полът не може да бъде определящ. При някого,може да е предимство,за други недостатък принадлежността им към определен пол. При теб е Недостатък това,че си Мъж(Или поне името ти само говори за това)

Тема Дупл: Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано18.07.99 23:24



МОМИЧЕТА НЕ РАЗБИРАТЕ ЛИ ЧЕ ИНДИВИДА ОТ МЪЖКИ ПОЛ ПОДХВАНАЛ ТАЗИ ТЕМА СЕ ТЕРЗАЕ ОТ КОМПЛЕКСИ И ЧУВСТВО ЗА МАЛОЦЕННОСТ . ОСВЕН ТОВА ЦЕЛТА МУ Е ДА НИ ДРАЗНИ . НЕ МУ СЕ ВРЪЗВАЙТЕ ! ТАКИВА КАТО НЕГО С ЛОПАТА ДА ГИ РИНЕШ ! ТОЛКОВА Е ДОСАДНО ПОВЕДЕНИЕТО МУ ...ЧЕ НЯМАМ ЖЕЛАНИЕ ДА СИ ПРАВЯ ТРУДА ДА МУ ОТГОВАРЯМ . ОСТАВЕТЕ ГО ДА СИ ЖИВЕЕ НА СПОКОЙСТВИЕ ВЪВ ВСЕЛЕНСКОТО СИ ЗАБЛУЖДЕНИЕ. ГОРКИЧКИЯТ ...НАЛИ И ТОЙ ТРЯБВА ДА ИМА НЯКАКВО САМОЧУВСТВИЕ - ИНАЧЕ ЗАКЪДЕ Е ?

Тема Дупл: Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Toni ()
Публикувано18.07.99 23:38



А бе, пич, колкото по-скоро разбереш, че мъжете сме обслужващ персонал, толково по-скоро ще престанеш да се тормозиш с дилеми като "кой е по-". Всичко, което правим го правим за жените. Смятам, че и при теб е така, но не си го признаваш (освен ако не си обратен). Жените може и да са по-слаби от нас в квантовата механика, ама в манипулирането ни скриват топката. Сигурно ще кажеш, че женските мозъци са по-малки, обаче количеството неврони е еднакво. Стига си излагал мъжката част с такива повърхностни твърдения. Виж ако кажеш, че жените са коварни и егоистични ще се съглася. П.П. Американските военовъздушни сили отдавна иснесоха данни от изследванията си, че жените-пилоти имат по-бърз рефлекс, ориентират се по-бързо в пространството и работят по-добре в синхрон с ескадрилата. Обаче имат слаби инстинкти за убиване, щото имали някакви майчини инстинкти. Във въздушния транспортен флот обаче е бъкано със жени пилоти.

Тема Отг: Дупл: Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор NIKITA ()
Публикувано18.07.99 23:47



ТОНИ, ТИ СИ НАШ ЧОВЕК НАЙ-СЕТНЕ ДА ЧУЯ НЕЩО УМНО

Тема ммдаанови [re: Григорий Нанев]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано19.07.99 00:00



мнения разни:) не съм чувал в някоя нормална цивилозована съвременна армия да има жени ако се появят жени на длъжност по-висока от административната армията автоматично престава да да бъде армия

Тема Отг: Дупл: Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано19.07.99 00:01



Че жените не са по-глупави от нас, ще го разбереш дори само ако се огледаш в дискусията. Мненията им съвсем не отстъпват по съдържание и смисъл на тези дадени от представителите на силния пол. Дори повечето теми, които задават са по-оригинални, а за правописа въобще няма какво да коментираме.

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Клер ()
Публикувано19.07.99 00:06



Впрочем, сега, като преглеждам отново написаното, ми се струва, че нападнахме Григорий малко незаслужено! Та той подчерта, че се шегува! Обаче, Смелото сърце, който, ако не се лъжа, е на една съвсем крехка възраст ме изненадва със зрелия си начин на мислене!

Тема хъ?нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано19.07.99 00:13



Този начин на мислене може да се стори зрял само на една жена:) Значи BRAVEHEART или е жена, или просто се подмазва ;Р

Тема BRAVEHEART си е много готиннови [re: Григорий Нанев]  
Автор NIKITA ()
Публикувано19.07.99 00:26



BRAVEHEART въпреки че го мислите за много малък, а аз не мога да разбера що (все пак той си е на 16 момчето, аз например съм на 14), е едно много интелигентно момче според мене. Неговия начин на мислене ми допада много и въпреки че никога не съм му отговаряла винаги чета с интерес всичко което пише. А ти Григорий недей така рязко да заключаваш, че начинът му на мислене не е зрял, ами първо се разтъпчи напред назад по други клубове, виж как и какво пише и тогава отново го критикувай, но първо се опитай да превъзмогнеш факта че той не е на твоето мнение!

Тема Отг: хъ?нови [re: Григорий Нанев]  
Автор unknowN ()
Публикувано19.07.99 00:32



Ехооо Григорий, вземи се осъзнай малко. Това че жените могат да мислят е ясно, друг е въпроса дали ти го приемаш или не. Наистина, може да мислят по начин по-различен от мъжкия. И още нещо. Когато се целувам с момиче на улицата, малко по-продължително време :-)) и някои ни загледа, мисля си че той ни гледа или защото мисли че това е хубаво и ни се наслаждава, или защото мисли, че това е лошо и иска да ни укори. Има и още един вариант - да ни завижда. В този ред на мисли се питам дали пък ти не завиждаш на това че жените все пак могат да мислят ???

Тема Отг: жени:)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор ГАДЯ ()
Публикувано19.07.99 00:47



Това, че вие не сте чували или чели такава информация, не значи, че тя не съществува. По същата логика и аз не съм съгласна, че жените били глупави, защото не съм чела нищо подобно. А и аз съм попрочела нещичко. Някъде пишеше, че по последни изследвания е доказано, че Y-хромозомата е генетична грешка. Трябва ли да подскоча до небето от кеф, че тук сме ви минали, ние глупавите жени? Боже, тази дискусия е толкова безмислена! До кога ще се дъвчем? Абе защо веднъж една жена не пусна тема от типа "Мъжете това и онова..."? Аман от комплексари и недоказани мъже!

Тема аз се отказвамнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано19.07.99 00:54



То това тука е детска градина Пия една бира преди лягане за ваше здраве:) Можете да пиете и вие една за мое, тъй като имам р.д. днес лека нощ

Тема Дупл: Отг: хъ?нови [re: Григорий Нанев]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано19.07.99 00:59



Първо, не се подмазвам на никого. Това може да го потвърди всеки, който ме познава. Дори съм толкова прям, че често си навличам неприятностти(виж тема "анкета" на кари или дискусия КИНО). Никита, мерси, но ние с теб сме едни от най-малките тук, така че не случайно ме смятат за такъв. Интересно как така изведнъж всички момичета забелязаха колко съм умен :-) !?!?!?!?

Тема Отг: Дупл: Отг: хъ?нови [re: Григорий Нанев]  
Автор NIKITA ()
Публикувано19.07.99 01:05



ААА моля ти сее...аз съм забелязала още от киното, когато ти четох критиките зе филми. Това че съм казала че си умен, няма нищо общо с изказването тук или поне не е само заради него!

Тема Отг: аз се отказвамнови [re: Григорий Нанев]  
Автор ГАДЯ ()
Публикувано19.07.99 01:22



Честит рожден ден!Бъдете щастлив и дано намерите някой с когото да си говорите по-приятни неща! Но не всички сме деца.И следващия път отворете малко по-достойна тема за годините си.

Тема за малкитенови [re: Григорий Нанев]  
Автор ГАДЯ ()
Публикувано19.07.99 01:26



Уважавам вашето мнение, но клюкарника и чата са на други места. Там на спокойствие ще си разменяте любезности.

Тема Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор mimi ()
Публикувано19.07.99 08:19



AZ SYM WIVDALA VENA PILOT:)))

Тема Дупл: Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор soft` ()
Публикувано19.07.99 11:42



pred men sedi edna jena koiato pravi html filove i reje giff filove ot photoshop prosto perfectno....i pishe java scriptove.... za men s tova vuprosa e prikluchen....

Тема izobshto po temataнови [re: Григорий Нанев]  
Автор front ()
Публикувано19.07.99 14:29



goliama veselba se e zaformila tuka, chestno ;)) no [kakto i vinagi dosega, za dobro ili losho] vednaga se otkroiavat mneniata na niakoi hora, na koito, priznavam si, vinagi mi e bilo priatno da im teglia po edna maina sigurno, shtoto mi e defektna Y hromozomata a tova, che povecheto ot vas iavno ne se vylnuvat za mnogo neshta izvyn mrezata i ne im e izvestno, che pochti ne syshtestvuvat profesii, kydeto zenite da ne sa na proizvolno miasto v ierarhiata, govori dostatychno za bezsmislieto na tozi razgovor, prevyrnal se v nravstveno pouchenie v poslednite komentari [vkluchitelno maj i moia] prosto niama normalen nachin da se besedva po tema, po koiato povecheto hora ne sa dobre agrumentirani sofizmite ne sa priemliv nachin za obshtuvane [pone za men]

Тема Дупл: Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Finger ()
Публикувано19.07.99 14:31



ma az kfo da vi kaza osven onq star vic: "Kfa e prilikata mejdu jenata-programist i morskoto svinche...?? mi morskoto svinche ne e nito svinche, nito puk e morsko ........."" ;P @No comment@:))))))))

Тема Дупл: Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Jiro ()
Публикувано19.07.99 16:01



V toia zhivot niama nishto chestno..... (Stranno zasto nika ti e mazhki....)

Тема Отг: Дупл: Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Jiro ()
Публикувано19.07.99 16:03



Sorry, tova triabvashe da se poiavi sled parvoto iziavlenie na NIKITA..

Тема Отг: Дупл: Отг: жени :Za Toniнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Jiro ()
Публикувано19.07.99 16:07



Brato, na americanskite VVS otdavna im svaliat samoletite s lekota. Kogato ruskite VVS vzemat zhena pilot prati mi e-mail....

Тема Za glupaka Nanevнови [re: Григорий Нанев]  
Автор z ()
Публикувано19.07.99 19:11



Brato, a ako tova izsledvane beshe napraveno ot nekoi rusnak??? Kolkoto i da ti e nepriatno, rusnacite zagivat, i zaedno s tiah i takiva kato tebe (super). Shto se otnasia do jenite---ne mi e priatno da go kaja no sam 100% saglasen s teb.

Тема Gender warsнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Caleb ()
Публикувано19.07.99 21:06



Kakво ви става, бе хора? Мислех си след някой и друг ден да обявя на всеослушание, че "Приказката" е темата с най-много последователи, да се поизпъча и да си чакам медала, ама г-н Нанев е на път да ме удари в земята. Преди няколко години имаше една тъпа стратегийка наречена именно "Gender wars".Та там вместо между орки и хора или зергове и протоси играчът избираше един от двата пола и се юрваше да изтребва представителите на другия с всички подръчни средства.Аз лично бях шокиран.Шокиран съм и сега. Трябва ли да ни се изсипят на главите някакви роднини на Пришълеца, за да осъзнаем, че всички сме ХОРА независимо какво имаме между краката.И че същото онова нещо между краката не може да изпълнява функциите си само. И хайде другия път когато някой отпочне тема "Мъжете са само едни прости и яки животни за разплод" или "Мястото на жените е край мивката, край печката и с надут корем в родилното" да му/й теглите една майна и да не му/й давате шанс да избива комплексите си на ваш гръб.

Тема Скромни Размисли по Тематанови [re: Григорий Нанев]  
Автор Св. Скромни ()
Публикувано19.07.99 21:25



До колкото съм чел статий и разни доклади за мозъчната дейност на човека, оставам с впечатление, че половете се допълват не само полово. Примерно, човешкият мозък има две основни части: за рефлексивни команди, и за "програмироваеми". Рефлексивната част е по-примитивната, защото е идва от по-стара еволюционна пътека; някои даже я наричат "влечугова". Програмироваемата част носи изгражданата човешка логика и прочие; тя е по-модерна, еволюционно. И е по-обемиста. Сега, интересното е, че рефлексивната част е наследявана от бащата, а програмироваемата е наследявана от майката. Казано простичко, едно дете има нрава на баща си, но разума на майка си. Заключението на една от статийте (английска) беше шеговит съвет към мъжете да внимават в избора на съпруга - защото колкото е умна тя, толкова ще бъдат умни (статистически, нали!) децата й. А пък жените да внимават с нрава на съпруга - защото той се онаследява в децата. Изследвания по дейността, и различията, в женския и мъжкия мозък са доста старо научно поле. Разлики има. Поради еволюционните изисквания, наложени на всеки пол. Мъжете отявлено имат по-добро три-измерно възприятие. Но не могат да вършат няколко неща едновременно. Жените пък много издържат на вглъбеност. И още редица други разлики. Така че ако хвалим мъжкия разум - хвалим разума на неговата майка. Инцидентно, чуството за майчинство бива онаследено от ... бащата. Да, това е рефлексивно чуство; идва от рефлексивния мозък. Значи, ако хвалим майчинството на майката - хвалим бащинството на нейния баща. Поради което мозъчните разлики между жени и мъже са лесно осезаеми - но трудно е да принизяваш единия мозък без да принизиш другия... Или обратното. Въпросът за ума и разума не е в различията, а в приложението. Както казва поговорката, малко ум да имаш, но на място! Да сте живи и здрави!

Тема такааа...нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано19.07.99 22:56



Започнах тази тема на шега, а ето какво излезе. По принцип критериите за интелигентност са различни. Специално аз очаквах отгвовори от сорта на: "Жени-ракетни конструктори ли? Жените все пак са хора, а не чудовища. Нечовешко е да създаваш оръжия, способни за милионни части от секундата да избият милиони хора" или пък: "Ако мъжете нямаха нежни и грижовни половинки до себе си, нямаше от къде да черпят вдъхновение и следователно нищо сериозно не биха постигнали" Ако имаше такива отговори, може би щеше да се получи нещо интересно. За съжаление веднага почнаха нападките и обвиненията в комплексираност. Психолозите казват, че всеки търси качества у другите, които сам притежава. Може би аз наистина съм малко тъпичък, но пък хората, които виждат във всеки шегаджия комплексар има върху какво да се замислят сериозно.

Тема Отг: за mimiнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано19.07.99 23:01



Само си виждала или познаваш?:) Ако наистина познаваш жена-пилот и тя ползва интернет, бих се радвал да ми пише да горепосочения e-mail. От доста време се занимавам с авиация и за това ще ми е крайно интересно да чуя мнението на една жена-пилот по някои въпроси.:)

Тема Отг: за soft`нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано19.07.99 23:03



За рязането на картинки по принцип не се изисква кой-знае какъв професионализъм:) Бих препоръчал на товоята позната една моя програмка - WbCut, може да я намери в http://come.to/nanev, раздел "My Software"

Тема Za Jiroнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Toni ()
Публикувано19.07.99 23:09



Шефе, аз съм почитател на руската военна техника. Ама аргументите ти издишат. Двете най скапани армии в света са американската и руската. Имат безкрайно усложнена командна система и смятат, че технологичните играчки могат да заместят мотивацията и бойния дух. Имат известно право, на само когато съотношението на силите е поне 20:1 (количествено) и 50:1 (качествено) в тяхна полза. А по повод за мъжете пилоти: наскоро на авиоизложението в Абу-Даби черната акула Ка 50 не удари целите (пилотът не беше жена). Освен това запазена марка на руснаците е на почти всяко изложение в Бурже да пада по един техен самолет на демонстрациите (смятам видя последния път какво стана със Су-то 35). А жените са малцинство в армията, щото смятам, че те и цялатат казармена простотия са несъвместими. Обаче без казармената простотия армията се разкашква. А войските са силно необходими щото тъпите политици (в огромното си мнозинство мъже много бързо се отказват да се надлъгват и надхитрят и се хващат по същество). Ако жените балансираха в световната политика, сматам, че нямаше да се налага толкова често да псувам пред телевизора.

Тема Дупл: Отг: за mimiнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Клер ()
Публикувано20.07.99 01:37



Аз познавам жена-пилот. Обаче пенсионирана.

Тема Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор VADER ()
Публикувано20.07.99 11:47



vijdal sam 2programistki, ednana zavidno dobra!!!(no srestu mnogoto maje!), i piloti sigurno ima, no po skoro stiuardesi!... a, dokato ucih za injener, imase i 3-4 jeni! :-))))))))))))))) abe, obace spored men!!! nai umnoto nesto (ili nai inteligentnoto) e EDNA OTVERKA KOIATO STOI NA MASATA!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! :-))))))))

Тема Дупл: Отг: жени :)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Vox ()
Публикувано20.07.99 19:20



Abe hora,aviaciata i armiata li sa nai-visokiiat kriterii. Na men maika mi e bila pilot ot SSA /letiala e 10-tina godini na drtomader/, i N-pati republikanski shamtion po parashutizam, ama i v kuhniata dosta chesto si stoeshe,dokato oshte rabotishe.Sega si gleda vnuchkite i vaobshte ne ia interesuva dali nikoi smiata ima li jeni piloti.Prosto si e jena, i uchitelka da beshe vse taia. A az haresvam i uvajavam jenite, nishto che ot 6 meseca ucha priatelkata si kak se puska e-mail. A pak uj ne e prosto momiche ima 2 vishi obrazovania,viarno humanitarni, ama vishi.

Тема Отг: Za Jiro:Za Toniнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Jiro ()
Публикувано20.07.99 23:30



Brato, ako zhenite dominiraha v svetovnata politika mozheshe da niamash i televizor. Osven tova s prisashtata im emotsionalna "stabilnost" dosega da sme imali i iadrena voina. A sto se otnasia do armiite - za sega ne sam chul v nito edna armia pak bila ti i s visok boen duh da ima zhena pilot(dazhe i v Izrael a tam i zhenite sluzhat). Inache se radvam da nameria drug fen na ruskoto orazhie. To mai e po interesna tema ot zhenite tai che sto ne zarezhem veche taia diskusia(tia i bez tui e bezplodna v toia si vid) i da si pogovorim za orazhie(po mazhki) ;)......

Тема Дупл: Отг: Za Jiro:Za Toniнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано21.07.99 00:20



брей, интересно стана дали пък да не кажем на администраторите да направят раздел "Руско оръжие"? :)

Тема Отг: за VADERнови [re: Григорий Нанев]  
Автор ~ ()
Публикувано22.07.99 00:24



Пише се "отверТка".

Тема Дупл: Отг: за Jiroнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Toni ()
Публикувано22.07.99 00:54



Абе не съм сигурен, че ако ни управляваха жени, сега щяхме да караме ядрена зима край огъня. Естествено на жените, заемащи отговорни постове трябва да им се налага ежемесечен принудителен отпуск за по-няколко дена, че иначе току виж светът го отнесъл. Обаче пък, мъжете политици са или алкохолици, или сексуални манияци (как е нимфоманка в мъжки род?) или гейове (щото имат мерцедеси и мобифони). Та никога не знаеш на тях кога ще им избие чивията. А по въпроса за Россвооружение - чу ли какво спретнаха на демонстрацията на Т-90? Както обикновено не унищожиха целта, но за сметка на това разчета на някакъв ПТУРС (май някякъв Фагот) я издумкал в последствие. Те, тез юнаци и с Ка-50 се изложиха на изложението в Емирствата по същия начин, ама пак добре, че не излюскаха трибуните. Въобще разговорите за военна техника могат да бъдат доста обстойни, обаче предразполагат към пиене, а аз още не мога да пия пред монитора. За жените или добро, или нищо. И умната. П.П. Вчера трябваше да излети Дискавъри с жена командир на полета, ама нещо се прецакала работата, та отложиха старта. Между другото всички тия космонавтки са и военни пилоти.

Тема za ~нови [re: Григорий Нанев]  
Автор VADER ()
Публикувано22.07.99 13:24



oh... kolko me zasrami za moiata negramotnost..............


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.