Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 01.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За трите нули и.. други национални черти..нови  
Автор Един от народа ()
Публикувано03.02.99 13:41



Здравейте Българчета.. здравейте мишлета (опитни).. Ще ни махат нулите... на кого е нужно? След като сме едни нули... и ни ги махнат.. какво ще остане от нас? Но ние мълчим... Покрай нулите.. какво още ще загубим..? Кой ще поеме тази цена..? Ние. И пак си мълчим.. Казват че търпението ни е национална черта... но в последно време и ... мълчанието ни се е превърнало в национална черта. Ако се замисли човек... има ли въобще такава нация... Благодаря ви за търпението... Ако не отговаряте няма да ви се сърдя... мълчанието ни е присъщо.

Тема Отг: .. други национални черти..нови [re: Един от народа]  
Автор Карлсон(от покрива) ()
Публикувано03.02.99 15:46



...като ми пееш Пенкеле, кой ли ми те слуша?...ти Един от народа, какво точно ще загубиш?...бъди по-конкретен!!! ....наслушал съм се на общи приказки от сорта: "ДРУГАРИ! ДАЙТЕ ДА ДАДЕМ!"....

Тема Дупл: Отг: .. други национални черти.. [re: Един от народа]  
Автор Един от народа ()
Публикувано03.02.99 15:57



Драги ми Карлсоне... там на покрива вятъра и гугутките ти напяват друга песен... юнашка(или любовна). Слезни сред народа... в ниското ..и се вслушай в твоя народ... (Но това няма да бъде твоя народ... защото Карлсон не е наш народен герой...) С уважение...

Тема Отг. на единия от народанови [re: Един от народа]  
Автор Карлсон(от покрива) ()
Публикувано04.02.99 15:29



...приятел, уважавам човека, който има собствено мнение, но когато същия човек почва да си мисли, че може да говори от името на народа не знам защо, но уважението ми почва да се топи... ...между другото казано, Карлсон е ЛИТЕРАТУРЕН а не народен герой...... .....а за народния герой, хм.....знаеш ли доколкото се сещам "един от народа" също не е наш /български/ народен герой......имаше в не толкова далечното минало един наш управник, който бе наречен "Един човек от народа" в един едноименен филм, ако не се сещаш става дума за Тодор Живков, ако смяташ, че той е достоен народен герой - просто няма какво повече да си говорим... с още по голямо уважение - Карлсон(от покрива)

Тема Отг: Отг. на единия от народа -за Карлсоннови [re: Един от народа]  
Автор Един от народа ()
Публикувано05.02.99 10:06



Драги ми Карсоне.... моите почитания към Теб.... но както казва нашия народ(един от който съм аз) ... всеки мисли в обхвата на своето мировозрение... Аз не се бях сетил за тази личност... Тодор Живков.. но щом веднага асоциираш този псевдоним с гореуказаната личност... аз няма какво да добавя... Това красноречиво ни дава някои отговори и навежда на някякви изводи... които всеки сам може да направи... С уважение... Един от народа (но не Тодор Живков) П.П. Аз за разлика от теб, аз съм си написал координатите и всеки може да провери кой съм в действителност...

Тема Дупл: Отг: .. други национални черти..нови [re: Един от народа]  
Автор flamingo ()
Публикувано07.02.99 13:52



Смятам, че темата е доста интересна и такава дискусия трябва да се проведе на страниците на сп. фламинго и www.flamingo-bg.com


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.