Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема С Бездомните псета в НАТО - ха ха ханови  
Автор Diado Joe ()
Публикувано24.03.99 08:59



Браво на Всички Вас с изключение на моя адаш! Според мене напълно сте прави за проблема с кучетата! Как може една столица на държава която уж иска да я приемат къде ли не да бъде една кучешка столица. Мамка му, на където и да се обърнеш само псета. То вечер като се прибираш да те е страх да минеш бе :о(. То не са едно - две, а по 10-12 накуп, то това не се търпи. Я кажете в коя друга Европейска столица е такова безобразие. Трябва нещо да се направи!

Тема Отг: С Бездомните псета в НАТО - ха ха ханови [re: Diado Joe]  
Автор Joe ()
Публикувано24.03.99 10:34



Много адаши се навъдихте бе!!! И друга тема освен за помияри си нямаме. Пълна липса на фантазия... Е, кучета ни яли............

Тема Дупл: Отг: С Бездомните псета в НАТО - ха ха ханови [re: Diado Joe]  
Автор Въоржаващ се селянин ()
Публикувано24.03.99 13:22



Всички Joe-вци са прави според мен. Действително кучетата не са ни главният проблем, ама защо трябва да го търпим да става все по-голям и все по-опасен. Който толкова обича кучетата - да си ги вземе в къщи, а не да тероризира децата ми, жената ми, тъщата ми и т.н. с фалшивото си природозащитничество, хранейки със сладостно и жертвоготовно умиление глутницата кучета до кофите с боклук. Такова чудо досега не е било ! Не ни стигат останалите проблеми, та и този ! А както каза един дядо /друг Diado/ по телевизията "Ако един кмет не може да отърве гражданите си от кучетата защо е кмет". Все пак, как така по света го решават този проблем, а ние сме зациклили ? Да вземем да се въоражаваме ли, що ли?

Тема Дупл: Отг: С Бездомните псета в НАТО - ха ха ханови [re: Diado Joe]  
Автор emilski ()
Публикувано24.03.99 18:06



Znaete li kakwo. Wseki ot nas trjabwa da wzeme po edna tojaga i da widim dali shte ima kuckari i pseta! A na sledwashtite izbori da si izberem kmet, kojto da si wyrshi rabotata. Zashtoto tozi maj samo se hili!

Тема Отг: Дупл: Отг: С Бездомните псета в НАТО - ха ханови [re: Diado Joe]  
Автор ххххххххх ()
Публикувано26.03.99 00:57



Бездомните псета освен всичко което ви скимне са и средство за печелене на пари.Жалостивите леят сълзи а прагматичните печелят.Има тук в Русе едни ветеринари от т.нар. клиника Рабит които уж се грижат за животните ,прибират си паричките и после ги пускат да си мрът спокойно от инфекции в р-т на труда им или да си раждат нищо че са кастрирани.По добре ще е да ги евтаназират да не се мъчат ама не смеят,защото доходите им ще си останат само от това.

Тема Отг: Дупл: Отг: С Бездомните псета в НАТО - ха ханови [re: Diado Joe]  
Автор picha ()
Публикувано26.03.99 19:33



emilski koi kmet ne ti haresva, be? mirishe mi na cherveno - ya kazhi s chervenite li si?

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: С Бездомните псета в НАТО -нови [re: Diado Joe]  
Автор emilski ()
Публикувано27.03.99 18:56



ne be az sym biwsh sin! Ama mnogo biwsh. A na mene mi mirishe na pari i dalaweri!

Тема Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: С Бездомните псета в НАнови [re: Diado Joe]  
Автор Въоржаващ се селянин ()
Публикувано29.03.99 12:10



Ухапаното от куче място първо е червено, после става синьо. На кмета му е дадена власт и сила с тази власт, за да върши работа. Да върши работата си, ако е необходимо и твърдо. А дали е красив или грозен, дали се усмихва или е с темерутски вид, дали е син или червен, това хич, ама хич не ме интересува. Нормално син съм, но това вече хич не е гаранция за моите бъдещи избори. Иначе какво - трябва да почна да се въоражавам ли ?

Тема Отг: С Бездомните псета в НАТО - ха ха ха [re: Diado Joe]  
Автор VADER ()
Публикувано30.03.99 18:40



ssssshhhttt... tiho.... da ne cuat ot NATO!!!!! ste si kajat "abe ia da pomognem na horata da gi ottarvem ot psetata!!!!!" i toku vij osamnem sas interesna gledka po sofiiskite ulici! varhu vseko kuce raketa KRUZ!!!!! (ili tam kakto se pise) :-)))

Тема Отг: С Бездомните псета в НАТО - ха ха ханови [re: Diado Joe]  
Автор Дочо Булгуров ()
Публикувано31.03.99 12:22



Всяко явление е продукт на някакво действие. Помиярите са продукт на кучелюбителството (кинофилия) - изключително странно и изобщо неизследвано психично заболяване. Едно е ясно: кучелюбителство = помияри. Много ЛЮБОВ - много ПОМИЯР! Няма да е зле малко омраза, а?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.