Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 20.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема МНОГО МИ Е КЕФ! ДАЖЕ МИ Е ДОБРЕ!нови  
Автор Ново момче на блока ()
Публикувано13.07.99 23:01



Ей, ей, ей!!!!!!!!!!!!! (Почти) всички сте супер!!!!!!!!! Ще ми повярвате ли - от два дена открих ДИР.БГ клубовете и чата - от два дена не сам пипвал ни Commandos 2, Outcast, Kingpin, Hidden & Dangerous. MECHWARRIOR 3,..... и тн. Направо сам надул кефа на MAX!!!! Не съм си и представял колко е гот да си дрънкаш простотии, и не само, с българите от И'нет!!! САМО ТАКА!!! И БИРА ЗА ВСИЧКИ!!!

Тема a brood war a ;o))нови [re: Ново момче на блока]  
Автор georgig ()
Публикувано13.07.99 23:22



.

Тема Отг: МНОГО МИ Е КЕФ! ДАЖЕ МИ Е ДОБРЕ!нови [re: Ново момче на блока]  
Автор front ()
Публикувано13.07.99 23:23



po-dobre da ne gi beshe ostavial igrite

Тема Отг: МНОГО МИ Е КЕФ! ДАЖЕ МИ Е ДОБРЕ!нови [re: Ново момче на блока]  
Автор черноглед циник ()
Публикувано13.07.99 23:24



Тъй, тъй! Поредния геймър вкаран в "правия път" Кеф! Ама още по-добре е ,че освен глупостите от време на време се среща и по нещо интересно ! Успехи и дерзай! :-)

Тема Дупл: Отг: МНОГО МИ Е КЕФ! ДАЖЕ МИ Е ДОБРЕ!нови [re: Ново момче на блока]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано14.07.99 00:29



ДОБРЕ ДОШЪЛ! И мене тук ме кефи.

Тема Do chernogled cinikнови [re: Ново момче на блока]  
Автор Ново момче на блока ()
Публикувано14.07.99 14:25



Mersi chernogled cinik! Az da ti kaza, ne sam bash gejmar... malko sam starichak za tova (e tiya igri gi poigrajvam, razbira se, i naistina ne sam gi pipval ot 3 dena... ;-) ). Prosto mi se stori, che taka naistina moga da izrazya udovostvieto si. Kakvo po-silno ot tova ako edin zaklet-18-chasa-na-den-igraesht-do-karvyasvane-na-ochite geimar ( ~~%-] ), se otplesne ot poslednite igri za da se vpusne v chat i diskusii!!! Ama naistina mi e kef! Dori i da byah ~~%-] shtyah da napravya sashtoto! I na teb edna pohvala - mnogo priyatno mi e da ti cheta mneniyata! No, ne razbrah - "Ti ako si chernogled, to kakvi li sa belogledite cinici" (kakto nyakoi ti beshe pisal v nyakoya diskusiya). Ili si s cherno-byal filtar za opredeleni temi? Aide chao i da se obazdash!

Тема Отг: МНОГО МИ Е КЕФ! ДАЖЕ МИ Е ДОБРЕ!нови [re: Ново момче на блока]  
Автор goblin ()
Публикувано14.07.99 15:02



А бре от толкоз много кеф взеха да ни побеляват мониторите бе!

Тема Дупл: Отг: МНОГО МИ Е КЕФ! ДАЖЕ МИ Е ДОБРЕ!нови [re: Ново момче на блока]  
Автор Jiro ()
Публикувано14.07.99 19:51



Ia proveri da ne si si vzel monitora ot Art Systems...

Тема Отг: МНОГО МИ Е КЕФ! ДАЖЕ МИ Е ДОБРЕ! [re: Ново момче на блока]  
Автор dinena kora ()
Публикувано18.07.99 15:37



даааа....вярно,по-добре да не беше оставял игрите....и дано не намразиш хората...."успехи"????Какви?


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.