Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 03.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема до Бриджитнови  
Автор emilski ()
Публикувано23.05.99 09:40



Бриджит, По-долу си писала "охапване". Пише се УХАПВАНЕ. Нещо правописа ти накуцва, май! Хехехе!

Тема диагноза - emilskiнови [re: emilski]  
Автор Бриджит Бардо ()
Публикувано23.05.99 13:39



Абе ,emilski, от теб няма спасение. За няколко часа се отделих от компютъра /за да си разходя кучето в градината/ , а ти си успял да напишеш куп тъпоумия: 1. "Толкова си безсилна, че вече побесня от злоба" - както вече писах, много съм щастлива и спокойна защото мина още един ден, в който садисти като emilski и сие избиват комплекси пред компютъра, а не ходят по градинките да "трепят и тровят". 2. "А що се отнася до "мижитурките", аз познавам много" - радвам се за теб и затова , че се движиш в такива среди. Сред моите познати няма мижитурки. Изключвам, разбира се, гореспоменатите садисти, които имам неудоволствието да познавам задочно. 3. "не освинвай името на жената (Бриджит Бардо) с простотиите си" - тържествено обещавам когато реша да пиша простотии да използвам nick-a emilska. 4. "Според една теория за подсъзнанието (Фройд) най-потайните мисли на човека прозират непрекъснато в темите му на разговор.Според това излиза следното:Аз повдигам проблема за кучетата, защото те наистина са ми ПРОБЛЕМ" - спор няма, проблем са ти, вероятно са подсъзнателно свързани с други твои проблеми / като например раздвояване на съзнанието, защото когато аз пиша персонално до Тъп №1, ти се включваш от негово име /, но за съжаление не съм психиатър. Мога обаче да спонсорирам някои твои посещения при специалист. Хора сме, все пак... А и вероятно си се разорил с купуването на толкова много кебапчета... 5. "Да оставим безпристрастният читател да прецени, кой в действителност има лични проблеми" - е, тук не е нужно човек да е психиатър, за да ти постави диагноза "нарцисизъм", обаче бъди спокоен. Лекува се! А и офертата ми да ти помогна финансово за лечението си остава... 6. "Нещо правописа ти накуцва, май! Хехехе!" - много си ми е добре правописа, но и на най-добрите се случва да направят правописна грешка. Още повече когато трябва да си губят времето да отговарят на тъпоумни писаници. Обещавам да напиша думичката УХАПВАНЕ поне 1000 пъти и да не я бъркам повече. Виж, за това хехехе в края на цитата и за факта, че занимаваш "безпристрастния читател" с подобни безсмислени забележки /още повече като нова тема!! / пак ще трябва да се обърнеш към чичко Доктор. Чудя се обаче защо ли продължавам да се занимавам с такива като теб. Може би защото когато срещна някой "побеснял, безстопанствен emilski" първата ми мисъл е да го нахраня и излекувам, а не да го трепя и тровя.

Тема Отг: диагноза - emilskiнови [re: emilski]  
Автор emilski ()
Публикувано23.05.99 18:31



Хехехе! Абе ти като разхождаш песа си, май много се издигаш интелектуално. 1.Благодаря за офертата за спонсориране. Такава загриженост! Трогнат съм! Засега мисля да не се възползвам. 2.Очевидно е, че се движиш в много издигнати среди, след като сред тях няма мижитурки. Един въпрос: тези среди говорят ли или лаят. 3.Като казах да не освинваш името на Б.Б. нямах предвид да освинваш моето име. 4.Написа ли думичката "Ухапване" с У вече 1000 пъти. Дано помогне! 5.Ако побеснея и стана безстопанствен непременно ще те намеря за да те ухапя. 6.Ако вече не си разбрала, че стана за мезе, значи си много глупава! Аиде дерзай!

Тема диагноза - emilski - 2нови [re: emilski]  
Автор Бриджит Бардо ()
Публикувано23.05.99 19:52



Спокойно човече, сега отново отивам да изведа кучето си и да се възвися интелектуално. На теб обаче не знам какво би ти помогнало да се издигнеш интелектуално - може би , ако гледаш някой филм на ужасите и предложиш някоя нова идея за претворяването му в живота. Давай, ние ще се посмеем после! Не съм глупава, за да разбера кога ме вземат "за мезе" , но в този случай май мезето си ти. Само едно не мога да разбера - как мога да "освиня" nick-a emilski??? Че той може ли да бъде освинен повече, бе??? Само виж всичките свинщини, които си написал досега и ще разбереш /може би/ за какво иде реч...

Тема Евала emilskiнови [re: emilski]  
Автор unknowN ()
Публикувано24.05.99 03:37



Браво ! Шапка ти свалям направо. Напълно съм съгласен с теб. Въпреки, че изказванията ти са съвсем спокойни Б.Б. направо побеснява, и вместо да посочва някакво решение на въпроса, тя само плюе по несъгласните с нейното мнение.

Тема До Б.Б.нови [re: emilski]  
Автор unknowN ()
Публикувано24.05.99 03:48



След като си съгласна да спонсорираш emilski, а пък той неще, защо не употребиш тези средства за твоята кауза ? Не виждаш ли, че ти само плюеш несъгласните с теб, а не предлагаш никакво решение ? И след като срещнеш някой побеснял, безстопанствен помяр, нека след като го нахраниш и излекуваш, си го задръжиш вкъщи щом като толкова много ти харесват и си загрижена за тях. Не на всички са им приятни, когато се разхождат безстопанствени по улицата.

Тема Отг: До Б.Б.нови [re: emilski]  
Автор emilski ()
Публикувано24.05.99 08:58



Бриджит, благодаря за втората диагноза. Това си истинска аванта. Без пари и то не само една диагноза, ами цели две. И не се дразни много моля те! Това поврежда нервите, а при тебе може да се отрази фатално. Приятно помияроразхождане!

Тема Дупл: Отг: До Б.Б.нови [re: emilski]  
Автор Бриджит Бардо ()
Публикувано24.05.99 09:06



Опа, побъркания emilski се събуди. Как спа, откачалко? Колко кучета изби на сън? Сори, ама вече си разходих кучето. А по въпроса за "помияроразхождането" . Не си спомням да съм те канила тебе на разходка - а друг "помияр" наоколо не виждам! Приятно избиване на комплекси!

Тема Отг: до Бриджитнови [re: emilski]  
Автор neap.mastif ()
Публикувано24.05.99 10:20



Скъпа Бриджит малко за отпускане на напрежението.Каква порода ти е кучето и кой са ти любимите породи за растоварване?Какви мерки имаш?Да ли са като на истинската Б.Б. или си фалшива?

Тема До Б.Б. [re: emilski]  
Автор emilski ()
Публикувано24.05.99 10:23



Благодаря спах добре. А ти как спа? Може би избиваше хора на сън, а? На обидите ти няма да отговарям, просто защото си ми МНОГО под нивото. Просто ми е кеф да те дразня. Хе хе хе!!! И спокойно, почеши коня (кучето си)! Гледай да не се задавиш от злоба!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.