Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 30.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема ПИША КУРСОВА РАБОТА И МИ ТРЯБВАТ МНЕНИЯнови  
Автор канд.СЕКСОЛОГ ()
Публикувано03.06.99 03:13



ВЧЕРА ЕДНА ПОЗНАТА СЕ ОПИТА ДА МЕ УБЕДИ, ЧЕ ПОВЕЧЕТО ЖЕНИ СВЪРШВАЛИ ПО-ЛЕСНО СЪС СЪБРАНИ КРАКА, КОЕТО РЯЗКО ПРОТИВОРЕЧИ НА ЛИЧНИТЕ МИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ И НА ПЪРВИТЕ 10 СТРАНИЦИ ОТ КУРСОВАТА МИ РАБОТА. ПОМАГАЙТЕ С ОТГОВОРИ, ЧЕ МИ Е СПЕШНО. ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!

Тема Отг: ПИША КУРСОВА РАБОТА И МИ ТРЯБВАТ МНЕНИЯнови [re: канд.СЕКСОЛОГ]  
Автор рр ()
Публикувано03.06.99 07:30



Ако съм пийнал малко мастика ще свършат няколко пъти без значение как са им краката.

Тема Отг: ПИША КУРСОВА РАБОТА И МИ ТРЯБВАТ МНЕНИЯнови [re: канд.СЕКСОЛОГ]  
Автор Fata Morgana ()
Публикувано04.06.99 08:22



По време на "убеждаването" краката и събрани ли бяха?

Тема Дупл: Отг: ПИША КУРСОВА РАБОТА И МИ ТРЯБВАТ МНЕНИЯнови [re: канд.СЕКСОЛОГ]  
Автор Half-Life ()
Публикувано04.06.99 12:15



Моето впечатление е следното : Ако Тя е със неестествено широка путка, е съвсем нормално да предпочита да си стиска краката по време на ебане. Аз не съм голям ебач, досега съм бил само със десетина -дванадесет момичета и нямам впечатление накоя да го е предпочитала със затворени крака. Аз например съм затварял краката на момичета на 2 пъти за да пробвам как ще еба по този начин, но и на 2-те им беше безразлично , а на мен - средна хубост. Моето заключение: КОНКРЕТНО НА ТАЗИ ЖЕНА/МОМИЧЕ, поради някакви причини и харесва със стиснати крака! Но това не е широка практика.

Тема Относно "Свършването " [re: канд.СЕКСОЛОГ]  
Автор Half-Life ()
Публикувано04.06.99 12:27



Относно "Свършването ", смятам че като започнеш да им смучеш клиторчето и по специално онова дето прилича на малко пишле(то май беше клитора? ), тогава наистина припадат от свършване.Ама не го хапи (!!!), защото ще я заболи !!!! То не са Викове, то не е мятане в леглото. Ама братче всичко си е експерименти между Вас двамата.Трябва да пробвате много неща за да разберете и двамата на кого какво точно му харесва? Може да ти се види странно, но и аз съм крещял в 2 през нощта от оргазъм ( а не от изпразване !!! ). А съм мъж и живея в блок! Та си зависи и от жената все пак, не само от мъжа!

Тема Отг: ПИША КУРСОВА РАБОТА И МИ ТРЯБВАТ МНЕНИЯнови [re: канд.СЕКСОЛОГ]  
Автор stranichen nabludatel ()
Публикувано04.06.99 14:34



na men sashto sa mi kazvali niakoi zeni, che predpochitat poniakoga krakata da sa im sabrani. povecheto obache go kazvat inache: predpochitat poza legnali po korem i maza otgore, kato negovite kraka sa razkracheni. tova e normalno, kato se ima predvid, che togava vlagalishteto se stesniava i useshtat po-dobre dvizenieto. drugi obichat da im stiskash zadnika dokato go pravish, koeto pak e sashoto. ot druga strana, kogato krakata sa raztvoreni, tova pozvoliava po-dalboko pronikvane i dosta zeni gi zaboliava, ako chlenat e dostatachnio dalag. nai-veroiatno stava duma za lichen izbor v povecheto sluchai v zavisimost ot haraktera i fiziologiata na partniorite

Тема Отг: Относно "Свършването "нови [re: канд.СЕКСОЛОГ]  
Автор Halfita ()
Публикувано04.06.99 17:02



Otnosno "Swarschwaneto" ot Half-Life: Towa e mnogo dobre objasneno, trjabwa da si spezialist, s koeto za sazhalenie ne mogat da se pohwali mnozinstwoto ot mazhete! Brawo!

Тема Отг: ПИША КУРСОВА РАБОТА И МИ ТРЯБВАТ МНЕНИЯнови [re: канд.СЕКСОЛОГ]  
Автор Fuck Off ()
Публикувано17.06.99 15:37



Zavri si ia otzad


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.