Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:42 28.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ФЕМИНИЗЪМнови  
Автор ? ()
Публикувано10.07.99 07:34



Какво според Вас означава "феминизъм" и какво Ви е отношението към него?

Тема mrazia etiketi [re: ?]  
Автор georgig ()
Публикувано10.07.99 12:14



.

Тема Отг: ФЕМИНИЗЪМнови [re: ?]  
Автор karry ()
Публикувано10.07.99 17:27



Dali vaobshte go ima? Ima feminiski, koito samo prikazvat (i nai chesto sa sigurni v dumite si, no..), a posle sami se otvrashtat ot dumite si. Tova e glavno da darjish na sebe si (jenata), na pravata si i t.n.

Тема Отг: ФЕМИНИЗЪМнови [re: ?]  
Автор черноглед циник ()
Публикувано10.07.99 20:26



Според мен феминизмът изигра своята роля и в момента жените, които се изживяват като "феминистки" избиват с това някои свои комплекси. А що се отнася до основната идея на феминизма /политическо равноправие на жените/ мога да коментирам с три думи - хе, хе, хе!

Тема Въпр.: за черноглед циникнови [re: ?]  
Автор ? ()
Публикувано10.07.99 23:13



Не разбрах 3-те думички от коментара ти за политическото равноправие ли се отнасяха, или просто за равноправието на жените?

Тема Отг: за ?нови [re: ?]  
Автор черноглед циник ()
Публикувано11.07.99 00:31



Хмм! Ами зависи от пола и настроението ти. Ако си мъж или жена, с чувство за хумор ще си призная, че се майтапех с равноправието на жените. А ако си войнстваща феминистка ще се оправдавам, че е ставало въпрос за глобалния въпрос за равни права и липсата на дискриминация, основана на пол, възраст, цвят на кожата и т.н. :-)

Тема Дупл: Отг: ФЕМИНИЗЪМнови [re: ?]  
Автор z ()
Публикувано11.07.99 10:10



Feminizm e glupost, trugnala ot America. Jenata trebe da si stoi v kuhniata i da trae. Na losho e trugna sveta ((((

Тема Дупл: Отг: ФЕМИНИЗЪМнови [re: ?]  
Автор Алиса ()
Публикувано11.07.99 13:31



Всичко зависи от тълкуването, което ще дадеш на понятието феминизъм... По причини донякъде обясними, казвайки 'феминистка', мъжете си представят дива амазонка изпълнена с желание да заличи всичко, което не носи рокля от лицето на земята... Което наистина не е добра идея, колкото и привлекателно да ми се вижда на моменти ;)) Основната идея на течението, обаче, е, както бе споменато, равноправие... И ако нямам желание да последвам съвета на уважаемия Z, прекарвайки живота си в кухнята, това едва ли е поради желанието ми да избия комплекс-два (което ми напомня вица за Софиянски, който стрелял с базука по Люлин). ... освен което с моите готварски умения... тежко и горко на този, който ще ме прибере в кухнята да му готвя...

Тема Отг: за черноглед циникнови [re: ?]  
Автор ? ()
Публикувано11.07.99 14:25



Ти си Kaiser Soze, нали?

Тема Дупл: Отг: за ?нови [re: ?]  
Автор черноглед циник ()
Публикувано11.07.99 14:29



Уви, не съм :-) Аз съм един прост черноглед циник. И обещавам да ползвам само този ник :-)


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.