Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема относно хомофобията...нови  
Автор стефан ()
Публикувано09.02.99 08:24



Чeта аз ,по-долу как личността Trakos си разказва проблемите и си мисля: Абе Trakos ,не ти ли е ясно,че това е най-удачния начин да предизвикаш неприязан,не се ли разбрал,че агресивното налагане на различността ти поражда негативизъм.Не така бе. И след като Карлсон /тои може да живее на покрива,ама за разлика от тебе чува петела/кротко и възпитано ти обясни че не е хубаво да се прави така, ти и него наруга.Бива ли? Ти на това толерантност ли му викаш? p.s. И кои ,мама му стара,ти позволява да цапаш любимите ми саитове.Ти да си ме виждал някаде по твоите?

Тема Отг: относно хомофобията...нови [re: стефан]  
Автор Карлсон(от покрива) ()
Публикувано09.02.99 12:43



.....Стефане не си струва да се занимаваме с подобни ...щях да напиша "личности", но по-точната дума е НЕЩА. Явно този Тракос не е такъв за какъвто се представя, но дори и да е такъв, неговата агресивност му е навличала/и ще му навлича/ много по-голями беди от нашето несъгласие с НЕГО.

Тема Дупл: Отг: относно хомофобията...нови [re: стефан]  
Автор Trakos Athanatos ()
Публикувано12.02.99 21:12



А вие какви сте двамата недоразумения такива, та се представяте като съдници на всички. Аз например по-различно определение от боклуци не бих могъл да ви дам! Я си легнете така и така вече сте на едно мнение! Пък може и да си полягвате вече, а ? ........

Тема Отг: Дупл: Отг: относно хомофобията... [re: стефан]  
Автор Карлсон (от покрива) ()
Публикувано13.02.99 00:18



Не предполагах, че няколко мисли или разсъждения могат толкова силно да комплексират някого....Извинявай Тракос, че съм те накарал да се почувстваш осъден, но аз какво съм виновен....опазил ме бог да съм твой съдник. Единствено Господ може да ни бъде съдник. Що се отнася до квалификациите и определенията които отправяш се сещам, че има и такива хора, които никога не оценяват другите повече от това, което са самите те. Забелязвам също така и много интересен обрат в твоето мислене....откога хората, които не са родени зад селски дувар, и не са оцапани с блатото на собственото си благополучие така живо се интересуват кой с кого си полягва ????

Тема predlojenie za Trakosнови [re: стефан]  
Автор poruchik Lukash ()
Публикувано15.02.99 03:12



Ei ti edin URL : www.anal-lover.com user:test/pass:test idi tam,gledai si priatelchetata i ostavi kafeneto namira. Ako odeshtaeh che niama da ni zanimavash poveche shte te naucha kak sam da si namirash pass-ove. I ne me pitai az kakvo sam pravil tam,ima i hetero chast.

Тема За Тракос...нови [re: стефан]  
Автор Карлсон (от покрива) ()
Публикувано17.02.99 01:34



Виж приятел, предполагам си разбрал вече - нямам нищо против гейовете, не пренасяй личните ти неуспехи в този план/ако имаш такива/ при общуването с хората.....мисля че бях достатъчно коректен към теб и твоя начин на възприемане на света....твоята, меко казано агресивност е причина да загубиш в мое лице съпричастник, който винаги е защитавал правото на гейовете да се афишират свободно , и винаги е осъждал просташкото отношение към тях.....честно казано винаги съм си мислел, че гейовете са хора с по- нежни души и по голяма романтика......понякой път се замислях, дали въобще си гей ..... и все пак бъди щастлив такъв какъвто си.....но по този начин не печелиш приятели, забеляза ли, че никой не те подкрепи в твоите апели от най-първото ти послание, напълно ти съчувствам но обикновенно подкрепям хората проявяващи толерантност. П.С. Каквото и да пишеш, няма повече да ти отговарям - ти просто не го заслужаваш.

Тема Отг: За Тракос...нови [re: стефан]  
Автор Trakos Athanatos ()
Публикувано22.02.99 10:37



О това, че пък тебе те подкрепиха двама души никак не означава, че ти си ПРАВИЯТ в този конкретен случай... Понякога е необходимо човек да бъде агресивен, за да събуди заспалите, а това, че ти се стряскаш от подобна агресивност е само твой, а не мой проблем. Не си пренасям проблемите тука, аз нямам много проблеми. Тъй като смея да се надявам, че живея в ДЕМОКРАТИЧНА държава не би трябвало да има забрани да пиша каквото си пожелая и на сайтове, които позволяват това, колкото и да те дразни този факт тебе и мислещите като тебе. Да - били сме нежни .... но НЯКОГА, когато груби и безпардонни хора като тебе ни направиха да бъдем озлобени към всичко и към всички... Не всички можем да бъдем така морално извисени, че непрекъснато да ПРОЩАВАМЕ на всички.... които ни нагрубяват и обиждат. Не всички врати се отварят само с нежност, особено тези, които са клеясали от векове поради постоянният страх на тези, които стоят зад тях. Не съм предизвикал тази дискусия, за да чакам отговор, конкретно от тебе. Достатъчно ми е, че много хора НАИСТИНА ми писаха на e-mail и ме подкрепиха. Не мога да ги съдя за това, че проявиха страх и не пожелаха да афишират подкрепата си за мене - за това се изисква много голяма доза смелост ... в жестокото Хетеросексуално общество.

Тема Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: относно хомофобията...нови [re: стефан]  
Автор CTPA!!!O ()
Публикувано10.03.99 09:59



NE SYM WIJDAL PO-KOMPLEKSIRANO I OZLOBENO KOPELE OT TEBE PEDERAST SMACHKAN

Тема Otnosno ruskite pogovorki...нови [re: стефан]  
Автор Johny ()
Публикувано18.03.99 12:05



За особено добре запознатите с руската литература гейове: "Рожденньiй ползать летать не может" не е никаква поговорка, а цитат от "Буревестник" на Горки!!! И като продължение на руската тема: Trakos ми звучи като руското Трахать, което значи да те ебат (вкл. и в гъза...) - следователно, Trakos все пак не е съвсем куц в руския. Мисля, че една екскурзия до Грузия може да му се отрази добре - там момците не си поплюват...


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.