Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 18.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Отг: до кучемразнови  
Автор таня ()
Публикувано22.05.99 22:19



Господине,като искаш да убиваш кучетата,защото ти опикават вратата и се облекчават по улиците, сигурно би убил и хората,които правят същото. Хората вършат безкрайно по-големи гадости от кучетата а ти колко си убил? Те се облекчават по улици,градинки, врати те разнасят болести, агресивни са към себеподобните и т.н. Това,че кучетата трябва да се контролират, не значи да тръгнеш с кебапчета по градинките. Това е въпрос,за решаване от местните власти, а тях ти си ги избираш.И понеже няма достатъчен контрол и достъп до тях /а пък и българинът е един данъкоплатец, дето го няма никъде по света/, затова кучетата са ти виновни. То в такава бедна страна /с не-малко богати неданъкоплатци/ какво друго можеш да очакваш - да действат законите на джунглата - с кебапчетата напред. Успокой се, ако не те изяде някое улично или домашно куче, можеш и да доживееш да видиш как постепенно се нормализират нещата. Не ме разбирай грешно! И на мен не ми е приятно да прескачам кучешки изпражнения по улиците/но и човешки/.Също така не ми е приятно да гледам, как хората си изхвърлят безразборно боклуците по улици и градинки, които както не се чистят може с години да се подмятат /опаковки, пластмаси и други такива "неразложими" неща/ . А изпражненията поне доста бързо се разлагат.

Тема Дупл: Отг: до кучемразнови [re: таня]  
Автор emilski ()
Публикувано22.05.99 22:23



Изобщо изказване встрани от въпроса. Като навита латерна!

Тема до Танянови [re: таня]  
Автор Бриджит Бардо ()
Публикувано22.05.99 22:47



Таня, въобще не им обръщай внимание. Те са безнадежден случай! Единственото хубаво нещо е , че могат само да се правят на бабаити, а в действителност са най - обикновени мижитурки! И с твоето мнение се получи така - ти се опитваш да им обясниш друга гледна точка, а те ти викат , че било встрани от темата и че си "латерна"! Идиоти!! Твоя Б.Б.

Тема Отг: до Танянови [re: таня]  
Автор тъп N.1 ()
Публикувано22.05.99 23:30



Драга Таня, Досега хора не са се облекчавали върху вратата ми, така че не се притеснявай. Виж от Бриджит може човек сериозно да се уплаши, ако и прегледаш писанията - направо можеш да поставиш диагноза. Пожела ми аз да се отровя, после близки роднини, после да ми запуши устата, сега кълне и желае смърт за други участници в разговора. И много се зарадва на едно предложение от една друга звезда тук, да се тровят евреи цигани, а после всички по азбичен ред, бррр..., страшно. Разбира се тя сега ще каже че всичко това са майтапи, а тези които не го разбират за без чувство за хумор, Много ти черен хумора бе. Разбира се вие не отговорихте на нито един от въпросите които зададох но нейсе. Това е, аз смятам че който си има куче, трябва да си го стопанисва, гледа, разхожда на каишка и да не го натрапва на всеки срешнат. Тези кучета които не отговарят на горните условия, като най-бърз и ефективен начин трябва да се изтребят, така мисля, а Вие?

Тема Дупл: Отг: до Танянови [re: таня]  
Автор Бриджит Бардо ()
Публикувано23.05.99 00:01



Наистина си ТЪП след като отговаряш, а после извеждаш отговора като самостоятелна тема. Няма да ти оспорвам "палмата" на тъпотата.

Тема Отг: Дупл: Отг: до Танянови [re: таня]  
Автор тъп N.1 ()
Публикувано23.05.99 00:31



Б. Б. ти вече няколко пъти ми каза че съм тъп ама много ТЪП и както виждаш аз се съгласих. Ако имаш да кажеш нещо ДРУГО, моля.

Тема до ТЪПнови [re: таня]  
Автор Бриджит Бардо ()
Публикувано23.05.99 00:40



Не! Повече няма какво да ти кажа! Но се радвам, че признаваш, че си тъп! Работи върху себе си - току виж от ТЪП успееш да станеш най-обикновен посредствен. Но за това най-малко трябва да се научиш да обичаш животните и да не ги противопоставяш на хората. Желая ти успех /но се съмнявам/

Тема до Високоинтилигентната Бриджитнови [re: таня]  
Автор тъп N.1 ()
Публикувано23.05.99 03:14



Предполагам че след като си успяла да ме прецениш като ТЪП, сигурно ти си на доста по високо интелектуално равнище. Не мога да разбера тогава защо изчиташ всичко което пускам тук, все пак това са мисли (при цялата условност на тази дума в моя случай) на един ТЪП, пък и все гледаш да си лепнеш забележително мъдрата рецензия. Игнорирай ме, нали съм ТЪП, чак и с палма, ти си над моето, и на повечето "жалки" участници в дискусията, ниво. Очарователна е грижата, която проявяваш към мен, давайки ми мъдри съвети на в какви насоки да работя за своето усъвършенстване, благодаря ти. А да противопоставям хора и животни не бих могъл, все пак да да манипулира на настроенията не са по силите на един ТЪП.

Тема Отг: до ТЪПнови [re: таня]  
Автор тъп N.1 ()
Публикувано23.05.99 03:26



Бриджит, предполагам че не ме четеш вече но ако все пак си направила този компромис, би ли ми разяснила малко своите напътствени слова, аз ги чета и излиза че за да стана ПОСРЕДСТВЕН, трябва да се науча да обичам животните - цитирам: "....успееш да станеш най-обикновен посредствен. Но за това най-малко трябва да се научиш да обичаш животните..." Дали е вярна и обратната зависимост: ако ОБИЧАШ ЖИВОТНИТЕ то си ПОСРЕДСТВЕН Моля Б.Б. - поясни

Тема до ТЪП - отчаян опит за обяснение!нови [re: таня]  
Автор Бриджит Бардо ()
Публикувано23.05.99 06:19



Е, какво пък, да направим последен опит да обясним на г-н Тъп нещата. Ще се помъча да бъда максимално ясна: 1. По въпроса за "тъпотата" - когато един човек сам си е поставил nickname ТЪП, още повече с №1, още повече , ако има садистични влечения към кучетата, то въпросът/проблемът за неговата тъпота не стои. Похвално е, че той сам се оценява така. Проблем би било, ако аз съм го кръстила ТЪП №1 , а той сам си вика УМНИК №1 - това щеше да е разминаване на позиции. В случая този проблем не стои. 2. По въпроса за "посредствеността" - ако ТЪП №1 успешно асимилира отговор 1, по-леко би разбрал, че "....успееш да станеш най-обикновен посредствен. Но за това най-малко трябва да се научиш да обичаш животните..." се отнася само до него. ОЧЕВАДНО е , че от ниво ТЪП №1 човек?! трудно може да се развие повече от ниво ПОСРЕДСТВЕН №1. Но за това най-малкото трябва да не мрази животните. Така че ,упорствайте г-н ТЪП №1 и може би след 10-20 години ще бъдете възнаграден с повишение до "посредствен". 3. По въпроса за "четенето" - чета всички простотии, които писаха "природозащитници" като emilski и сие. Като се почне с прочулото се вече предложение за "кепабчета със стрихнин". Учудвам се обаче, че те стоят и пишат във форума, а не са на "акция" в градинките. За това най-вероятно са виновни: 3.1. - липсата на средства - ако е това дайте номер на банкова сметка да ви преведа някой и друг лев. Поне ще можете да си хапнете някое и друго кепабченце. 3.2. - говорейки за "трепане, тровене и стреляне на кучета" избивате някакви комплекси. В такъв случай моята роля тук е да Ви терапевтирам и успокоявам. Което също ОЧЕВАДНО правя добре, след като засега насочвате отрицателната си енергия към мен, а не към кучетата. ДРУГИ ВЪПРОСИ?


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.