Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 27.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Neznocttaнови  
Автор Neznoct ()
Публикувано08.07.99 14:23



Kakvo e za vas neznoctta?Nocite li q vie v cebe ci?Tq chast ot ves,ot zivota i ezednevieto vi li e?Imate li nusda ot niq? Liagam ci vitser v legloto i ce cgucvam mezdu tsarsafite,zastoto ickam da gi potsuvstvam,kak ce dvisat po tialoto mi.Icksam da ucetia neznoctta na pregrudkata. Usasno,usasno mnogo ickam neznoctta da ctane tsast ot ezednevieto mi...

Тема Отг: Neznocttaнови [re: Neznoct]  
Автор Мег ()
Публикувано08.07.99 19:17



Нека да позная - ти си жена, нали?

Тема Отг: Дупл: Отг: Neznocttaza meg [re: Neznoct]  
Автор soft` ()
Публикувано08.07.99 20:36



100% jena daje i da lujesh... tova za zavivkite ne moga da si go pomislia zashtoto imat drugo znachenie za men...az ne iskam da gi usehstam a da gi machkam toest ne sum pasivnata chast ot....

Тема Отг: Neznocttaнови [re: Neznoct]  
Автор Neznoct ()
Публикувано08.07.99 21:57



Az vobste ne cum pacivna.Procto partniorut mi nikoga ne me pita kakvo obitsam,kak obitsam da go pravia...pazbiras li? Vostta pri nego e 'gruboctta'.

Тема Отг: Neznocttaнови [re: Neznoct]  
Автор karry ()
Публикувано08.07.99 22:28



Spored men vsiaka jena triabva da tarsi i da jivee s nejnostta. to si e v prirodata im. niama nishto losho v tova edna jena da tarsi laska i nejnost ot strana na partniora si. spoder men, Nejnost, niama da e losho da kajesh da priatelia si kak iskash da se darji s teb. Razbira se ti si znaesh nai dobre, ot teb zavisi vse pak, ti kakvo mislish?

Тема Дупл: Отг: Neznocttaнови [re: Neznoct]  
Автор Дядо Джо ()
Публикувано09.07.99 00:37



Отново интересна тема ! Нежността ? Дааа това е нещо прекрасно, но е присъщо само за някои хора. Според мене тя преобладава основно в романтичните личности. Жената трябва да бъде нежна! Да, но ако мъжът не отвръща с нещо подобно, та то на нея все някога ще й омръзна. (Може и да греша, но не ми се вярва) Добреее, какво мислите - мъжът трябва ли да бъде нежен? Според мене един мъж ако е нежен то не е задължително да е педераст. Защо хората трябва да го възприемат като такъв. Е все пак не може да бъде нежен със всички. Аз говоря основно и предимно, т.е. изключително за нежност между двойката. Ако дам пример със себе си - получа ли малко нежност и топлина от приятелката си - аз отговарям със същото, дори и повече. Сматам че това е чудесно, защото по този начин ние си доказваме че се обичаме! Ноо..... за съжаление в моментаа ........... съм си един самотен дядка :( За съжаление? Може пък и да не е за съжаление ! Просто чакам подходящото момиче :)

Тема Отг: Дупл: Отг: Neznocttaнови [re: Neznoct]  
Автор ''' ()
Публикувано09.07.99 01:26



И какво, ако някой ден вместо в някой (никой) мъж я намериш в друго момиче? Питам съвсем чистосърдечно, макар че отсега надушвам част от репликите, които ще последват. Щото за някои да си разменяш нежности си е чиста проба "извращение".

Тема Отг: Neznocttaнови [re: Neznoct]  
Автор Neznoct ()
Публикувано09.07.99 15:51



Mai ne me razbraxte dobre,zastoto az ne go kazax kakto triabva.V povetseto clutsai xorata okolo men ne zabeliazvat malkite raboti.Ne obructat vnimanie na tiax.Cpored men docta malko visdat v zenata 'claboctta'.Niakoi pomni li pesenta na Braian Adams? Have you ever really...?Vie take li tsuvstvate zenata?

Тема Дупл: Отг: Neznocttaнови [re: Neznoct]  
Автор ! ()
Публикувано10.07.99 06:03



Я стига глупости! Жената това, мъжът онова. Всички сме homo sapiens и извявките, целящи да ми обяснят, че "мъжете по-често едикакво си", или " жените винаги едищо си" направо ме докарват до лудост. За какви "слабости" ми говориш, бе девойко мила! Да не мислиш, че няма мъже, на които им е писнало всички вечно да очакват от тях да са силни и опора за някого, или пък, че няма жени, на които никога не им хрумва, че са слаби и безпомощни... Лапешка работа!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.