Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 27.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема долу кучетата, градът е за хоранови  
Автор кучемраз ()
Публикувано17.05.99 23:11



Момчета и момичета, тая работа не ще молитва а мотика. Щом като няма кой друг, трябва явно ние да вземем нещата в ръце. Един вариан върху който съм мислил е да си купя торба отрова от селскостопанската аптека в Дървеница при последната спирка на трамваите - има стрихнин, ама го дават с документи (а срещу подарък ще трябва да опитам), има и доста други отрови. После купувам и 50-60 кебапчета и някоя вечер към 23 - 24 часа устройвам угощение на кварталната популация. Трябва да се работи с ръкавици и да се внимава да не би кварталният пияница да минава наблизо, да няма странични ефекти. Мен пари за тая работа не ми е жал да дам, не съм от най бедните. Защото кво става сега, ние си викаме а Бриджит Бардо развява байряка и си мисли те си приказват, а кученцата - чукане, размножаване, чукане, размножаване. Чакай како, нещата трябва да се обърнат - тровене, стреляне, трепане, а ти Б.Б. да пишеш жалейки тук, а аз тогава да ти обясня къде да кендзат кученцата.

Тема до кучемразнови [re: кучемраз]  
Автор Бриджит Бардо ()
Публикувано17.05.99 23:17



Що не вземеш да отровиш майка си бе тъпанар!!!

Тема Отг: долу кучетата, градът е за хоранови [re: кучемраз]  
Автор edin deto mu e pisnalo ()
Публикувано18.05.99 00:54



Момчета и момичета, Ако наистина искате в София по улиците да няма бездомни кучета, а тези който са със стопанин да си стоят на каишка, то трябва да се обмисли подяща стратегия за деиствие, да се прецнят наличните ресурси, пари и хора и да се действа по няколко направления едновременно. Какви са изходните условия: 1. Няма нужда да се полемизира със т.нар. “защитници на кучешките права”, с тях е спорено достатъчно и е ясно че не може да се постигне разбирателство, те си знаят своето. Вижте го този дето отглеждал 3 питбула, ами то какво да говориш с него, играели си с децата, интересно какво мислят майките на тези деца за натрапената компания. А пък Бриджит Бардо смята че тровенето на бездомни кучета и тровенето на собсвената ти майка са две еквивалвентни неща, какво да говорим повече. Разбирателство НЯМА да се постигне. 2. Има градска управа, която с бездействието си задълбочава проблема. Дали е синя, корумпирана, червена, пембена, няма какво да се дискутира, ясното е че проблема не се решава. Едни казват че имало злоупотреби други казват че не било така. Нас това не ни интересува, ние искаме да няма кучета и лайна по улиците. Какво може и трябва да се направи: 1. Да се предприемат обмислени, решителни, твърди ДЕЙСТВИЯ, които да имат за цел ескалирането на проблема и поставянато му за непосредствено решаване пред обществото. Нещо (колкото и смешно да звучи), като Априлското Въстание, не решило проблема но го поставило остро на дневен ред. 2. Провежда се “брейнсторминг”, сесия (може и по интернет), където всеки да изложи и да защити една своя идея какви действия да се предприемат които да ни приближат до РЕШАВАНЕТО НА ВЪПРОСА. А въпросът е кучета и лайна по улиците, въпросът не е възпитанието на Б.Б. 3. При обмислянето на тактика основен критерии трябва да бъде price/performance – т. е. безсмислено е да се правят такива неща от които ефекта ще е незабележим или никакъв, например да се пишат молби и прошения. Какви да са действията: 1. Набелязване на подходящ обект за действие. Например известна софииска градинка, завладяна от помияри и от безсъвестни собственици на кучета, които ги пускат без каишка и ги изсират тук там. 2. През нощта най-добре около 3:30 на разсъмване, доброволци разпространяват кебапчета пълни със стрихнин сред местните бездомни кучета. Да се внимава, евентуално кебапчетата да се дават само в устата ка кучето. През това време други доброволци разлепят или забождат с кабърчета надписи по дърветата с някакък приблизителен текст: “Пазете се от отровата, Тази градинка е зона свободна от разпасали се кучета.”. Отрова по земята обаче не бива да се оставя. На сутринта обществеността намира изтровените кучета, а всички кучкари заедно с любимците си минават по съседният тротоат “Страх лозе пази”. Идва телевизия, идва Амадеус Кръстев и други такива тъпанари, ще пошумят ще пошумят и ще си идат. Важното е градинката да се запази като свободна зона, дали ще се повтаря акцията или само ще се слагат нови бележки по видими места, ще се преценява. Важно е и да се вдигне шум. 3. Това може да се повтори и на други места. Една от причините да го пиша това нещо е че едно такова действие може да се извърши и от сам човек. Така шанса за издънки е по малък. Последствията: 1. Смятам че едно такова действие ще притисне силно общинските власти да предприемат нещо най-сетне. 2. Ще даде пример как се решава по същество проблемът и ще окуражи и други хора на които им е писнало, да действат.

Тема ега ти дебилите...нови [re: кучемраз]  
Автор Бриджит Бардо ()
Публикувано18.05.99 01:26



Най - добре е ти да изядеш кебапчето със стрихнин, тъпанар нещастен. Вероятно като малък си късал краката на мухите, а сега ти се иска нещо по-голямо. Че и тактика замислил. Най-добре е интернета да се изчисти от такива лайна като теб... Смотаняк!

Тема Отг: ега ти дебилите...нови [re: кучемраз]  
Автор edin deto mu e pisnalo ()
Публикувано18.05.99 01:42



Бриджит, Бриджит, кой съм аз и коя си ти?!? Аз съм един дето предлага рационални средства да се освободи града от тая напаст както са ВСИЧКИ европейски столици. За теб не съм казал една лоша дума. Коя си ти? Една дето предлага първо да отровя майка си, после употребява по мой адрес едни думи дето ги няма в учебниците, предлага ми да се отровя и освен това страстно желае да запуши устите на несподелящите нейното мнение. Туй му викат цензура моето момиче... Та кой съм аз и коя ти... нека четящия това да прецени. Всъщност точно подобна реакция очаквах и от теб и от подобните ти. Давай, само така...

Тема втори отговорнови [re: кучемраз]  
Автор edin deto mu e pisnalo ()
Публикувано18.05.99 02:08



Бриджит, само интернета ли е добре да се изчисти от такива лайна като мен. Погледни по мащабно! Не е ли по добре от такива като мен въобще да се изчисти света! Да останат само кученца, кученца, кученца, и техните АРОМАТИЧНИ, а може би и ВКУСНИ... Ти какви крака си късала като малка, а Бриджит?

Тема Я, тоя бил и ироничен...нови [re: кучемраз]  
Автор Бриджит Бардо ()
Публикувано18.05.99 03:10



Ти да си чувал в НЯКОЯ европейска столица проблемът с кучетата да се е решил по твоя начин - тровене, стреляне, трепане??? Е, май имаше нещо такова преди доста години, но не бяха хора и кучета, а Хитлер и евреи... А аз крачета не съм късала, защото обичам животните. А ти я си помисли дали не ти пречат и пенсионерите. Щото те също се нароиха много. А и как налитат на кебапчета...

Тема Отг: Я, тоя бил и ироничен...нови [re: кучемраз]  
Автор emilski ()
Публикувано18.05.99 08:17



А бе Бриджит, като ти чета простотиите, стигам до извода, че имаш сериозен психичен проблем. Разбира се, че трябва да се разкарат бездомните кучета. А собствениците на домашни трябва да се смажат с данъци, щото това Бриджит си е перверзия, и ти си го знаеш. Ама защо ние да търпим простотиите на хора като теб. Твърдо подкрепям всички останали и много внимавай с обидите!!!

Тема Дупл: Отг: Я, тоя бил и ироничен...нови [re: кучемраз]  
Автор ZASHTITNIK ()
Публикувано18.05.99 09:37



Emilski, ti si mnogo tejak sluchai! Ot dosta vreme cheta kakvi gi pichech po razni temi i moga da ti kaja samo moite saboleznovanija,psihichnijat problem ste ti i drugite sadisti,koito podkrepjash.

Тема До защитника, дето защитава себе си!нови [re: кучемраз]  
Автор emilski ()
Публикувано18.05.99 19:02



Абе защитник, от такива като тебе анонимни защитници сме се осрали така. Пази боже сляпо да прогледа! Това мога да кажа. Вие не сте за демокрация, вас трябва някой да ви вкарва непрекъснато в релсите, иначе осирате всичко (Internet включително).


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.