Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 18.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо сме тук?  
Автор Безработен ()
Публикувано02.07.99 13:38



Много ми е интересно какви са причините, да сме в този клуб? Моля, изредете няколко - по-важните! С интерес: Безработен

Тема Отг: Защо сме тук?нови [re: Безработен]  
Автор Гепи ()
Публикувано02.07.99 14:52



Замесвам цигарите в 5 минутните почивки. А и е доста приятно.

Тема Дупл: Отг: Защо сме тук?нови [re: Безработен]  
Автор soft` ()
Публикувано02.07.99 17:09



ami mnogo dobre se chuvstvam kogato vse pak i v neta ima socialni kontakti ne samo bachkane.... discusii mnenia abogativam se vutreshno,,,,

Тема Отг: Защо сме тук?нови [re: Безработен]  
Автор Caleb ()
Публикувано02.07.99 21:54



Забавно е.Можеш да прочетеш много интересни мнения както и уникални простотии.Идеалното място за хора като мен, които нямат време да се задържат в чат, но искат да комуникират с други оплетени в "мрежата".

Тема Дупл: Отг: Защо сме тук?нови [re: Безработен]  
Автор vvv ()
Публикувано03.07.99 00:50



от скука, самота, апатия, надежда нещо да се случи, нещо да се промени. общо взето waiting for the miracle. надявам това да не са истинските причини поради които съм тук.

Тема Отг: Защо сме тук?нови [re: Безработен]  
Автор Фем ()
Публикувано03.07.99 02:44



Покрай уникалните простотии, на които може да се натъкне човек се намират и интересни теми и хора. Обожавам да си поспоря с някого и да търся подходящите доводи. В крайна сметка човек като спори - и на него самия му се "доизбистрят" нещата, пък и му хрумват нови...

Тема Дупл: Отг: Защо сме тук?нови [re: Безработен]  
Автор zoro ()
Публикувано03.07.99 15:46



За да се караме без физически последствия - хи-хи-хи!!! Тук човек може да псува другите на воля, без за това да си изяде заслужения пердах!!!

Тема Отг: Дупл: Отг: Защо сме тук?нови [re: Безработен]  
Автор Правият ()
Публикувано03.07.99 19:28



Прав си,зоро,майка ти да еба!

Тема Отг: Защо сме тук?нови [re: Безработен]  
Автор Bagira ()
Публикувано04.07.99 00:16



Az sam tuk zashtoto moga da si izkazvam mnenieto bez da se pritesniavam ot tova dali choveka nasreshta mi razbira za kakvo stava vapros.Imam svobodata na izra- ziavane koito riadko imam v realnia jivot.Vinagi sam se izraziavala po-dobre pisheiki:)Obicham tazi forma na komunikacia s hora koito ne poznavam i veroiatno nikoga ne shte poznaia.

Тема Дупл: Отг: Защо сме тук?нови [re: Безработен]  
Автор BITCH ()
Публикувано04.07.99 13:50



AZ NAPRIMER V MOMENTA SAM NA RABOTA/NO RABOTA NIAMA/I MI E TUPO. TUK SAM ZA DA NE MISLIA ZA GLUPOSTI I DA MI MINAVA VRE METO. TUK SAM STOTO MI E GOTINO DA SAM TUK!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.