Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 16.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ИЗНЕВЯРАТА полезна ли е ?  
Автор Емо ()
Публикувано11.07.99 16:25



мисля ,че изневярата е много важна и полезна преди човек да се е омъжил или оженил тъй като това ти дава възможност да добиеш опит,да опознаеш в детаили много характери и хора и да имаш възможност да избираш между много възможности с коя или ского да сключиш брак като избереш най-доброто .Тъй като е желателно изборът да е за цял живот ,аз съм ЗА, за търсенето на нови партньори дори когато мислиш че си срещнал човека на мечтите си. Мисля че изневярата е полезна и когато човек е женен (омъжена) !!!

Тема Отг: ИЗНЕВЯРАТА полезна ли е ?нови [re: Емо]  
Автор Честен Частник ()
Публикувано12.07.99 19:08



Ухааа!И още как?

Тема Отг: ИЗНЕВЯРАТА полезна ли е ?нови [re: Емо]  
Автор Елена ()
Публикувано13.07.99 07:18



Не може да се прави тотално заключение.."Изневярата е полезна ",или"Изневярата не е полезна". Аз лично мисля,че не е хубаво да се изневерява в брака,в много случаи това довежда до отчуждаване.. И какъв е смисълът тогава да живееш с някого,а да се "освежаваш" с други. Но в живота се случват всякакви неща и няма универсални правила на поведение. Но ми се струва,че мъжете по-често имат нужда от нова емоция,любов или както може да се нарече..

Тема Дупл: Отг: ИЗНЕВЯРАТА полезна ли е ?нови [re: Емо]  
Автор Stoian ()
Публикувано14.07.99 08:43



Zenen sam ot 10 god i ne sam pochuvstval nuzda ot nova lubov.Obicham zena si i tia mi dava vsichko koeto mi i nuzno.Zasto da i izneveriavam togava?

Тема Отг: ИЗНЕВЯРАТА полезна ли е ?нови [re: Емо]  
Автор unknowN ()
Публикувано14.07.99 16:43



Dali e polezna ne moga da kaja. Kategorichno sym protiw iznewqrata. Poddyrjam mnenieto na Stoian po wyprosa.

Тема Отг: ИЗНЕВЯРАТА полезна ли е ?нови [re: Емо]  
Автор liato ()
Публикувано17.07.99 04:16



polezna za izneveriavashtiat /toi taka si misli/, no v nikakav sluchai ne i za tozi na kogoto sa izneverili, polzata ot izneviara e chisto i prosto klishe, s koeto se opravdavat i prikrivat guznata si savest izneveriavashtite.

Тема Отг: ИЗНЕВЯРАТА полезна ли е ?нови [re: Емо]  
Автор Konkretizirasht ()
Публикувано17.07.99 18:22



Kakvo tochno razbirash pod izneviara?


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.