Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Смъртта - що е то?нови  
Автор Nik ()
Публикувано07.04.99 00:48



С едно изречение: Можете ли да опишете лично вашата представа за смъртта? Очаквам отговорите ви!(Ако искате да напишете нещо, по-добре го направете преди да четете за другите.)

Тема Отг: Смъртта - що е то?нови [re: Nik]  
Автор nataly ()
Публикувано07.04.99 02:16



a za tebe k'vo e ?!Za mene e pochivka predi drug jivot ili neshto podobno ama ne moga da go obyasnya. A stah li vi e ot smxrtta?

Тема Дупл: Отг: Смъртта - що е то?нови [re: Nik]  
Автор Ganja_man ()
Публикувано07.04.99 03:55



Mi cherna dupka, nishto praznota. Nema bong nema joint -nishto, dori skapana votka nema koi da ti sipe!!! Dokato ednin den pak ne se pruknesh na belia svet samo che kato nekuf drug tip.... :)))) Az shte sem sigurno uchitel po filosofia ..... ami vii bre ? @:))))) bye

Тема Отг: Смъртта - що е то?нови [re: Nik]  
Автор 1 жив ()
Публикувано07.04.99 16:04



смъртта? понякога си представям смъртта като персона, изглеждаща като мъж - гъвкав, чернокос, черноок, с много бели зъби. С чисти ръце с добре оформени нокти и без косми по обратната на дланта страна. Ръце на някой, който не се е занимавал никога с оран и копан. Мъж с чисти, нови черни дрехи с малки златни, сребърни или червени аксесоари. Ароматът, който излъчва той е нещо средно между дъха на пресен сняг и напечена от слънцето туфа пролетни глухарчета, още неразцъфнали съвсем, ако разбираш какво искам да кажа. Обувките му са меки и леки и стъпва елегантно както всичко, което прави. Всичките му движения, искам да кажа. Той е любезен, но не многословен и внушава чувство на непоколебима неизменност. Успокоява и утешава. Знае всичко и може всичко. Не че това има някакво значение. Смъртта не разрушава, само ни прави невидими... Друг път си представям смъртта като нещо, което никой не може да си представи. Прочее, наскоро прочетох някъде прозрението на някой си, който работи гробар - що е животът? Според него животът е болест, предавана по полов път с неизменно летален край. Смъртта, обаче, не е обратното?????

Тема Дупл: Отг: Смъртта - що е то?нови [re: Nik]  
Автор Фауст ()
Публикувано07.04.99 16:16



1 жив, Много хубави писания. Наистина. Като четях ми се прииска да се запозная със Смъртта. Пу-пу... Що не написа това за половия път по-рано! Сега сигурно вече съм заразен... Всъщност искам да мисля, че няма смърт. Сиреч - не ми се мре!

Тема Отг: Смъртта - що е то?нови [re: Nik]  
Автор милитарист ()
Публикувано07.04.99 20:40



Смърт - прекратяване жизнените функции на биологична система

Тема Nik!!нови [re: Nik]  
Автор Kaiser Soze ()
Публикувано08.04.99 20:59



Smyrtta e absolyutniya ekvivalent na vremeto predi da si se rodil! Pomisli si!Pukashe li ti za neshto ,predi da se beshe rodil? Sled kato udarish kofata,shte e syshtoto.Nyama da ti puka za nishto, i ot nishto. Kakto vremeto e samo kysche ot vechnostta,taka i choveshkiya zhivot e samo vremenno raztrojstvo v bozhestvennata spokojnost na Kosmosa. Kaiser Soze

Тема 1 zhivнови [re: Nik]  
Автор Kaiser Soze ()
Публикувано08.04.99 21:43



Otnovo prochetoh napisanoto ot Vashata ryka! Otlichno podbrani dumi i alyuzij! No ne mislite li,che malko granichi na homoseksualnost? Osobeno pyrvite nyakolko reda,kydeto mnogo yasno vizhdame v chii rytse Vie bihte otdali sebe si/imam predvid zhivota si/ Ne znam pri Vas kak e,no tuk vsichki tezi super,super-bezuprechno oblecheni i bezgreshno manierni myzhe sa...pederasi. Ne me razbirajte pogreshno.Lichno -nyamam nishto protiv nachina, po kojto Vie vizhdate smyrtta,pyk i iziskva vreme i usiliya da v-niknesh i anal-izirash misli,koito p-r-o-n-i-k-v-a-t- tolkova navytre v choveshkite dylbini. Razbirate li me.... Az bih se pritesnil malko,ako na kraya na pytya mi,v tunela kym edi kyde si ,nasreshta mi se zadade tozi pich s nadyrven chlen!Opredeleno bih se pritesnil! Bih predpochel smyrtta da e zhena,za da moga malko da poflirtuvam s neya, i toku vizh, sym ya.....preebal! Razbirate li me...... Kaiser Soze undead,for now!

Тема Отг: Смъртта е хубаво нещонови [re: Nik]  
Автор hubavko ()
Публикувано11.04.99 04:36



Не искам да имам каквато и да престава за смърта защото знам, че един ден ще умра и този ден ще бъде единственото хубаво нещо,което някога ми се е случвало.Чакам с нетърпение този ден и знам,че той ще дойде тогава,когато аз реша.Дори вече си мисля,че ми е време,но знае ли човек?И все пак:умри млад,за да бъдеш красив труп.

Тема Отг: Дупл: Отг: Смъртта - що е то?нови [re: Nik]  
Автор THC ()
Публикувано11.04.99 04:39



xa-xa-xa


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.