Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 18.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ЖЕНИнови  
Автор dino ()
Публикувано16.05.99 23:06



Това днес жени ли са? Те всички си търсят някаква изгода. И ако я отгатна може и да спечеля нещо а може и да не спечеля. Някой вече си мислят: я пък тоя писимист. Да ама в това разпадащо се общество където има такова голямо деление не само на класи а и на стремеж към запада или изтока. Погледнете ги само каква музика слушат! Едните слушат чалга. Това са жените с ориенталска ориентация, а другите слушат западната "буклоджииска" музика защото какво по голямо удоволствие за тях от това да се дрогират и след това да правят секс и то свободно! Да ама нали същите тези жени са бъдещите наши съпруги които един ден ще трябва да отглеждат нашите деца! Е какво възпитание и какъв пример ще им дадем ние които търсим първичното? Не че съм открил все още моята жена но имам голямо желание за това. Вярно все още не съм имал жена в буквалния смисъл на думата но какъв е смисъла да "наеба" някоя и тя да ми падне на колене за това че съм и показал истинскси секс? Когато загубих баща си на 17 години се зарекох че преди да стана на осемнадесет няма да лягам с жена. Уви и сега все още губя желание да спя с "някоя". Някой ще кажат я я виж пък тази консерва! хи хи хи не аз съм дори либерален та нали още от едно време е трябвало по някъкъв начин да се продължава рода. А сега нашият имам предвид българският род изобщо се губи. Да сте забелязвали скоро бременна жена да се разхожда? аз лично много рядко срещам такива ако изобщо срещна!Ами я погледнете днешните учинички. Накъдето и да се обърнеш на запад няма такава свободия по училищата. а на изток има и то защото не са приживяли сексуалната революция. Да ама на запад това са го минали отдавна. Защо не се поучаваме от тяхните грешки? Дори Чърчил е казал Че демокрацията не е най-доброто нещо но няма нищо по добро измислено от нея. В края на краищата не мога да си обясня защо и по точно няма кой да ми обясни защо жените ме отбягват. Не че съм грозен! Напротив дори се имам за много готин. Но четох някъде в един роман на Балзак, че жените не обичат умните мъже. Още повече че умните мъже обикновенно имат по грозни жени докато по тъпите мъже напротив имат прекалено хубави жени. И това е житейско правило което много ме дразни. Защо трябва да е така! Я погледнете на запад вече са изживяли всичко и сега се чудят какво ново да измислят. Влагат пари в лечение на животни а ние тук още хората не можем да ликуваме. И защо по дяволите всички наши жени са курви? Не е така ли? Та я минете по главната на някой голям град като пловдив или софия или Бургас.... е какво може да ви се изкриви връта от гледане всички са с кой от кой по голям минижуп за да покажат че имат крака. Защо се питам аз? Та след като станат съпруги да могат да баламосват мъжете си и да спят с най-добрите им приятели? И всЕ пак не ги разбирам а и те мен! кога ли ще мога да ги разбера? Вече станах на 22 на 33 можеби едва ли какво толкова ще се промени след 10 - 20 години? Така говорех преди 5-6 години и продължавам така да си говоря. Може би защото нямам баща да ми обясни някой неща а може би е нещо друго. А вие как мислите? Греша ли някъде или мислите ми са насочени в правилна посока? Изобщо пълен отврат са нашите жени макар че се срещат и изключения нали? Винаги всяко правило си има изключение! И въпреки всичко те не ми обръщат внимание колкото и да си мисля че съм интелегентен и красив...

Тема Отг: ЖЕНИнови [re: dino]  
Автор Арчи ()
Публикувано17.05.99 11:17



...Проблемът, за който говориш Дино, се нуждае от консултация със квалифицирани специалисти- психолог и сексолог. Приеми съвета ми най-приятелски, не искам да те обидя, а напротив - да ти помогна. Защото подобен род проблеми имат способността да се задълбочават и разширяват, а това рефлектира и върху останалото ти поведение. Според мен това е обяснението, че жените странят от един `готин и интелигентен младеж` като теб. По принцип за всеки влак си има пътници и всичко е въпрос на личен избор... ...Също така мисля, че на тая възраст е крайно време да разграничиш двете страни на проблема- психологическия при общуването и сексуалния (от неизвестното). Вземи и посети някой публичен дом, където красиви момичета ще ти помогнат за втората задачка. Евтино и дискретно...След това ще знаеш какво да очакваш и искаш от бъдещите си партньорки и решението на първата задача ще бъде по-лесно... ...Ааааа, да! Не съм съгласен с мнението ти за българските жени- много са ни хубави, мили и добри. А след бракуването обикновено у тях настъпва сериозна промяна (към още по добро ...хих...). Стават доста добри майки и сравнително верни съпруги, така че не се коси... ...Горе главата, и умната! .....((-9)..

Тема Отг: ЖЕНИнови [re: dino]  
Автор Jimy C. ()
Публикувано17.05.99 13:30



Здравей dino, Доста неща ми минаха през главата докато четях мнението ти...наистина доста, най-различни и доста назад във времето разпростиращи се. Не съм много съгласен със Арчи - проблема ти наистина може да стане и за психолог (не мисля че и за сексолог), но сега за сега, положението ти ми се струва не чак толкова опасно (при положение че доколкото разбрах си на около 22, нали). Ето, аз например, за първи път "бях с жена" (това е разбира се евфемизъм ,нали се досещаш :-) малко преди да навърша 21 (съвсем като по благоприличните американски стандарти за пълнолетие). Повечето мои познати (мъже), доколкото знам - дори и по-късно. И това, че не са прибегнали за "първия" път до платени услуги го намирам за по-скоро положително отколкото за белег на старомоден консерватизъм или обикновена "задръстеност". Така, че не се отчайвай - не възрастта е най-важното (макар, че вярно , не се осланяй прекалено и на това). Дали наистина си интелигентен и красив не е чак толкова важно (едно че е трудно да се провери, друго,че това е доста относително) в решаването на проблема ти. Може и да има нещо вярно, че умните мъже( и пак повтарям, това е доста трудно установимо и доста широко като значения понятие) по-трудно си намират жениq а и като ги намерят те не са измежду най-красивите. Проблема обаче не е в жените , а в самите подвъпросни мъже - в техните високи, а много често и идеалистични и неадекватни критерии при избора им. Помисли си още веднъж какво точно търсиш и без кое наистина неможеш? И най-важното - продължавай да търсиш, с настървение дори - по-добре да станеш смешен в собствените си очи отколкото да се самосъжаляваш. По-добре да съжаляваш за нещо което си направил, а не е трябвало, отколкото за куп неща които е трябвало , но си се въздържал да направиш поради........(винаги и за всичко можеш да си измислиш оправдание и обяснение, но от това няма да ти стане по-добре). Като съвет - това за сега... По-конкретно няма смисъл, струва ми се. А за БГ момичетата ми се струва ,че донякъде си прав. Една прекалено голяма част от тях имат излъчването на "курви", но твърде малка част от тях са наистина такива. А защо това амплоа, този вид изглеждане им харесва е вече друг въпрос. Ориенталщината е един от сериозните отговори, но не е единствения. Относно "боклукчийската" западна музика не те разбирам, да не кажа, че и изобщо не си прав. Когато модерността е наистина стил на живот и мироглед, а не само външно подражателство и въпрос на мода - какво лошо има в това. За освободеността в сексуалните отношения (която и на мен не винаги ми се е харесвала) - като всичко модерно тя също е с две страни на медала и ако успееш да я приемеш (тази двустранност) може и да я разбереш и оцениш (може и в обратната последователност ;-). Борбата е точно между ориенталщина (патриархалност) и модерност - трудно е да се задържиш някъде между тях! А и дали си заслужава? С най-добри чувства Jimy C.

Тема Дупл: Отг: ЖЕНИнови [re: dino]  
Автор blaga ()
Публикувано20.05.99 16:41



Не мога да се въздържа да не се намеся в този мъжки разговор на женска тема. Очевидно, с една написана страничка, темата "Жени" не може да се изчерпи. Аз, като една от представителките на нежния пол мога горещо да подкрепя мнението на Jimy C. Дали мъжете са доволни или не от нас- от нашите мини поли, предизвикателно държане, високи изисквания, още по-високо самочувствие и т.н.- не е важно. Те са ни накарали да бъдем такива каквито сме. Те не могат без нас, а слава богу и ние не можем без тях. Така бог (или който и да е) e устроил света. Освен това хората-както мъжете, така и жените са много различни по характер. Желая на dino късмет да намери своята половинка в живота-не е задължително да успее от първия път. А междувременно, докато я търси, може да наблегне на правописа и граматиката, защото какъв баща ще бъде и какъв пример ще дава на децата си, с тези неграмотни правопис и пунктуация. Чао,успех

Тема Отг: Дупл: Отг: ЖЕНИнови [re: dino]  
Автор dino ()
Публикувано21.05.99 00:04



Е, тук вече се обидих, защото как мога да мисля за пунктуация и правопис като разполагах с малко време да пиша и освен това дясната ми ръка е с гипс... Но в общи линии си права защото точно в момента наблягам именно на пунктуацията и правописа :) Все пак не е лесно да влезеш в университет нали?

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: ЖЕНИнови [re: dino]  
Автор Prepatil ()
Публикувано21.05.99 00:45



BG jeni iamt problemi s pretenciete. Dokato na mqjete ni lichi, che sme si orientalci, koito samo razduwat i nisto swesno ne mogat, jenite se pobqrkwat ot prestuwki. Tezi koito se prawjat na otworeni ne mogat da se chukat, tezi koito se prawjat na swesni sa pqlni kqrwi, tezi koito sa naj-besdarni iskat da se ojenjat za Bill Gates i Al Kapone ednowremenno. Wsqstnost wsichki iskat, a ne se wijdat na kakwo prilichat. Zapadnite jeni pone sa po-otkriti. Zapoznaj se s njakoja germanka ili amerikanka i tja pone ste ti kaje otkrito kakqw tip otnoshenija da ochakwash ot neja. A ako zawqrjesh seriosna wrqzka pone ste e blagodarna za usilijata koito polagash za da ja podqrjash. Ne kato naste bokluci, koito se zabawljawat da plujat zad kqrba na prijatelja - mqja si. E trjabwa da spomena, che izkljuchenija ima - no maj te samo potwqrjdawat prawiloto. Dano da ne sqm praw. Ajde sqs zdrawe i na towa maj mu wikat jiwot.

Тема Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: ЖЕНИнови [re: dino]  
Автор Bagira ()
Публикувано21.05.99 22:31



Prepatil tova e bezkraino kraino tvardenie.Ne znam ot kogo i kakvo tolkova si prepatil ama ne mojesh ot edinichnoto da sadish i da pravish takiva generalni zakluchenia.Kakvoto tarsish takova namirash.Ne mislish li?

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: ЖЕНИнови [re: dino]  
Автор Prepatil ()
Публикувано21.05.99 22:48



Priwet Bagira, Izwinjawam sqm ako sqm zasegnal njakogo i sqm sqglasen, che e krajno mnenie - no probleme s tqrseneto e, che w BG tqrsish edno, a se okaswa, che si nameril drugo. Stranno zasto dosta BG mqje sa minali prez podobni patila. Da ne sme stanata na slepcite - ta wse da ne ni wqrwi w tqrseneto :)

Тема Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: ЖЕНИнови [re: dino]  
Автор lari ()
Публикувано21.05.99 23:35



Момчета не се косете толко много времето лекува всички рани.Помнете че хубавите неща стават случайно и то тогава когато човек очаква най-малко.Искайте от живота умерено и той ще ви поднесе това което очаквате.Аз съм на 28г. и имам още много да научавам.Важното е човек да се "оглежда".Много мъже цитират Наполеон "Всички жени са курви с исключение на майка ми и сестра ми, но да не забравяме че и те са жени".Когато исках да си "отмъстя" на някоя жена и аэ споделях това мнение и се напивах.Но приятели скоро разбрах че това е слабост.Трябва да сме над тези неща.Обвиним ли жените значи се предаваме.Който търси намира и всеки майстор си намира "майстора".Всеки в свойто мнение има по нещо вярно неискам да поучавам никой,апросто споделям.Чао.

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: ЖЕНИнови [re: dino]  
Автор Jimy C. ()
Публикувано22.05.99 12:17



......... и така е както казваш Лари ... уви, така е ... хубавите неща стават случайно, не траят дълго, но дълго се помнят.....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.