Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 23.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Фронт(отечествен, западен или as opposed to back?)нови [re: Алиса]  
Автор Алиса ()
Публикувано19.07.99 18:49



Запиши резултатите и продължавай с експериментите ;) Прибави 250 г. водка + портокалов сок 1:2 и отчитай как се отразява това на белотаджийските настроения и танцовите стъпки... Пък ако имаш нужда от допълнителни данни, само кажи постановката и ще се постараем ;)

Тема Алисанови [re: Алиса]  
Автор front ()
Публикувано19.07.99 20:01



Не си падам да ги смесвам извън мене. Пия чисто, но ги сменям често. Ей, почти го римувах ;))) И хич ги нямам тия белотаджийски настроения, просто като ми кажат, се включвам, щото си падам да ги вътрям [понякога де, всеки ден не е велик ден]. А проблеми с танцовите стъпки нямам, щото не валсирам, ами слушам яко техно. И не съм нито на отечеството, нито западен, нито обратното на отзад [разбирай го както искаш ;)] Аз съм просто това, което съм, нищо, че същото не важи за совите. Колкото до постановката, ето я и нея: Какво се случва след като: 1. Отидеш на купон 2. Там има много алкохол, но почти нищо друго ;) 3. Няма натурален сок 4. Алкохолът е поне 5 вида, а мезето 7 Интересуват ме резултатите на равни интервали през 2 часа, като започнеш от Ч + 0, и свършиш със ставането от сън след купона. Хайде сега да видим докъде се простират теоретичните ти познания ;)

Тема za sos-aнови [re: Алиса]  
Автор georgig ()
Публикувано20.07.99 08:58



vse taia za kakvoto se setim

Тема от Алисанови [re: Алиса]  
Автор Алиса ()
Публикувано21.07.99 10:09



Хммм, зависи от количествата... anyway, за постановката... Ще трябва да уточниш компанията, повода, броя на присъстващите, предпочитания стил музика на домакините, височината на блока, изложението на стаите, времето от годината, температурите в градуси по целзий, вида на наличните мебели, влажността на въздуха, срока на годност на изпития алкохол, атмосферното налягане, географска дължина и ширина, на която се провежда събитието, десен на завесите, начален час, брой на близките съседи и наличие/неналичие на желание за сътрудничество от тяхна страна...както и още някои дребни поробности. Тогава вече ще мога уверено да приложа теоретичните си познания. ;) До sos: GerogiG е прав,както обикновено... + имаше някаква песен : живей за мига... PS Фронт, да не си случайно атмосферен такъв задал се от север?

Тема Алисанови [re: Алиса]  
Автор front ()
Публикувано21.07.99 18:09



не, беее! аз съм си просто прост фронт, тъй да се каже. и в никакъв случай не съм студен фронт от където и да било, та даже и от север. а за постановката, много по научному го раздаваш, така не се прави съвременно изследване. първо пиеш, после гледаш наоколо [стига да можеш, естествено] тук е момента да си призная, че аз самият рядко бих попаднал в такава ситуация. причините: не си падам по масовки, на които не познавам никой. на купони практически вече не ходя, предпочитам дружеските сбирки, където да се разкърша на силна музика по мой вкус, да си пийна, ако ми се пие, да си полафя с някой приятел, дето не съм го виждал от месец(и) и да похапна като хората. дори може и да се жертвам и да поиграя на карти малко (бридж, белот) или нещо друго след като вече съм се напил достатъчно и не мога да си позволя да си легна в това състояние. брей, че многословен съм станал тия дни!!!

Тема Отг: Алисанови [re: Алиса]  
Автор Алиса ()
Публикувано24.07.99 10:17



Аз съм си любопитна. Просто фронт какъв? И съм си човек на науката... като ще се прави изследване, да бъде като хората... Ще рече записваме всички предпоставки, за да знаем какво е довело до съответния резултат. Давам пример: Пиеш джин с тоник. Ефект :напиваш се. Боли те глава. Пиеш водка с тоник. Ефект : напиваш се. Боли те глава. Пиеш уиски с тоник Ефект : напиваш се. Боли те глава. Извод : тоникът всеки път води до неприятни странични ефекти. ;)

Тема Алисанови [re: Алиса]  
Автор front ()
Публикувано27.07.99 17:33



да, това за тоника е напълно вярно. в неделя изпих 7 малки джина, 5 големи джина и още няколко малки джина (за водката и уискито няма да говорим, бяха в пренебрежимо малки количества, под 300), но не съм близнал тоник и глава не ме боля изобщо ;)) колкото до фронта, някога дойде от името на една група, front 242, но с времето това престана да има значение за мен и сега си е точно фронт. някак си си падна с мен, с характера ми, с начина ми на изразяване. не е нищо конкретно, просто фронт. а в името на науката, трябва да спомена, че за петък, събота, неделя и понеделник съм спал приблизително 4 часа и съм: 1) изпил 10 бири, 1 литър водка, гореспоменатите джинове, 200 гр уиски, няколко глътки вино; 2) пропътувал 350 км; 3) направил 2 купона в къщи; 4) отишъл да се вихря в един як гоа транс клуб; 5) бил на работа в петък и понеделник от 9:00 до 18:00; 6) ходил на ресторант (и добре похапнал и пийнал); 7) други работи, повечето изискващи гърч отвсякъде ;)) боже, това вече и на мене ми се струва добре запълнено време ;))

Тема Отг: Алисанови [re: Алиса]  
Автор Алиса ()
Публикувано28.07.99 10:30



Аха! Знаех си аз, че ако достатъчно дълго разпитвам, ще разбера с що за фронт си имам работа.:) И невероятно е какви жертви правят хората в името на науката... Че и в събота и неделя, които уж са почивни дни, през свободното си време - пак експерименти... :))) Изобщо не мога да се похваля с такава всеотдайност - единственото от последните дни, записано в актива ми, са няколко текили...

Тема Алисанови [re: Алиса]  
Автор front ()
Публикувано28.07.99 11:10



надявам се, следващите дни да отминат тотално безаклохолно. така жестоко ми писна, че не е истина просто. по природа не си падам по поркането, не се хващай за думите ми. всъщност, дори не се имам за пияч. започнах да пия по малко чак в казармата и така и до ден днешен, с няколко изключения ;)) така и не станах пушач, нищо че и това съм го пробвал (1-2 кутии). въобще, не пия, не пуша и по жени не ходя, както казах още в началото на темата ;))) за какво ли живея? е, сигурно има и други неща, освен тези 3, нали?


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.