Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 24.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема Отг: до Бриджит Бардонови  
Автор таня ()
Публикувано22.05.99 23:16



Това са хора без работа и с комплекси. Тази агресивност към кучетата е породена от страх и омраза. Като не могат да си решат личните проблеми, те насочват своята агресия към кучетата.Представят се за някакви стерилни човечета, които се разхождат по улиците и от всички боклуци по тях им пречат само кучешките изпражнения. Не си задават въпроса защо толкова много хора обичат кучетата и се грижат за тях и кучетата не им пречат. Наистина не си струва да се говори с такива хора. А и не мога да разбера, защо са в Интернет, а не по градинките по това време?

Тема Дупл: Отг: до Бриджит Бардонови [re: таня]  
Автор Бриджит Бардо ()
Публикувано22.05.99 23:18



Абсолютно съм съгласен с теб! И ми е много приятно да видя, че в този форум има поне един нормален човек :-)) С поздрави!!

Тема пак до Танянови [re: таня]  
Автор тъп N.1 ()
Публикувано23.05.99 00:19



Уважаема Таня, В това което си написала, изказваш няколко мнения или предположения които частично засягат и моята скромна личност. Би ли ми обяснила по подробно как си достигнала до тези идеи: >1."Това са хора без работа и с комплекси." На какво почива това твое твърдение? За съжаление то не е вярно, казвам за съжаление, защото бих искал да чета тук смислени и рационални неща. >2."Тази агресивност към кучетата е породена от страх и омраза." Аз смятам че агресивността е от кучетата към хората. Ако имаш предвид нещо на подсъзнателно ниво, обясни. >3."Като не могат да си решат личните проблеми, те насочват своята агресия към кучетата." По принцип всички имат лични проблеми и не е възможно да се достигне ниво на което някой да каже - решил съм си всички проблеми. Тези проблеми са свързани обикновенно с грижа за тези които са около нас, здраве, свободно време, приятели и т.н., не виждам връзката с кучетата. >4."Представят се за някакви стерилни човечета, които се разхождат по улиците и от всички боклуци по тях им пречат само кучешките изпражнения." Аз - стерилен???, човече???, Таня, пречат ми всички боклуци лайната са част от това което ми пречи, бих искал да няма боклуци и лайна. >5."Не си задават въпроса защо толкова много хора обичат кучетата и се грижат за тях и кучетата не им пречат." Непрекъснато си задавам този въпрос. Проблемът е с тези кучета за които никои не се грижи, не обича и те са подивели, скитайки из града. Според мен отговорът е че повечето хора биха искали градът да се прочисти от безстопансвени кучета, но поради инертност, биха искали някой друг да им свърши работата. Ако Б.Б. е типичен представител на хората обичащи кучета, тези хора имат моето НЕУВАЖЕНИЕ. >6." Наистина не си струва да се говори с такива хора." Виж тук си съвсем права, всеки може да реши с кого да говори и с кого не. Все пак има известно противоречие между думи и дела, защото виждам че си ми задала въпрос. >7. "А и не мога да разбера, защо са в Интернет, а не по градинките по това време?" Пак същият синдром на Б.Б, да се изчисти мрежата от мен. Накрая, Таня, няколко въпроса: 1. На колко години си? 2. За колко човека се грижиш, в смисъл са зависими от теб за грижа, прехрана дом и т.н.? 3. Например миналата година на колко възлиза годишният ти Данък Общ Доход, като пряк измерител за личен принос към обществото? 4. Не е ли по добре все пак повече да се замисляш преди да раздадеш оценки за напълно непознати хора? 5. Как смяташ че трябва да се реши въпроса с кучетата, има ли такъв въпрос? И ще си позволя един съвет: Недай да мразиш, омразата изяжда човешката душа.

Тема Браво!нови [re: таня]  
Автор emilski ()
Публикувано23.05.99 09:37



Таня и Бриджит, Тъп е много прав. Интересно, защо когато говорим рационално по един наболял въпрос, винаги искача някой истеричен природозащитник и размахва томахавката на личните проблеми. Според една теория за подсъзнанието (Фройд) най-потайните мисли на човека прозират непрекъснато в темите му на разговор. Според това излиза следното: Аз повдигам проблема за кучетата, защото те наистина са ми ПРОБЛЕМ. Ти (вие) непрекъснато вадите картата на "личните проблеми", "стерилните човечета" и т.н. Да оставим безпристрастният читател да прецени, кой в действителност има лични проблеми. Освен това и мен ме интересува, Таня, с каква точно общественополезна дейност се занимаваш, колко деца имаш, плащаш ли данъци. Все пак тази страна не съществува само заради градинките и вашите кучета. е?

Тема Евала на emilski и тъп N.1нови [re: таня]  
Автор unknowN ()
Публикувано24.05.99 03:14



Напълно съм съгласен с казаното от emilski и тъп N.1. Изказвания с нормален тон и нямащи нищо общо със злобата на Б.Б. и компания. Заливам се от смях като чета писанията на Б.Б. и компания. И ако Таня прочете това, да я попитам какво иска да каже със: "А и не мога да разбера, защо са в Интернет, а не по градинките по това време?". Това като покана за действие ли трябва да е ? И още един въпрос до Б.Б. и компания: След като сте толкова много загрижени за тези помяри, защо не си ги приберете по къщите, че да непречат на тези които не са им приятни ? Дори и да ги кастрират аз пак не съм съгласен да се разхождат по улиците.

Тема Отг: Евала на emilski и тъп N.1 [re: таня]  
Автор emilski ()
Публикувано24.05.99 09:00



Те като са кастрирани, пак ще си имат зъбки. Даже могат да се озлобят още повече. За пример виж Бриджит Бардо!-)))

Тема Дупл: Отг: Евала на emilski и тъп N.1нови [re: таня]  
Автор *(^*()^&*() ()
Публикувано25.05.99 00:34



taka e mamka mu


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.