Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 30.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ОБЯСНЕТЕ СЕ В ЛЮБОВ...  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано11.07.99 17:52



АКО СТЕ БЕЗУМНО ВЛЮБЕНИ В НЯКОГО - ТОЛКОВА ЧЕ НЕ МОЖЕТЕ ДА ЖИВЕЕТЕ БЕЗ ДА ВДИШВАТЕ ПРИСЪСТВИЕТО МУ , КАК БИХТЕ МУ ГО КАЗАЛИ ! КАК БИХТЕ МУ ОБЯСНИЛИ ЧЕ ТОЙ ИЛИ ТЯ Е ЛЮБОВТА НА ВАШИЯ ЖИВОТ ?

Тема Отг: ОБЯСНЕТЕ СЕ В ЛЮБОВ...нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор bobi ()
Публикувано11.07.99 19:13



ne mu kazvai a mu pokazwai nali znaesh Malkia princ...tam za oshite isarceto

Тема Дупл: Отг: ОБЯСНЕТЕ СЕ В ЛЮБОВ...нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано12.07.99 00:46



ЗНАМ ЗА МАЛКИЯ ПРИНЦ НО ПОНЯКОГА НА ЛЮБОВТА СА И НЕОБХОДИМИ ДУМИ ..НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА СА ЗАХАРОСАНИ ...

Тема Отг: Дупл: Отг: ОБЯСНЕТЕ СЕ В ЛЮБОВ...нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор unknowN ()
Публикувано12.07.99 12:17



Palawata, ti qwno ne movesh da se obqsnqwash ili pyk na teb ne sa ti se obqsnqwali mnogo-mnogo. Towa moje bi se dylji na fakta che nablqgash predimno na kolichestwoto w seksa, za koeto mnogo obqsneniq w liubow ne sa neobhodimi. Wse pak liubow i seks sa dwe razlichni nesta.

Тема Отг: ОБЯСНЕТЕ СЕ В ЛЮБОВ до unknowN...нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано12.07.99 13:51



Напротив - мога , а и на мен достатъчно са ми се обяснявали . Бях любопитна да разбера как го правят различните хора . Освен това наистина наблягам на количеството и качеството в секса ,като получавам много много обяснения - така е по-пикантно и ме възбужда . А това за любовта и секса е много относително . Донякъде си прав , че са 2 различни неща , но дали любовта без секс е любов, или секса без любов е секс !? Помисли върху това !

Тема za palavataнови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор soft` ()
Публикувано12.07.99 15:25



...vij tova e mnogo interesno... poniakoga gram razseianost i minava momenta... sled tova kato pitash "imashe li moment v koito neshtata mojesha da stanat" otgovora e "da,no ti go propusna".... edin put mi go kazaha i otkachih.... vij postinga v"za mujete"

Тема Отг: za soft`нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор Vladoo ()
Публикувано12.07.99 17:09



Виж soft` и на мен тия неща са ми се случвали... и имаше ли - имаше, но .... и откачането после и то... Иначе това което за сега знам е, че няма универсални обяснения и че някъде май (не съм много сигурен обаче) може и съвсем без тях.... т.е. без словесната им форма поне (знаеш, че комуникацията тече по много канали, но да не ставаме излишно научни....) Не че точно тук е най-подходящото място, но и малко в твой стил - ти си криеш упорито mail-a, но виж аз съм по-неблагоразумен ;-)) Така, че стига да поискаш ... не всичко е за пред всички

Тема za vladooнови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор soft` ()
Публикувано12.07.99 21:29



proveri si poshtata...

Тема Отг: ОБЯСНЕТЕ СЕ В ЛЮБОВ...нови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор СТАР ()
Публикувано12.07.99 23:23



БИХ ПОФЛИРТУВАЛ С НЕГО В ЧАТА.И ПОСЛЕ ЩЕ СЕ СКРИЯ.

Тема Za palawata ONLYнови [re: ПАЛАВАТА]  
Автор unknowN ()
Публикувано13.07.99 01:07



Imam jelanie da ti otgoworq, no personalno.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.